0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar esimin arkadaşı Fransa da şirketi var 2 senedir cagiriyordu neyse biz istemedik esimin geliri güzel çok şükür geçim sıkıntımız yok ama 1 ve 2 yaşında 2 bebeğim var ve gelecekleri için gitmeye karar verdik ben vize çıkmaz gidemeyiz kolay olmaz derken bugün vize onaylanmış gidecek 6 ay sonra da biz inşallah ama o kadar korkuyorum ki yeni Bi ülke sonuçta kimsemiz yok gelirimiz iyi olacak çok şükür çocukların eğitim şartları da öyle ama değer mi 6 ay ayrı kalmaya bilemedim ikimizin de annesi yok bu arada geride birakamayacagiz arkamızdan ağlayacak  kimsemiz yok . Çok istedik şimdi de korkuyorum hiç cesaretim yok

7 Cevaplar

0 oy
(347 puan) tarafından
Canim kafandakileri boşalt hicbisey düşünme. Kendine düşünme yasağı koy. Turkiyeden daha iyi olacaktir hersey insallah
tarafından
Ay inşallah ama kafam kazan gibi inan 4 aydır böyleyim insan duramıyor yasımız da çok küçük değil hemen alissak
-Reklam-
0 oy
(618 puan) tarafından
Bence düşünmeden git en azinda denersin eşin çocukların yanında tamdır 
tarafından
Artık gitmeme ihtimali olmaz canım araya çok insan girdi çünkü yüz üstü bırakmak gibi olur . En fazla deneriz dediğin gibi herseuin hayırlısı
0 oy
(553 puan) tarafından
Şuan sizin yerinizde olmak isteyen sayısız kişi vardır bende imkanım olsa bir dk durmam
tarafından
Öyle canım da biz hadi kendimizi kurtardık çocuklar ne olacak diye korkumuzdan gidiyoruz onlar için inan ama insan bazen ya degmezse diyor
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Keşke bende gitsem =/
tarafından
Keşke canım Allah gönlüne göre versin Rabbim ummadık anda açıyor kapıları
(4,426 puan) tarafından
Allah dan hayırlısı canım benim Rabbim sizin emeklerinizi de boşa çıkarmasın inşallah
tarafından
Amin inşallah inan ki aracilara 15 bin euro yatırdık euro 18 kusur e çıktığı zaman . Madden manen çok külfeti oluyor inşallah değer
(4,426 puan) tarafından
Inşallah değer canım kötüyü düşünme sen sayılı günde çabuk geçer inşallah
tarafından
Amin Allah razı olsun inşallah canım
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benim eşim gitti iki hafta önce aynen 6 ay dayancaz artık orda kursa giderim dil kursuna aman burdan kurtuluyorum diye seviniyroum 
(1,862 puan) tarafından
Biri 8 Biri 5 Biri 1 yaşında ve zor olan tek şey en küçüğün tosmaliyor olması heryeri karıştırıyor ve 8 yasındaki kızım bazen yardim eder bana alıp getirme ayaktayken düşmesin diye tutar zor değil şükür ki bunlar iyi günler bu günle de geri donemeyiz
tarafından
Maasallah canım.  Benim 11 ve 24 aylıklar eşimle bile zor bakıyoruz Allah yardımcımız olsun canları sağ olsun. Evlatlarına da Allah sağlık sıhhat versin
(1,862 puan) tarafından
Sağol canım benim teşekkür ederim iyi geceler dilerim sanada allah yardımcı olsun inşallah gidersiniz şansınız bol olsun rabbim çocuklarını sana bağışlasın gönlünde ne varsa versin inşallah
tarafından
Amin csnimAllah razı olsun kafam allak bullak inan moral oldun hayırlı geceler
(1,862 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun ozaman :)
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Cesaretli ol özellikle.cocuklarin için yurt dışı daha iyi olacak eğitimleri ve yeni dil öğrenecekler benim şansım olsa.bir dakka durmam . 

Ben Türkiye'de doğdum doğduktan bir kaç ay sonra Türkmenistan'a yerleştik babam orada çalışıyordu bizide aldı yanına 7 yaşına kadar orada büyüdüm Rusça Türkmence biliyordum sonra dedim vefat edince biz Türkiye'ye geldik birdahada gidemedik ama.babam gitti bizi almadılar niye bilmiyorum yemin ederim elimde imkan olupta eşimi.cagirsalar.iki dakka durmam bır.sene.mi.ayri kalacam sabrederim yinede giderim 
tarafından
İnşallah iyi olur esimin vizesi de sangay ülkelerine geçerli 9 ülke o da. İnşallah fransa da olur da başka yere gerek kalmaz . Sırf eğitimleri için inan ki bizim burda ikisini birden kolejde okutma imkanımız çok zor yani onlar koleje gitse çok daraliriz ikiz gibiler zaten  hersey çift masraf. Allah senin de gönlüne göre versin bizim için de hayırlısı olsun inşallah
(4,859 puan) tarafından
Allah hakkında hayırlısı neyse onu versin canim gitmek istemiyorsanda git sırf çocuklar için onların eğitimi için vallahi Türkiye'den giden daha şanslı burası iyice berbat hal almaya başladı elinde imkan varken sakın kacirmayjn
tarafından
Öyle canım inşallah araya çok aracı girdi biz 15 bin euro yatırdık euro 18 kusur e çıktığı zaman geçen ay. Gitmeme gibi Bi durum yok ama çok tedirginim çok korkuyorum.  Dediğin gibi burda gün günden kötü geliyor
0 oy
(916 puan) tarafından
Bir şey sormak istiyorum ikinizin vizesi beraber onaylanmadı mı acaba 
tarafından
Canım esimi şirket kendi bünyesine işçi olarak istedi. Başvuruyu şirket yaptı haliyle oturumu yok oturum alıp ülkenin standartlarına uygun ev tutup dosedigi zaman bizi alabiliyor biz baş vurmadik

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 259 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Kkesma (60 puan) tarafından soruldu
+4 oy
50 cevap 1,331 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 525 göst.