0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından

Kızlar benim kızım şuan 8 aylık.  5 aylık olduğundan beri gece uykusu nedir bilmiyor. Sürekli idrar yolu enfeksiyonu geçiriyor gaz sancısı çekiyor en ufak bir şeyde korkuyor kalabalıkta ağlıyor. Normalde çok uslu bir çocuk ama hastalık bir türlü peşimizi bırakmadı. Göz mü degiyor bilmiyorum ama az önce yine katıla katıla ağladı çok üzülüyorum 5 ayından beri o çocuk gitti başka bir çocuk geldi ne yapcam hiçbir fikrim yok  yine de sağlıklı elhamdülillah :(

4 Cevaplar

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Sürekli neden idrar yolu enfeksiyonu geçiriyor canım 
(1,618 puan) tarafından
Bilmiyorum canım doktor bi daha geçirirse getir ilaçlı film cekicez dedi
(3,681 puan) tarafından
Böbreğinde sıkıntı olabilir canım sürekli enfeksiyon geçiriyorsa ihmal etme tekrar etmez inşaallah
-Reklam-
0 oy
(184 puan) tarafından
Alerjisi fln olmasın canım o sancı yapar. gazını kendi çıkarması lazım ay olarak büyük
(1,618 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım bi gotursem mi acaba ne diye goturcem çok ağlıyor mu diyim ne diyim off moralim çok bozuk
(1,618 puan) tarafından
Zaten küçükken çok çektik gaz illetinden bir de ek gidadan sonra daha çok sancilanmaya başladı
(184 puan) tarafından
Götür Bi detaylı bakılsın herşey olabilir inanki. Bnim kardeşimde bebekken çok ağlardı gaz ilacı verip geri gönderirdi doktor 1 yaşına gelene kadar susmadı hiç çocuk küçük ilçedeydik zaten ozaman aldık araştırma hastanesine götürdük meğer böbreklerinde taş varmış o sancı yapıyormuş. Bazı doktorlar ilgilenmiyor hiç İhmale gelmez. Götür heryerine baktır cnm
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Canım temizliğini yaparken acaba istemsizce ters mi yapıyorsun ondan dolayı sık enfeksiyon olabilir bezle alakalı olabilir susuz kalırsa da olabilir ıslak mendili yanlış kullanımdan olabilir ki kız bebek daha dikkatli olunması gerekiyor 
(1,618 puan) tarafından
Yukarıdan aşağı doğru siliyorum hatta bazen yıkıyorum suyu da zorla iciriyorum yoksa hiç içmiyor bezi hep aynıdır ama ıslak mendil markalarini farklı alıyorum etkiler mi bilmiyorum
(1,015 puan) tarafından
Bazı bezler hemen bakteri üretebiliyormuş içinde ki su emen kimyasal dan kaynaklı olabilir bezden de araştırın enfeksiyon kapan çocuklar duydum. Islak mendil evet yapabilir
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Canım ıslak mendil niye kullanıyon ki bebek enfeksiyonluysa alsana pamuk ılık suyla sil güzelcene her bez degiştirdinde bir yıl böyle yap ıslak mendille silme başka doktora git ben olsam aglayan bebegime care bulmaya çalışırım rahatsızlıgıyla ilgili boş durmam neymiş araştırtırım rahatsızlıgındanda aglar bebek sadece gazdan degil 
(1,618 puan) tarafından
Evet canım ya bi caresine bakmam lazım artık

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 200 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Melek 0666 (1,031 puan) tarafından soruldu
+2 oy
49 cevap 864 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Lyla.1212 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 319 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu