0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Eşim bekarken eski arabasını sattı. Üzerine kredi çekti, sıfır araba aldı.3 yıl kredi ödedi. Kaynanalarda para kattı. Kaynım hiç para katmadı.Araba bizde duruyor.Kasko,sigorta, vize herşeyi biz ödüyoruz. Kaynanalar bu arabayı köye gitmek için sürekli alıyor. Ancak geri istemesi problem. Eşim ayıp olur diye istemeye çekiniyor.

Bunlar ileride arabayı bize vermezlerse, kaynım arabayı kullanırsa siz olsanız bidaha gidip gelir misiniz? 

10 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Ortada gol yok,yumurta yokken ileride arabayı kaynım alırsa ben gitmem de görüşmem de diye kendinizi neden gaza getiriyorsunuz ki?öyle bir şey olunca düşünün bence bunu 
(8,328 puan) tarafından
Gol değil fol :)
tarafından
Klavye azizliği :)
-Reklam-
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Benlik bi durum yok kardeşler arasında canım
(169 puan) tarafından
Tamam ama kaynım 1 lira katmadı. Bedavadan sahip olması normal mi? Eşim kaç milyar kredi ödedi. Günah degil mi. Hak mı bu
(17,811 puan) tarafından
Onlar kardeş kardeş katsın katmasın abisinin arabası yani
(169 puan) tarafından
Tamamda abisi evli
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Sen karışma kuzum asla. Onlar kardeş ödeyen eşin evet seni de ilgilendirir ama ilerde sen kötü olursun boşver. Sana da eşin sorarsa eğer hayatım senin emeğin senin alın terin kardeşin sonuçda bana laf düşmez sen en iyisini bilirsin ben biliyorum de geç 
(169 puan) tarafından
Ben haksızlığa gelemıyorum.arabanın degeri 400 milyar. Kaynım işsiz, boş gezenin teki. Öyle bişey olursa yüzlerine bakmam.
(1,015 puan) tarafından
Eşin kendi görsün öyle bişi olursa bir musibet bin nasihata bedel derler. Sen yine bir kere hayatım dikkat edelim kolay almadın de bişi olursa ödiyemez biliyorsun ee şuan Türkiye durumu belli kriz var dikkat edelim gibi konuş
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Onu Kocan düşünsün hakkını yedirmesin savunsun ben karşı tarafa sesimi etmem kendini savunmayan kocama yaparım ne yapacaksam
(169 puan) tarafından
Ben iki tarafa da yapmayı düşünüyorum. Hak yiyen insanın yüzüne neden bakayım ki. Aylak aylak gezıyor kaynım. Kac yasına geldı. Ana baba parasıyla yasıyor
0 oy
(776 puan) tarafından
Mis mis dan ibaret canım daha olan bişey yokki ha ortak çıkarmak istemiyorsanız parasını verin geri birde araba kimin adına ki
0 oy
(1,019 puan) tarafından
İşte bu yüzden bu duayı ediyorum ya rabbim kendinden başkasına muhtaç etme kimsenin minnetini üstümüze getirme keşke kabul etmeseydin para koymalarına bugün laf edersin bizimde hakkımız var içinde derler 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ya sen yok ilerde ona verirler falan niye düşünüyorsun? Niye versin bu zamana köy için istemişler bi. Böylw şeyleri düşünme eşin hakkını savunur kardeş arasında mevzu için de haklı olsan asla laf söyleme he eşinle aranda güzelce dersin yeri gelir o ayrı
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Ne alaka ya araba esinin ve esin neden cekiniyo istemeye 
0 oy
tarafından
Kız napacan ye iç gez keyfine bak, kocan razı olduktan sonra sana ne yani,boşuna strese sokma kendini bence
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Ne demek istediğini anladim alırsa diye tedirginim yazdiginina göre araba sizin parasini vermediği birşeyi sizden alacak değil ya

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 408 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Gul2528 (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 414 göst.
0 oy
7 cevap 158 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde 12345678910 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 242 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu