0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde (1,554 puan) tarafından
Kızlar çok kırgınım unutamıyorum ama eşim bayramda götürmek istiyor ben istemiyorum siz olsanız gider misiniz 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benim kaynanam 7 aylık hamile iken sokağa attı beni. Şu an bebeğim 10 aylık. Sırf eşimin hatırına gideceğim. Ama tabii boş durmak yok. Laf atmak için gidiyorum:)

tarafından
Kaynanam tokatlı ama türk ama bir degisik kadın ya, cahil işte. Ben de öyle dedim ama eşin sana karşı her konuda iyi olunca kendini borçlu hissediyorsun. Sırf hatırı var diye. Zaten gidince pek umursamiyorum
(7,361 puan) tarafından
Kürtlere kurban ol sen diyeydin kız.
Benim kaynanam da Türk beni de hiç sevmez ama çocuklarıma ölüyor.
tarafından
Valla neler dediysem kaynanam ondan sonra şehri terketti düşün:))
(7,361 puan) tarafından
Çok üzüldüm diyip iki göbek ataydın kız  :))
tarafından
Ahahahah anladı zaten
-Reklam-
0 oy
(8,220 puan) tarafından
Eşimin annesine babasına gider gelirim tm zaten kendi istemez gitmek 
0 oy
(6,571 puan) tarafından
Ne yaşadığımıza bağlı biraz. Büyük şeyler yaşamışsak daha fazla yüz göz olmamak adına görüşmezdim diye düşünüyorum. Eşim de beni tanıdığı için asla ısrar etmez zaten.:)
0 oy
tarafından
Gitmemmmmmmm 
0 oy
(322 puan) tarafından
Yeni hamileyken çok büyük sorunlar yaşadık ağır laflar işittim doğum yapana kadar da konuşmadım eşime de lafımı sakınmadım o da sağ olsun görüşmek istemediğimi dile getirdi doğumdan sonra biz farklı şehirdeydik eşime izin verirsem gelip özür dileyip bebeği görmek istediğini söylemiş sırf eşimin hatrına kabul ettim 2 yıl olucak barışalı yaptıklarının hata olduğunu her zaman söyler eski samimiyetimden daha çok samimiyet gösteriyorum şuanda en azından eskisinden daha çok kızı yerine koymaya başladı diye
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Evet eşim için bayramdan bayrama arıyorum eşim için 2 senede bir kere evlerine gidiyorum yeterli daha fazlasına esim için bile yapmam
(1,554 puan) tarafından
Peki nasıl davranıyorsun oradayken
(3,555 puan) tarafından
Olabildiğince resmi mesela hiç bir güç kaynanamın mutfağına sokamaz beni girmem zaten maksimum üç gün tahammül edebiliyorum eşimde bildigi için en fazla üç gün kaliyruz o da dediğim gibi iki senede bir falan olabildiğince oğlumla vakit geçiriyorum herkesle soğuk şekilde konuşuyorum samimiyetim yok olamaz da
(1,554 puan) tarafından
Bende öyle yapayım bari ya eşim üzülüyor
(3,555 puan) tarafından
Yani arada bin küsur kilometre var bizim o yüzden sık sık zaten gidemem yani onları görmek için o kadar yol parası veremem:) gittiğim zaman da olabildiğince resmi davranıyorum sen de öyle yap kimseyle samimi olma
0 oy
(8,910 puan) tarafından
Bende görüşmek istemiyorum ama gidiyorum 
(1,554 puan) tarafından
Neden gidiyorsun peki
(8,910 puan) tarafından
Eşim için işte evlilikte öyle su kişiden hoşlanmadım yok anlayamıyorum dediğin insanları pat diye silemiyosun bekarken en ufak şeyde silerdim ama eşimi düşünmem lazım oğlumu düşünmem lazım ha gorueuyorum ama samimiyetin yok eskisi gibi kendi ailemden ayirmaz eşimin ailesini daha hoş tutmak isterdim ama öyle olmuyomus malesef 10 12 günde bi gidiyoruz 4 buçuk 5 gibi yemek yiyip çay içip çıkıp geliyoruz 8 8 buçuk gibi çok bile bu yaptığıma sukretsinler
0 oy
(128 puan) tarafından
Bende uc  senelik evliyim bende iki senedir gorusmuyorz esimde israr etmiyor bu konuda beni istemeyeni ben hic istemem açıkçası normal esimi kirmadan bi dille soyledim israr edersede bi bahane uydururm bide ne olduguna bagli konunun ufak sebepse gidip laf sokar gelirdim yerin dibine sokardim büyük sorunsa gitmezdm gitmiyorm da bizimki buyuk sorun cunki 
(1,554 puan) tarafından
Bizimki de öyle
(128 puan) tarafından
Benim kaynanam oz degil kayinbabami doldurdu bizim ustimuze saldi gorucu usulu oldu evliligim megersem kaynanam istemiyormus beni sonradan ogrendim napsamda onlara ne gelin oldum ne kizlari kendimi kabullendirmeye calistim onlar uzaklasti dedikodu iftara kadar gitmeye başlayınca bende tum bagimi kopardım
0 oy
(2,162 puan) tarafından
Şuan aramızda hiçbir iletişim yok. Eşime sen gitmek istersen git bayramda diyorum ama ben gitmem. 
0 oy
(2,113 puan) tarafından

Hamileyken bana ve torunlarına sahip çıkmadilar doğumdan sonra da biseyler oldu 2 aydır falan görüşmüyorum görüşmeyi de düşünmüyorum eşim de bu konudan muhtemelen darlayacak ama boşuna geçen bayram gitmedim bu bayramda gitmem

0 oy
tarafından
Giderum 2 el kavga eder laf sokar gelirim;) ara açıldı tazelemek lazım kin duygusunu yoksa unutuluyor 
0 oy
(114 puan) tarafından
Aynı durumda bende kaldım hatta baya kavgalar ettik ve artık ailemi devreye soktum eşim de benden habersiz gidip ailemle konuşmuş ailem de bayram hani git dediler ama asla konuşmuyorum elini falan opmem resmi gider gelirim asla muhabbet etmem bayramdan bayrama sadece 
(1,554 puan) tarafından
Evet canım içimden gelmiyor valla
(114 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum yüzüne bile bakmıyorum öylece girip cikiyorum gittiğim için de eşim bana asla bişey diyemiyo neden konuşmadın falan zaten bilir beni yeter ki gel de konuşma razıyım diyo susleniyorum gözlüklerimi takiyorum öyle giriyorum ve  çıkıyorum
0 oy
(1,081 puan) tarafından
1 veya yarım saat oda yaşanan olaylara göre canım mesafeni nasıl koyarsın sen bilirsin 
0 oy
(19,768 puan) tarafından
MESAFE ŞART her zaman
0 oy
(656 puan) tarafından
Eşim için giderim yeterki eşimin huzuru kaçmasın. Benim için önemli olan evimin huzurudur hiç birşey önüne geçmez buna izin vermem
0 oy
(7,361 puan) tarafından
Mecbur kalmadıkça gitmiyorum altlı üstlü oturuyoruz deprem zamanı karnım burnumdayken bana yaptıklarını unutmadım unutmayacağım.
0 oy
(360 puan) tarafından
Kaynanam bana neler demedi ne beddualar etti ne küfürler etti aho ahoo saysam Sabah olur. Ben tek bir laf söyledim o kavga sırasında sinirle ağzımdan çıktı oda.. hemen ertesi günu arayıp özür diledim.ben  ne için eşim için çünkü beni ve ailemi çok sewiyor mutsuz huzursuz olsn istemedim... Genede mesafe koydum ama eskisi gibi olmadım hiç çünkü insan unutamıyor 
0 oy
(4,686 puan) tarafından
Hiç sorma hatır için bayramdan bayrama 1 saat oturup geliyorum bayramınız mübarek olsun diyorum köşede oturup geliyorum o kadar hiçbirşey yiyip içmem konuşmam gittim mi gittim o kadar 
(1,554 puan) tarafından
Ohh en iyisi valla
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Gurbetteyım yılda 2yıkda bır memlekete gıderız onundıeında bayramda ararız  bukadar ben fazla konusmatı sevmem oyüzden aramam oda benı aramaz ama oğluyla her ıkı üç günde bır konudur  oğlumuda  görür

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 432 göst.
0 oy
7 cevap 175 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde 12345678910 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 341 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 445 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Gul2528 (454 puan) tarafından soruldu