0 oy
159 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar eşim bekarken araç aldı.Kaynanam ve kayınpeder eşime destek oldu.Araba bir hafta bizde bir hafta onlarda.Sigortasını falanda biz ödüyoruz.Araba satılsın, herkes payını alsın dedik, kaynım kıyameti kopardı.Bizde arabayı temelli bıraktık ailesine.Şuan ailesi arabayı kullanıyor.Kaynım arabaya 1 lira katmadı.Herkese arabayla hava atıyor. Siz olsanız böyle aileyle görüşür müsünüz? Eşim bu yaşa kadar sadece o arabayı aldı.Başka birşeyimiz yok. 

7 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından
Araba kimin üzerine canım ben satılması dan yana olurdum sonra herkes kendine alsın araba
(13 puan) tarafından
Kayınpederin üzerine. Ama çogunu eşim ödedi. Kaynım sattırmıyor. Bende temelli bıraktırdım
(530 puan) tarafından
Tam size odesinler kaynina laf düşmez ki soyleyin çok istiyorsa sizin hakkinizi versinler
(13 puan) tarafından
İşte verecek kadar paraları yok. Bizde de yok. Kaynıma laf düşmez ama kendinde hak görüyor.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynına ne oluyor da karışıyor madem beş kuruş yardımi olmadı ona b. Yemek düşer . Eşinde bu durumdan memnun değilse görüşmeyin bı sure bence 
(13 puan) tarafından
Ben görüşmek istemiyorum. Eşim görüşür.Kaynım 1lira vermedi. Ama nedense hak görüyor
0 oy
(13,398 puan) tarafından
Bunun kararını verecek olan sen değilsin canım eşin. Isterse rest çeker isterse görüşür hem araba senden önce alınmış hem de aile onun ailesi bu kararı verecek olan sen değilsin 
(13 puan) tarafından
Tamamda sigortasını ben niye ödüyorum. Helal etmiyorum
(13,398 puan) tarafından
İşte bunu eşinle konuşup ikna etmelisin  ödememesi için eşin ailemdir der razı gelir sen dediğinle kalırsın
0 oy
(3,060 puan) tarafından
Bence hiç karışma eşin düşünsün vermeseydi parasını alsaydı 
(13 puan) tarafından
Enayi eşim. Ama görüşmek istemiyorum artık
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Ailesi sonuçta ömür boyu konusmama şansı yok ama arayı kaynin bozmuş aslında yine de Bi süre görüşme eşinde senden yanaysa hatalarını anlarlar belkiii
(13 puan) tarafından
Araba konusu çözülene kadar gitmeyi düşünmüyorum. Kaynım burnunu sokmasa sorun yoktu
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Arabayı satın isterse kaynın gtünü yırtsn ona koca bi pok düşer 
(13 puan) tarafından
İşte kayınpederin üzerine. Bende artık gitmeyi düşünmüyorum.
(7,768 puan) tarafından
Arabayı bırakmayın baskı kurun zaten en baştan hata etmişsiniz
(13 puan) tarafından
Bırakmasak ne olacak. Sürekli alıyorlar. Her hafta kaynana arabayı getir diyor. Gaz benzin almıyorlar birde
(7,768 puan) tarafından
O zaman boşver bide sgorta yapan sizmiştiniz vergisi sigortası başlarına çalsınlar
(13 puan) tarafından
Allah'a havale ettim
0 oy
tarafından
Benzer bir olay yaşadık eşim ben Allaha havale ettim dedi görüşüyoruz ama mesafeli 
(13 puan) tarafından
Bende Allah a havale ettim. Ben bayramdan bayrama gitmeyi düşünüyorum. Siz ne yaşadınız.

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 418 göst.
0 oy
10 cevap 334 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 411 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Gul2528 (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 243 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu