0 oy
677 göst.
Aile kategorisinde (437 puan) tarafından
Kızlar ben evlenip başka şehire gittim eşimin gorev yeri gereği benim bir alt komşum var kadının kalbinde biir kötülük varmı yokmu bilemem ben evlenir evlenmez hamile kaldim ve bu kadın benim evime girip çıkmaya başladi 2 de cocugu var neyse çat kapi gelmeler (eşim evde yokken eşim evde olunca bayan tek misafir kabul etmiyorum)

Komşum cocuklarıyla beraber uuyuzmuş hiç soylemedi ve aylarca benim evimr girdi cikti ve en sonda banada bulaşti ben bir kaşınıyorum ama ne kaşınmak doktora gittim bana dediki sen uuuyuz olmuşsun hamileyimmm birde neyse aradan cok gecmedi yine geldi ben kapida dedimki ben misafir kabul etmiyorum artik **** olmuşum bana dediki bişey olmaz bizde uyuuzuz beynimden aşağı kaynar sular dökuldu benim hamile olduğumu bile bile sen nasil bana bu kotulugu yaptin hic mi vicdan yok demek inan aklimin ucundan gecmedi neyse benim gunum geldi ben dogurdum ama hala uyuzla mucadele veriyorum dogum yaptim memleketime geldim afedersiniz hala ** gibi kaşınıyorum doktor doktor geziyorum en sonda bebeğimede bulaştı malesef inanmazsıniz evde poşetiin ustunde yatiyorum eldivenle cocugumu kucagima alıyorum bu yazın sıcağında cocukl temas etmemek için kışlık şeyler giymek zorunda kalıyorum şuan en cok benim tenime ihtiyaci varken sinirden stresten ne süt kaldı ne pskoloji geçenlerde beni aradı bende zaten stresliyim agzıma ne geliyorsa saydırdım sen vicdansızmısın nasıl vicdanın el vere vere benim evime girdin cıktın bana acımadın karnımdaki cocuğadamı acımadın vsvs dedim ve bana dönüp kahkaha atarak güldü almasaydın evine dedi bende bela okuyup telefonu yuzune kapattım birdaha tovbe ettim evimin kapisindan gecirmem gidincede ilişkimi kesmeyi mumkunse yuzunu gormeyi istemiyorum cunku oyle bir sinirliyimki döverim acımam siz olsanız tepkiniz ne olurdu

23 Cevaplar

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Eh yazıklar olsun utanmadan bide senin o haline kahkaha  mı atıyor edepsiz ya
-Reklam-
0 oy
(15,380 puan) tarafından
Çok haklısın. Elime geçse ben doverdim onu. Ama sen elini bulaştırma pisliğe. Allah ona daha beterini versin vicdansız. Utanmadan bı de kahkaha atıyor. 
0 oy
tarafından
Hey Allahım ne insanlar var yaaaa birde evine almasaydin demiş insani tam çileden çıkaracak.. insan normal koşullarda bile hamile kadınlara bebekleri insanlara dikkat eder eğer bilerek geldiyse bulastirdiysa büyük vebali var yanlış anlamayın ama bu komşuluk ilişkilerini hiç samimi bulmuyorum ne öyle Cat kapı girip çıkmalar vallahi 3yillik evliyim bir tane komşum yok yani eksikte hissetmiyorum kendimi çok geçmiş olsun bu ara herkesde **** hastalığı var inşallah seninki de hemen geçer bebegine dikkat et 

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 417 göst.
0 oy
0 cevap 204 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 429 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 174 göst.
19 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ball annesi (1,052 puan) tarafından soruldu