0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından
Kızlar ya çok sinir oluyorum artık bir komşum var tmm mı bir yere gitsek eşimle yada bana misafir gelse hemen gelip soruyor nereye gittiniz size gelen kimdi vs. Şimdi şöyle zaten öyle çok akrabam yok kayınım görümcem arada bir bana gelirler bir komşum var sanki camda yatıp kalkıyor ya geçen gün eltim geldi bana eltim kalkar kalkmaz gelip kapıyı çaldı kimdi gelenen niye gelmiş, eltim de tek değil ha öyle kim gelirse onlar kalktıktan 2 dk sonra kapım tekrar çalıyor tabi anlıyorum o olduğunu. Bunun dışında da eşimle bir yere gitsek yada ben bir yere gitsem tam eve geliyorum üstümü çıkarmadan kapı çalıyor nereye gittiniz ne yaptınız diye. Artık ciddi ciddi bir rahatsızlığı olduğunu düşünüyorum. Geçen gün de onun evine bakan odanın penceresini açtım havalansın diye bağırıyor balkondan hayırdır camı açmışsın bitimi gelicek diyor bana sinirden resmen camı kıracaktım artık bu kadının hasta olduğuna eminim 

20 Cevaplar

0 oy
(15,038 puan) tarafından
Yuh diyorum. Yaşlı mi kadin
(133 puan) tarafından
Yok be yaşlı değil 30 35 falan var
(15,038 puan) tarafından
Kız sana ne de madem ben de yaşlı falan zannediyorum. Hadsize bak
-Reklam-
0 oy
(978 puan) tarafından
Gul gec cevap verme napican sen kim oldugunu de.aaa kocamla gezdigimide mi sana anlaticam kaynanam misin de.niye cevap verip alistirdinki hata sende
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bi tane de bnde vardı ondan yok km geldi nerye gidiyoz kocn gce 4 te nereye gitti kızn ağldı duydm noldu gbi gbi herşyi soruydu 

En sonnda dayanmamdm söyledm 

Bizi gözetlicne kendi evine bak seni ilgkndrmz dedim Bi dha sormadı bişy 
0 oy
tarafından
Bizimde komşu değil ama uzaktan yine bizi takip ediyor en nefret ettiğim şey kim geldi nereye gittiniz o gelip kapıyı çalmaz ama ya telefon açar ya da buralara hayvann gütmeye geliyor yine çağırıyor kim gelmişti size sormaya baslar dedektif gibi 
0 oy
tarafından
Çok basit tersle seni ne ilgilendirdide geldin soruyorsun dersin iki defa gene geliyorsa acmazsin kapıyı olur biter 
0 oy
(275 puan) tarafından
Canim yüz verme sanane kim geliyorsa de mesela yada kapiya vurduğunda aa yinemi sen geldin gibisinden vur Ankar umarım yada cami açınca ole demiş ya sen evini havalandirmiyormusun de 
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Kapiyi acma geldiginde yada kisa kisa cvp ver sinirini belli et eşin acsin yada filan
0 oy
(12,536 puan) tarafından
okurken sınır oluyorum mesafe koyun görüşmeyın ya mecbur değil kimse kimseyı çekmeye
0 oy
(12,897 puan) tarafından

İşsiz tabiri kullanılır ya :)

Tam işsiz kadın takmış sana galiba  :)

0 oy
(12,779 puan) tarafından
Açık açık söyle rahatsız olduğunu hayırdır abla seni başımıza gardiyan mi diktiler de 
0 oy
(2,015 puan) tarafından
Ay bizim de eski evde yan apartmandan bir kadın arabamızı takip etmiş eşimle karşılaşınca bu aralar çok geziyorsunuz sanırım araba parkta olmuyor gibi bir şey demiş çok garip gelmişti 
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Benim bir eltim var aynı böyle hahah sinir oluyorum 
0 oy
(284 puan) tarafından
Bizim bi komşu vardı aynı o :D başka komşunun kapının açılıp kapanmasından anlardı bir yere gidip geldiğini. En üst katta bişey olsa onu duyar söylerdi. Bana felan sürekli birşeyler sorardı aşırı meraklıydı çok şükür taşındı kurtulduk :DD darısı başınıza 
0 oy
(1,872 puan) tarafından
Baştan okudum okudukça şaşırdım kaldım tamam insan merakli olur bir gün bir araya gelince der geçen gördüm falanda kapıya koşmak nedir hiç muhatap olma neden kapını açıyorsun 
0 oy
(712 puan) tarafından

Bi yerden sonra sende sor bakalım hayırdır niye bukadar merak ediyorsun ayıp oluyor ama fln. Veya kapıyı o çalınca eşin çıksın buyrun ne istiyorsunuz bizim gelenimizden gidenimizden diye. :ermm:yani bi rahatsızlığı olması muhtemel normal değil hareketleri :D

0 oy
(506 puan) tarafından
valla arana mesafe koy ve bu kadar evinize karismasina asla izin verme. cam acinca ordan bagirmasi olayi tam bir facia. ne ara ne sor ne git ne de kabul et boyle boyle zamanla sogur bir daha da asla yüz verme. hatta zile bassin acma bu kadar da merak olmazki. 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ay çok sinir bozucu.  
0 oy
(369 puan) tarafından
ama sanki biraz hata senin 1.de sordu 2.de sordu 3mde sormasını neden izin veriyorsun tersle gitsin acma kapını neden açıyorsun bacım bence sende çok sessiz kalmışsın gibime geldi 
(133 puan) tarafından
Tabi öyle yaşım ondan küçük diye her halde ama inan tersledim etmez miyim hatta vicdan azabı bile duydum kalbinizi kırdım diye kendi kendime ama yok aynı
0 oy
(871 puan) tarafından
Kapıyı calarsa de cocuk uyuyor acarsam sestn uyanır yada ustum musaıt degıl sonra knsrz de hep boyle bahaneler bul baktn yıne gelyr acardım kapıyı ne oluyr sana her fırsat buldukça burdasn ozelımız diye bırsey kalmadı senj ne ilgilendirir benm haytm kim geldiyse geldı kım gittiyse gıttı sanananee yaaa der mesafe katrm girsem bıle suratına bakmam ki yuz almsn
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Bence yanlışınız var o komşu değil kaynana

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 948 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Seacolour (136 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 377 göst.
0 oy
0 cevap 199 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu