0 oy
365 göst.
Aile kategorisinde (132 puan) tarafından
Senede iki kere kaynanamgili görüyorum ama inanın gram tahammülüm yok. 5 ay önce doğum zamanımda burnumdan getirdiler çok iğrenç insanlar anlatsam destan olur. Ve ben çocuklarım için gene denedim ama olmadı.  İkiz kızlarım var. Şuan gene kaynanamgildeyim ama inanılmaz mutsuzum 9 gün nasıl geçecek diye düşünüyorum dokunsan ağlamak üzereyim o derece. Eşimde sürekli yalanını yakalıyorum. Memlekete önce geldim ben o bana sigara içme dedi ben ona alkol ben icmiyorum o buraya gelene kadar defalarca almış ve ben iyice sogudumu hissediyorum istemiyorum. Ailem gelirsen arkandayım diyor. Ve ben çok mutsuzum şuan onu fark ediyorum. Soğudum herşeyden herkesten 

5 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ailen arkandaysa arkana bakmadan çık git bence 
(132 puan) tarafından
İçime ata ata deli olacağım ve artık sabrım kalmadı gücümde kalmadı yapılanları görüyor bana o yüzden arkamdalar.. ama iki çocuk çok düşündürüyor
(9,626 puan) tarafından
Hic düşünme herseyin üstesinden gelirsin,düşünecek hic biseyin kalmayacağı için bütün odak noktan çocukların olucak ama bu şekilde onlara da fazla ilgi alaka gösteremezsin ruhen cöküksün çünkü,yani ilgilenemezsin derken ilgilenmediğin için değil beni yanlış anlama lütfen,şuan kafa ve beden olarak yorgunsun o yüzden ister istemez çocuklarına da yansır,belki boşa demek bize kolay baba evinde altın beşik olsa sığılmaz ama ailen arkandaymış bi nebze de olsa için rahat eder,öyle insanla ömür geçmez eger cok şans verdiğin halde devam ediyosa umudunu kes ondan
(132 puan) tarafından
Aynen öyle çok haklısın zaten aile evim kötü de olsa sigamasam da bu kadar mutsuz olmam diye düşünüyorum tükenmes gibi hissediyorum böyle olunca çocukları almak bile istemiyorum kucağıma sevmemektej değil de bitmiş hissediyorum
(9,626 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum Rabbim seni feraha kavuştursun inşallah,sen ne yapmak istediğini kafana koy onu yap emin ol ondan sonrası çorap söküğü gibi gelir yavaş yavaş iyileşirsin çocukların senin en iyi ilacın olur Allah onlara hayırlı sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah ❤ onların yüzü suyu hürmetine huzura kavusursunuz inşallah
(132 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım benim aminnn
-Reklam-
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Ailene git o zaman canim mutlu olamiyorsan artık sadece bu sebp değil çok daha fazlası varsa yol ver gitsin sen mutlu olamazsan çocuklarında mutlu olamaz
(132 puan) tarafından
Kesinlikle öyle cok az kaldı çok az...
0 oy
tarafından
Ya işin içine yalan girdimi olmuyor ne yapsan ben sevmiyorum yalanı midemi bulandırıyor konu ne olursa olsun . 

Bir süre ailenin yanına gidebilirsin , arkanda olmaları da çok güzel 
(132 puan) tarafından
Çok şükür evet.. sadece yalan olsa saygı sevgi dürüstlük hiç biri yok.
0 oy
(5,186 puan) tarafından
Canım benimde tahammülum yok kayinavaldenlere bende nasıl gidecem bilmiyorum ya içimde dert benimde neler etti bana birde diyo ki ben kaynana olarak sana daha kötü konuşabilirim onlar oncedendi dedim geliniz diye köle saniyolar bizi ya
(132 puan) tarafından
İnan eşim adam olsa umrumda olmaz. Ama yok yani . Buraya geldik mi kendi aleminde takılıyor bırakıp bırakıp gidiyor görümcemgille birşeyler yapmak istiyor hiç birini sevmediğimi de çok iyi biliyor.  Ama kendi çöplüğü işte ya ... Allah yardımcımız olsun
(5,186 puan) tarafından
Eşim iyi Allah'tan canım yoksa benim evliliğim yurumezdi çok şeyler var aminn rabbim yardımcimiz olsun
(132 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bir süre ailene git değişiklik olur sonrasını düşün en iyi kararı sen verirsin biz sana boşan ya da boşanma diyemeyiz ama dediğim gibi yaparsan sakin kafayla düşünürsün
(132 puan) tarafından
Haklısın çok saolasin... Bayramdan sonra gideceğiz normalde çalıştığı yere ama gitmek istemiyorum içimden gelmiyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 373 göst.
24 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 279 göst.
18 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aslıs (13,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 356 göst.
6 Kasım 2020 Aile kategorisinde oyku&Defne1 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 331 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Busemmmnaz (25 puan) tarafından soruldu

377,280 soru

11,290,521 cevap

34,704 kullanıcı

...