+1 oy
664 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
Kızlar 3 yasındaki oğlum benimle yatıyor asla yatmaz bu yüzden salona yatak acar yatarız. Bugun de gunduz koltuga kek dökmüştü süpürttürmedi bana bende az önce uyuttum dedim koltugu Bi süpüreyim neyse cocukları uyutup odaya koydum. Koltugun minderlerini cıkarıdım altını da süpüreyim kırıntı kaldıysa diye. Koltuk minderinin altında böyle baya baya kullanılmış cok az kalmış pembe Bi sabun gördüm bu eve taşınalı 5 ay oldu alışverişi falan hep ben yaparım zaten ben farmasinin sabununu kullanıyorum beyaz Baska da öyle pembe Bi sabun almadım kullanmadım ömrüm boyunca. Etrafımda öyle haset insanlar da yok ama aklıma acaba büyümü yaptırdılar koltugun arasına altına koydular diye geldi. Evimde öyle bir sabun kullanmadım eminim

13 Cevaplar

+1 oy
(17,649 puan) tarafından
Kz çocuklar belki koymuştur oynarken Allah korusun ya
(100 puan) tarafından
2 cocugum var erkek biri 10 aylık yürüyemiyor zaten biride 3 yasında nerden aldı da koydu evimde hiç öyle bir sabun olmadı
(17,649 puan) tarafından
Ay varmıki bunu yapcak şüphelendiin biri
(3,162 puan) tarafından
Bizim çocukların arabası buzdolabındn felan çıkıyor canım çocuklar yaparlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eğer kullanmadigina eminsen biri koymuş oraya belli yani bide eşine sor  
(100 puan) tarafından
Eşim takmaz bilmiyorum diyor
tarafından
Hm yani sabunla da ne tür bişey yapılmış olabilir ki
0 oy
(48,491 puan) tarafından
sabunla büyü yapılıyor mu
(652 puan) tarafından
Ay pislikler ya
(4,426 puan) tarafından
Benimde babama yapılmış büyü bide annem gelinlik yorganınin icin de bulmuş muska hocaya danışmışlar demis hiç  açıp bakmayın bi ateş yakın atin yorganla beraber yansın gitsin annem diyo ateşe attık arkamızı döndük kaçtık ben hayatımda öyle çığlık duymadım şok oldu diyo ve o gün babam sınır krizi falan geçirmiş hala daha aynı tarihte babam bi hoş olur sınırını yenemez
(17,649 puan) tarafından
Yapanları Allah bildii gbi yapsın ya
(48,491 puan) tarafından
aslinda yakilmasi dogru degil akan suya atin diyorlar
(4,426 puan) tarafından
Bilmem valla canım hoca yakın demiş onlarda yakmış
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Belki başka birseydir. Çocuk tek yatamıyor diye ben büyüyle bir bağ kuramadım 23 yaşındayım hâlâ wc ye kalkınca eşimi kaldiriyorjm. Evinde huzursuzluk fazlaysa durup dururken birşeyler için tartisiyorsaniz belki olabilir. Evinde sesli bakara suresi aç ve sirkeyle heryeri sil çamaşırlari yikarken bile ben biraz dökerim sirke
(100 puan) tarafından
Gece gece koltugun altını neden süpürüypsunuz diyenler olur diye cocuk benle yatıyor salonda yatıypruz o yüzden süpürdüm anlasınlar diye dedim
0 oy
(881 puan) tarafından
Hiç kötü düşünme pozitif ol aklında kuşku kaldıysa eğer bi kabin içinde sirkeli suya koyuver kuzum bisey olmaz Evvel Allahın izniyle
0 oy
(13,797 puan) tarafından
Gelen misafirin çantsasindan falan düşmuş olabilir mi. Bazen alakasiz şeyleri çantasinda taşiyan insanlar var. 
(100 puan) tarafından
Kullanılmış çok az kalmış bir sabun
(13,797 puan) tarafından
Tamam işte belki çantasinda taşiyip kullaniyordur dişarda falan. Çantasindan bişey alirkende düşmüş olabilir.
(10,783 puan) tarafından
Bu arkadasa katılıyorum. Bir de dikiş diken biri geliyse o da düşürür. Dikiş yapar annem mesela hep boyle cesit renklerde sabun vardır kullanılmış aynı bu şekilde.
tarafından
Evet dikiş diken biri varsa onların çizim sabunu oluyor
0 oy
(3,572 puan) tarafından
Ya çocuğun bir yerden elinde getirip sakladıysa? Ya eve gelen misafir çocuğu elinde getirdiyse?

Dikkat et, 3 yaş tüm çocukların sinsiliğe adım attığı yaşlardır. Gene de işkillendiysen besmeleyle sabunu su da erit ve dök. Ama vesveseye yer verme, evini sirkeyle sil her ihtimale karşı. 
(100 puan) tarafından
Sanmıyorum cocugum kimseyle dısarı cıkmıyor benden başka ben fark ederim öyle olsa
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Yakın zamanda birileri geldimi evine canım belki çocukları oynamıştır cebinden filan dusmustur
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Misafirin geldiyse eğer belki onlar.dusurmus olabilir.cunki.kumas ile uğraşıp el işi ile uğraşanlar sabun ile kumaşa işaret yapıyorlar.belki.iyle.birseydir
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Eline aldın mı sabun olduğuna eminmisin. Bi tanıdık baza altından hurçları çıkarıp seccadeleri havalandırcakmış. İçinden katman katman yağ çıkmış resmini gördüm hatta. Ama eşi falan sabun koymuşsundur demiş. Kadın sabun koymadığına emin. Ve bence büyüye çok benziyordu. Çünkü sabunda değildi yağlı birşeymiş. Ben sabun koksun diye koyarım hiç yapısı bozulmuyor, öyle olmuyor . Kimin bazasını açtığını da biliyor o evde yokken. Oyuncak arama bahanesiyle. Ama işte ispatlayamıyorsyn. Allah sorsun hesabını yapıyorlarsada
0 oy
(7,354 puan) tarafından
canım vürüs varya belki cantasında biri bulunduruyodu oda oraya cantasından düştü
0 oy
tarafından
O eve taşınırken minderleri ayrı getirmissinizdir öyleyse o eve taşındığında beri evine kimler geldi gitti bi düşün hepsini ara fotoğraf at haberiniz var mı de tavrından anlarsın zaten sabun büyüsü çok tehlikeli ama öyle koltuğa koyuluyomu bilmiyorum benim duyduğum sabun evinin giderine atıyolarmis mesela tuvaletine falan o sabun orda eridikce büyü kime yapıldıysa oda eriyomus sabun bitince buyulenen kisiyide eritip bitiriyomus annemin bi arkdasi vardı ona yapmıştı kaynanası çok doktorlara gitti bişey çıkmadı çok hocalara gitti okuttu ufletti büyüsü bozulmuş sözde ama kadın sürekli başka başka hoalara gidip büyü yaptiriyomus ne kadar doğrudur bilmem kulaktan dolma bişey benimki öyle şeyleri bilemem de korkarım da yanlış bişey söylemiş olmayim ama bence büyü değil çünkü sabunun erimesi gerekiyo kotluk altında nasıl eriyecek bilemedim 
(100 puan) tarafından
Fotoğraf atcam
0 oy
(1,519 puan) tarafından
Eğer huzursuzluk varsa olabilir bende başta inanmiyodum takı ilk iki yılım zehir olana kadar berbattı ya resmen boşanma durumuna gelmişti bigun bı hocanın yanına gittim mecburiyetten rabbim biliyo yasadiklarimi bana size büyü yapılmış topragin altına gömülmüş dedi neyse o evden çıktım ben şuan 2 yıldır başka evdeyim şükür daha iyiyiz sonra tekrar gittim büyü yeryüzüne çıkmış dendi 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 381 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde 111111122 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 467 göst.
27 Ocak 2023 Aile kategorisinde Mervela (7,227 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 349 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,064 göst.