0 oy
44 göst.
Diğer kategorisinde (313 puan) tarafından
2 buçuk yasında oğlum kızlar. Tuvalet ihtiyacı geldiğini biliyor söylüyor ama VC kullanamdık henüz bugün büyük çişini söyledi baya uğraştı lazımlığa oturdu ama bezini bağladım 15 dk ya falan bezine yapmış oldu sizce vakti geldimi nasıl bir yol izleyin bezden kurtulan anneler yardım edin bu arada ilk çocuk

2 Cevaplar

0 oy
(893 puan) tarafından
Tuvalete gitmek istiyorsa kesinlikle bezi çıkar at bezimiz bitti paramızda yok artık tuvalete yapman gerekiyor de benim kız hemen öyle anlamıştı:D En başta çok çok uğraştım ben bıraktım böyle dedim kendisi gitmeye başlamıştı . Tuvaleti olmasa dahi tuvalete götür sürekli sor kuzum çiş var mı tuvaletin var mı diye aklından hiç çıkmasın öyle öyle alışıp gidiyolar 
(313 puan) tarafından
Teşekkür ederim biliyormusu o cümleyi kullandım bak annexim bu son Paket  başka alacak param yok dedim boş çanta gösterdim artık çişini buraya yapmalısın hem büyüdün bence dene flan baya anlattım anlıyorda eminim ama uğraşmam gerek tabi bunu da biliyorum :)) buradan destek almak istedim
-Reklam-
0 oy
(261 puan) tarafından
Sürekli sor kendi dilinden o unutsa bile sen unutma 

Ve gerekirse her   yarım saatte bı tuvalete götür bı kaç güne kendisi de alışır 
(313 puan) tarafından
İnşallah balım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 100 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ozgegzem (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,606 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu