0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (326 puan) tarafından
2 buçuk yasında oğlum kızlar. Tuvalet ihtiyacı geldiğini biliyor söylüyor ama VC kullanamdık henüz bugün büyük çişini söyledi baya uğraştı lazımlığa oturdu ama bezini bağladım 15 dk ya falan bezine yapmış oldu sizce vakti geldimi nasıl bir yol izleyin bezden kurtulan anneler yardım edin bu arada ilk çocuk

2 Cevaplar

0 oy
(881 puan) tarafından
Tuvalete gitmek istiyorsa kesinlikle bezi çıkar at bezimiz bitti paramızda yok artık tuvalete yapman gerekiyor de benim kız hemen öyle anlamıştı:D En başta çok çok uğraştım ben bıraktım böyle dedim kendisi gitmeye başlamıştı . Tuvaleti olmasa dahi tuvalete götür sürekli sor kuzum çiş var mı tuvaletin var mı diye aklından hiç çıkmasın öyle öyle alışıp gidiyolar 
(326 puan) tarafından
Teşekkür ederim biliyormusu o cümleyi kullandım bak annexim bu son Paket  başka alacak param yok dedim boş çanta gösterdim artık çişini buraya yapmalısın hem büyüdün bence dene flan baya anlattım anlıyorda eminim ama uğraşmam gerek tabi bunu da biliyorum :)) buradan destek almak istedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sürekli sor kendi dilinden o unutsa bile sen unutma 

Ve gerekirse her   yarım saatte bı tuvalete götür bı kaç güne kendisi de alışır 
(326 puan) tarafından
İnşallah balım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 122 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Burcac (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
3 Ekim 2022 Aile kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu