+2 oy
390 göst.
Aile kategorisinde (703 puan) tarafından
32 haftalık acil doğum yaptım oğlum kuvezde ben toparlanamiyorum sonta çıktı ama çişimi yapamadığım için geri takıldı bir damla bile sütüm gelmiyor insanın bir damla bile sütü olmazmi.. çok üzgünüm lütfen dua edin oğlum sagsalim çıksın kuvezden

14 Cevaplar

0 oy
(881 puan) tarafından
Kuzuum hemen sütün gelmeyebilir benim sezeryandan 2 gün sonra indi sütüm kesinlikle olumsuz düşünme güzel düşün oglunu kucağına alacağın günü düşün hep güzel düşün bide yemeğini ye suyu bol iç asla kendini bırakma oğlusun kuvözden çıktığında sana çok ihtiyaç duyacak ❤
(703 puan) tarafından
Maalesef sakın kalamiyorum elimde değil kaç saat çişimi zorladım olmadı yeniden taktılar haraket edemiyorum hemşire süt diyor ama yok eşime mama aldirmislar onu içiyor galiba bir kere bile göremedim hasret kaldım kalkıp gidemiyorum çok. şükür ki nefes alıyor
(881 puan) tarafından
Çok çok uzuldum Allahım yar ve yardımcınız olsun inşallah kuzum benim:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım size bağışlasın inşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz
(703 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(986 puan) tarafından

Allah yardımcınız olsun <3

(703 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(339 puan) tarafından
Canım benim önce sakin ol bebeğinin sana ihtiyacı var sonra bol bol su iç üzgünsün biliyorum anlıyorum benim oğlumu da ben görmeden kakasını yediği için gözlem altında tuttular seni anlayabiliyorum ama düşün çabuk iyileş ki bebeğini kucağına aldığında sıkıntı çekmeyesin RABBİMİN İZNİYLE SAĞ SALİM KAVUŞUN INŞALLAH 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Surekli masaj yap sıcak suyla bol bol su iç Rabbım evladının rızkını bol bol versin ve Rabbım evladını sana hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kavuştursun insallahhh
0 oy
(2,450 puan) tarafından
Rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin öyle düşünmeyin sütüm bol bol gelecek yavrumu emzirecegim diye odaklanın bol moral ve bol su için 

Sakın kimseye dahi soyletmeyin sütü yok dedietmyin 

Bende mamaya baslicaktim psikoloji süt üretimini etkiliyo diye okuyunca tamamen kendimi olumlu şartladim sabırla gogsumu sürekli verdim herşeyi bıraktım emzirmeye odaklandım kimseye sütü yok asla dedirtmedim uyardım benim sütüm evladıma yetecek kadar var diye karşılık verdim olumlu sonuç aldm
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Merak etme canım çıkar Allah'ın izniyle bende 32 haftalık doğum yapmıştım şimdi 1 yaşında bebekler çok güçlü senin enerjini hissediyor sen ona inan ki bir an önce çıksın süt için bestlac damla ve Solgarın süt artırıcı hapı var bir de rezene çayı iç canım bol bol gelir stres yapma 
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Üzülme sütun gün geçtikçe gelir dhaa yeni olmuş rabbim ogluam şifa versin
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Öncelikle bebeğin hayırlı olsun canım.İnşallah tez vakitte kavuşursun .Allah şifa versin.

Sütün için endişelenme 2inci yada 3.üncü gün gelir bol bol sıvı tüket , mümkünse göğsünü manuel pompayla uyar.Şuan senin için zor günler biliyorum ama moralini yüksek tut stres yapma , emin ol herşey yoluna girecek .Ve sen kucağında bebeğinle yüzünde gülümsemeyle taburcu olup evine döneceksin güzel anne .

Kafana bişey takılırsa ve canın sıkılırsa özelden mesaj atarak sorabilirsin.
0 oy
tarafından

Rabbim yardimciniz olsun canım inşallah bir an evvel atlatirisniz bu sıkıntılı günlerinizi amin<3

0 oy
(783 puan) tarafından
Süt sagma makinesi varsa eğer. Bezle sıcak suyu göğsünde gezdir ve sagmaya calis. İnşallah gekir sütun. Bebeginde inşallah sağlığına kavuşur 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Rabbim Şafii ismi ile sana ve oğluna acil şifalar versin inşallah sağlıklı bi şekilde beraber evinize gidersiniz 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim sağ salim kavuştursun sizi inşaAllah sütünde gelir benim üçüncü gün gelmişti 
0 oy
(2,082 puan) tarafından
Bende 32 haftalık doğum yaptım sütunu sagmaya çalış gelmiyor deme gelecek geceli gündüzlü uğraşmıştim ve başarmıştım 2 3 güne iner sütun stres yapma şuan büyüttüm 3 yaşına getirdim Allah büyüktür dua et sakin ol orda hemşireler söyler zaten 2 3 saatte pompala diye 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 318 göst.
19 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 138 göst.
0 oy
4 cevap 91 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde LaleCik (218 puan) tarafından soruldu

377,745 soru

11,305,867 cevap

34,732 kullanıcı

...