0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
3 ay önce doğum yaptım ben ameliyattayken kız kardeşime ablandan pişmanız ama oğlum sevdiği için aldık dedi kendisini aradım sordum gülerek öyle bir şey yok dedi kardeşin beni yanlış anlamış dedi.Kaynanam çok zor bir insan benim resmen ruh sağlığımı bozuyor.hep bana laf sokuyor,geçen hafta gittigim zaman konuşmadım bayram geliyor elini öpmek istemiyorum nasıl davrancağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

11 Cevaplar

+3 oy
(830 puan) tarafından
Ya arkadaşlar ne saygısı Allah aşkına kadın içeride ameliyattayken bunu söyleyen kadın gelininin hiç mi bir iyiliğini sevgisini hoşgörüsünü görmedide içeride canıyla cebellesirken kalkıp bunu söylüyor hadi onun gelini el kızı oğlunada bir minneti yokk hadi onuda geçtim kadının canı kanı kardeşi orada onu bekliyor ona mı üzülsün kaynanasinnn dediğine mi üzülsün.

Bunları düşünmeyen insana kocamda dahil kusura bakmasn ben gidip elini öpmem.. ameliyattayken yapılacak şakamı bu Allah aşkına 
tarafından
Yazacağımı yazmışsın valla yürekli karısın ha ben senin alnından öpeyim gel .
(830 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm valla herkes saygıdan demoste benim kendime olan saygım ne olucak
(2,226 puan) tarafından
Katılıyorum böyle bir durumda bennde gönül koyardım kırılırdım .
Sevmezsin vs orası ayrı yine saygıdan öpersin ama bu durum çok çok farklı
-Reklam-
+1 oy
(4,040 puan) tarafından
Ben hiç muhatap olmazdım kendi sorunca da gülerek ahahahaha sen yanlış anlamışsın derdim. Aynısını yap
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Bence arayıp sormakla yalnis yapmışsın kız kardeşin yalancı durumuna düşmüş yerinde olsam bunu bir lafın arasında laf soka soka ona yedirirdim 
0 oy
(7,561 puan) tarafından
Bayram olduğu için büyüğün diye saygıdan öpebilirsin normal zamanda zaten opmeye gerek yok
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Büyüklük sende kalsın öp sen yine de elini. Ki utansın dediklerinden. Herkes kendine yakışanı yapar 
(100 puan) tarafından
Keşke az bir şey utanma duygusu olsa onda
0 oy
tarafından
Boşver canım el öpmekle bir şey kaybetmezsin eşinin hatri için bayramlas en nihayetinde büyüğümüz. Sonra sana psikolojik olarak zarar verdiğini düşünüyorsan eşine yansitmadan bı tık mesafe koy arana
0 oy
(506 puan) tarafından
Bende kaynanamı sevmiyorum kaynanamda nerde bı genç kız görsek oğlum bekar olsa seni alırdım başka oğlum olsa seni alırdım diyor. Çocuğum olmadı hemen ameliyat olmam lazımdı doktor baya bir yüksek Mevla istemişti  o zamanlar özel hastane diye sigortamiz da yoktu ben o paraya oğlumu yeniden evlendiririm gibi şeyler demişti sonra surekli olarak laf sokuyor bana en son dedim asla bu yaptıklarını unutmuyacam hep içimde bi ah beni çok uzuyorsun gibi şeyler dedim yinede umrunda olmadı ama eskisi gibi samimi değilim oda bunun farkinda
(913 puan) tarafından
Ay ne terbiyesiz kadınmış o öyle ya Allah uzak etsin senden
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Senin sagligin ruh sagligin kimseden onemli degil çocuğundan da onemli degil he de gec yine kendi bildigini oku cok kafana takarsan oo cikamazsij isin icinden o yuzden bosverecen karsisinda inadina guluo eğlenicen ki daha da kudursun bayramlasirsin opmek istemiyorsun sarilirsin yani 
0 oy
(1,225 puan) tarafından
Kendi kaynanami goz onunde bulundurarak boyle bi durumda olsam bayram diye büyüğüm diye yinede oper gecerdim saygimdan ödün vermezdim saygida kusur etmezdim ben saygimi gostereyim de hani onun ayibi yanina kalsin derdim
0 oy
(2,222 puan) tarafından
Eğer gerçekten böyle bir şey dediğinden eminsen bence uzak kal. Öyle bir insanin eli opulmez.pismaniz ne demek ya 
(830 puan) tarafından
Aynen öyle ya şaka gibi birde ameliyattayken söylenecek söz mü bu
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Valla senide hiç sevmem ama işte sevdiğim adamın annesisin diye öpeyim elini bayramın mübarek olsun.

Derdim görünce. 
(100 puan) tarafından
Isı gücü insanı huzursuz etmek eşimle hep kavga ediyoruz onun yüzünden öpsem yüz bulacak ve  aklına ne eserse onu söyleyecek

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 537 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 970 göst.
9 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (904 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 604 göst.
0 oy
17 cevap 522 göst.

374,622 soru