0 oy
361 göst.
Aile kategorisinde (454 puan) tarafından
Çalışıp destek olmak istiyorum ama istemiyor çalişmamı . Nasıl ikna edebilirim sizce 

11 Cevaplar

0 oy
(3,162 puan) tarafından
İstememe sebebi? 
-Reklam-
0 oy
(266 puan) tarafından
Bence hic ikna etme bosver yettiği yere kadar bnde cok israr ettim esimi dinlemedim basima gelmeyen kalamadi az kalsi cocugumdan oluyodum bosver bacim ikna olmuyosa Vardir bi sebebi
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ben de işi birakmayi düşünenler tayfasina katılmak üzereyim :D ama eşimin durumu iyi. Şimdi çalışmak şöyle birşey hem senin paran tatlı gelecek hem de evdeki tüm işler yine sana bakacak
(454 puan) tarafından
Ben mecbur kaldığım için canim
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benimkide istemiyor eblendigimizde ikimizde aynı üniversitede okuduk bitirdik tabi hamile kaldim bi ara çalışmak istedim izin vermedi ben boşuna mı okuduk felan dedim caliscaksan oğlumuz büyüdüğünde gelin yanıma çalışın ikinizde dedi:) evlere ek iş veriyorlar canim bi qrastir istersen 
0 oy
tarafından
Baci eşin zorla gönlünü yapınca ise girsende sıkıntı oluyor ablamda çok çalışacağım falan dedi başta izin vermedi sonra tamam dedi ise gidip gelirken herkesten kıskandı 1 gün git dedi bi gün gitme en son anlasamadilar kavgalar gürültüler siddette işin içine girince boşandılarr 3 çocuk kaldı ortada
0 oy
tarafından
İzin almayacaksin. Güzel bir iş bulup ben calisaacgim haberin olsun de. Niye bu kadar erkeklerin ağzına bakıyorsunuz o sizin eşiniz sahibiniz değil bu kadar yüz vermeyin. O çalışcm dese de siz hayır deseniz olur mu olmaz ikisi de aynı şey.
(454 puan) tarafından
İş buldum zaten sonra dedim hayır istemiyorum dedi
0 oy
tarafından
İzin vermeme sebebi ne peki 
0 oy
(144 puan) tarafından
Bu güven sorunu beni öldürüyor, gidince ne oluyor bende bilmiyorum bir çok kadından duyuyorum bende çalıştım yeri geldi eşim hastalandi ben çalıştım hiç sorun değil ama birazcik nefes almak istiyorsak beraber çalışalım beraber yiyelim dedik aynı öyle oldu. Hastalıkta sağlıkta boşuna demiyoruz çok kötü hastalıklar atlattı uzun uzun süren Allah korusun böyle bişey başına gelirse anlar ozaman. Paranız size yetiyorsa evden paket işleri yap internette arastir dolu tek onu önerebilirim kendine harçlık vs yapmak istiyorsan 
0 oy
(12,456 puan) tarafından
Benimkisi de aynı.  Kız küçük deyıp duruyo 6 aylık olsun israr edecem 
0 oy
(7,530 puan) tarafından
İstemediğine göre refah içinde bir hayat yaşatıyormu sana böylelerinede ayar oluyorum.
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Canım zorlama boşver tatsızlık çıkmasın. Ne zaman zorla binişe girsem ya işten yana yada evden yana ni sıkıntı yaşadım . artık eşim uygun görürse çalışcam .vardır bir bildikleri 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 510 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 278 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 188 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 922 göst.