0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
Merhaba kızlar daha önce hikayemi buraya yazmıştım az çok okuyanlar bilirler bir kaç gündür kalbim çok sıkışıyor hastane gitmek istiyorum gidemiyorum Allah'ın cezası izin vermiyor gitmeme dedim çocuklara bak büyük kızımla birlikte gidip geliriz diyor yok beyefendi inşallah gidip orda kalp krizi geçirip ölürsün bende evi hafif temizledim yeni aldığım koltuk kılıfları vardı simli onalr neden böyle diyip üstüne yırttı çok bulanmış ve rahatsızım ne yapayım ne ne deyim bilemiyorum 

5 Cevaplar

+2 oy
(1,839 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bacı boşa getsin
(0 puan) tarafından
Rabbim inşallah bir gün nasip eder
(1,839 puan) tarafından
Inşallah can bacım allah sabrını versin
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından
Sizin adınıza çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum eşinize akıl verecek kimse yok mu ailelerinizdr konuşsun akıl versin hayatında başka Bi kadın mı var acaba
(0 puan) tarafından
Bir kaç kadın diyin ona geçen 7 kadınla mesajlarını yakaladım ve ben hakliyken beni haksız yere çıkartı
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Allah vicdanlı insanlarla karşılaştırsın gerçekten, kendi çevrenizde kimse yok mu çocuklara birkaç saat bakacak? Siz gidin kendi başınıza. Unutmayın siz kendinize değer vermezseniz kimse değer vermez. Eşinizi dinlediğiniz sürece sağlığınızdan olabilme ihtimaliniz var ve böyle vicdansız birine çocuklarınızı emanet etmek istemiyorsanız kendi sağlığınıza özen göstermelisiniz.
(0 puan) tarafından
Gorumcelerim var iki tane ikisde maalesef çalışıyor
(2,736 puan) tarafından
Kendi ailen arkandaysa katlanma buna bence, yukarıda aldattığını da yazmışsın. Çocuklarını düşün, kurtulmaya bak.
(0 puan) tarafından
Bu kadar acıyı çocuklarımı kaybetmemek için çabalıyorum ama gerçekten çok yoruldum ben insanım bende bi çocuğum bir gün bile mutlu olamıyorum zorla evlendirdim ne gençliğimi yasa ildim ne evlilikte mutlu olabildim
0 oy
(165 puan) tarafından
Allahı herkesin karşısına hayırlı bir eş nasip etsin inşallah sizin adınıza çok üzüldüm Rabbom eşinizi doğru yola sevk etsin inşallah sizinde Rabbim yardımcınız olsun diyecek bir sey bulamadım ama dua etmek istedim 
(0 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Hastaneye gitmek için bile izin mi alıyorsun 

Bir de adam inşallah ölürsün diior hala evi temizliyorsun ben şok 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 945 göst.
14 Ocak 2021 Aile kategorisinde Fatma41 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 510 göst.