0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bunu evlenince çocuğum olunca anladm annem hep derdi beni evlenince anlarsın derdi 

5 Cevaplar

+3 oy
(2,675 puan) tarafından
En ufak bir yanlışımızda annelerimiz sütünü hakkını katıyor ve ben bunu asla doğru bulmuyorum. Benim bütün haklarım çiçeğime helal. O doğmayı tercih etmedi ben onun dünyaya gelmesini istedim dünyaya gelince mamasını bezini kendi halledemezdi ki. Ben onun dünyaya gelmesini istediysem ona bakmakla yükümlüyüm ona borcum bu. Her zaman anne baba hakkı diyoruz peki ya evlat hakkı? Rabbim hayırlı anne baba olmayı nasip etsin bizlere. Hayırlı olanın evladı da bir şekilde yolunu bulur.
tarafından
Evet canım haklısın
(196 puan) tarafından
Çok güzel yazmışsin canım
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Evet gerçekten cocugum olunca anladım bende. 

Anne olmak meğer ne kadar kutsalmış♥️ canının en tatlı yeri ♥️
(4,162 puan) tarafından
Tanıdığımız abla depremde bebegıne sarılmış donmuslar oyle zor ayırmışlardi 2 de kızı kaldı kurtarıldı ama onlar:(((((yani annesi korumak istemiş yavrusu kucağında şehit oldular ınsaallah cok acı annelik canını yavrusuna feda etmektr
(8,581 puan) tarafından
Ooff off ne büyük acı.   Çocukları kim bakıyor;((
(4,162 puan) tarafından
Babaları var babanneleri bakıyor. Aynı şekilde eltiside oyle vefat etti oglan cocukları kucağında aynı odada. O binada 18 kişi aynı sulalede ölüyor:((
(8,581 puan) tarafından
Yaaa ne canlar gittiii. Ne bilsinler son günleri son geceleri. Ooffff of söylemeseydin keske oyle kötü oldum ki yine  :(( rabbim sabır ve kolaylık versin babaya babanneye :(
(4,162 puan) tarafından
Amin ınsaallah cnm cok acı gerçekten
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Gerçekten öyle hep düşünürüm biz 7 kardeşiz annem nasıl baş etmiş o kadar çocukla diye. Ben birine bakarken zorlanıyorum. Tabi şartlar aynı değil ama yine de çok zor ya o kadar çocuk ve yetmedi torunlarına bakıyor hala 
(3,830 puan) tarafından
Ayy evet ya o da var  hiç öyle de düşünmedim. Valla bizim her şey elimizin altında olduğu halde zorlanıyoruz.
tarafından
Evet canım
(991 puan) tarafından
Vala sartlar ayni degil ama cocuklarda ayni degilmis ki yani bi oyuncakla kendi basina oynuyordu diyorlar yatirdimmi 2 saat uyurdu diyorlar. Her cocuk illa ki ayni degilde bizim cocuklar hic öyle degil bence en azindan benimkiler oyle olmadi :)
tarafından
Haha doğru söylüyorsun canım bizimkiler bizi yanında görmesin basıyor bağırtıyı
(3,830 puan) tarafından
Sevlev canım doğru diyorsun hatta benim oğluma annem bakıyor bazen ona da söylerim maşallah anne bizi nasıl büyüttün bana bir tane zor geliyor diye kendi bile aynı şeyi söylüyor siz kendi kendinize büyürdünüz. Şimdi ki çocuklar öyle değil yedikleri içtikleri hastalıkları daha zor uğraştırıcı diyor. Ama yine de helal olsun ne olursa olsun kolay değildir o kadar çocuk düşünsene hepsinin ayrı ayrı dertlerini çekmiş
0 oy
(4,646 puan) tarafından
Annemle zit karakteriz anlasamayiz ama dusunmeden kizim yogun bakima ambulansla giderken hic dusunmeden geldi o yonden hakki icin anlasmaya calisiyorm :) 
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Annemi anladım ama annem çocuk olunca beni anlmayip farklı bı ksiilige büründü 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 448 göst.
29 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ✓✓£sm£r✓✓ (1,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 424 göst.
5 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 2,321 göst.
20 Nisan 2021 Aile kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerportakali (1,919 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...