+1 oy
700 göst.
Diğer kategorisinde (288 puan) tarafından
Kızlar ilerde 3. Çocuğu dusunyormusunuz? Benim kızım 3 yaşında oğlum 1.5 oğlum plansız oldu bugün banyo setini kullanmıyoruz başkasına vereyim diye dusundm ihtiyaci olan ama sonra içim bı buruk oldu nedense saklasam diorm napicam şuan maddi manevi hayat şartlarıda ortada ilerde bilmiyorm 3. Yu istermiyim acaba diye yaşım 28 bu arada :)

67 Cevaplar

0 oy
(440 puan) tarafından
Bir kızım var. 2 ci çocuğu düşünmüyorum ama olursa da başımızın üstünde yeri vardır.
(288 puan) tarafından
Allah bagislasn canım masallah
-Reklam-
0 oy
(364 puan) tarafından
Vala şu devirde çocuk büyütmek maddi manevi zor çok şükür 1 oğlum var 1 yaşında. Planlı gebelik oldu erken evlendik esimle 20 yaşımda evlendim şuan 24 yaşındayim Rabbım evladımı bize bağışlasın onu vatana millete hayırlı evlat olarak yetişmeyi nasip etsin çok zor büyüyorlar ve çok hareketli yoruyor gerçekten 2.yi bile düşünmüyoruz eşimle Rabbım isteyene versin hic bebeği olmayanlara yaşatsın bu duyguyu ama ilerde oğlum büyür kardeşim olsun derse isterse ki ister diye düşünüyorum bi 8 9 yaşına gelsin bakarız Rabbım nasip ederse olablir. Bende kıyafetlerini hep ayırdım hepsi çok yeni 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ben 2. düşünmüyorum 3. imkansız gibi. Tabi Rabbim bilir
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Gecen sene bu sıralar sorsan hayir cevabi verirdim ama suan kucağımda 3 aylik oglum var:angel:

0 oy
(9,626 puan) tarafından
2 çocuğum var kızım sürpriz oldu pespese oldular biraz psikolojik olarak çöktüm zor geçti hamileligimin son ayları ve dogumum o yüzden üçüncüyü istemiyorum Rabbim olmayanlara nasip etsin baglatmayi düşünüyorum biliyorum günah ama bakamadiktan sonra yetemedikten sonra çocuğun günahına girmeye gerek yok diye düşünüyorum 
0 oy
(339 puan) tarafından
5 yaş ve 5 aylık 2 oğlum var çoook ilerde 10 yaşına geldiklerinde falan evimiz varsa durumumuz iyiyse olabilir tabi çocukların huylarına da bağlı yaşım 24 :)
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Hahahhaha ben yaptım bile 3 cuyu 21 yaşındayım :D tek rakibim Türk hava yolları 
0 oy
(4,389 puan) tarafından
başlığa cevabim. var:)
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Daha gençsin canım belki bunlar iyice büyüdüğünde bir tane daha yaparsın ") benim üç tane zaten bir çocuk daha hiç düşünmüyorum inşallah bir kazaya kurban gidipte tekrar gebe kalmam ama bakacak durumum olsa maddi olarak iki çocuk daha yapardım 
0 oy
(80 puan) tarafından
Ben 3 de 4 de istiyorum ben kalabalik bi ailede buyudum 6 kardesiz kendi cocuklarimda oyle olsun istiyorum hwp beraber buyusun kalabalik bi aile olalim 
0 oy
(13,336 puan) tarafından

Bemjm de 2.5 yaşında kızım 3 aylik oğlum var benim de oglan plansız oldu ama hic düşünmüyoruz:)

Rabbım isteyen kullarına versin ♡

0 oy
(3,154 puan) tarafından
Kızım var 9.5 aylık 27ye girecem 3 aya inşaAllah 3 çocuk isterim 
0 oy
(679 puan) tarafından

Şuanda 1tane kızım var 2 Yaşında <3 Vee yaşım 31 ikinciyi bile düşünmüyorum tabi Rabbim hayırlısını versin nasibimizde ne varsa o olur 3 uzak gibi bana :)

Rabbim çocuklarına sağlık sıhhat versin uzun ömürler nasip etsin canım <3

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Yaş 25 gençken aradan çıksın dedim üçüncüyü doğurdum şuan bir yaşında 
0 oy
tarafından
2 tane bebeğim var banyo seti hiç  kullanmadim legende banyo ediyorlar sende çocuklarına kullan şimdi 1bucuk yasındaki bebegin sığmıyor mu içine 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Oglum 5 yasinda kizim 10 aylik yaşımda 25 bir 5 sene sonra 3ncüyu sonraki beş sene sonrada dördüncüyü istiyorum tabiki Rabbim isterse nasip ederse hayirlısiyla sezeryan bnm 4ten sonra bağlatcam 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ben 2. Hayal bile etmiyorum kızım var 7 aylık Rabbim buna ömür versin maddi manevi cok yiprandim hamileligim berbat gecti o aklima geldikce 2. Bana cok uçuk geliyor Rabbim olmayanlara versin kardeste isterse napcam bilmiyorum ama düşünmüyorum hiic
0 oy
tarafından
2 buçuk yaşında kızım var 33 haftalık hamileyim hayırlısıyla sağlıkla doğsun Rabbim evlatlarimi bana bağışlasın başka çocuk istemiyorum 
0 oy
(8,220 puan) tarafından
Benim bir kızım bir oğlum var bin şükür ama bir kız Bir oğlan daha istiyorum yani senin anlayacağın 4 tane istiyorum ama sadece istiyorum yapmıyorum:))
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Aman pehhh ver gitsin 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 176 göst.
29 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde PEFEKEGE (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 827 göst.
0 oy
23 cevap 399 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yusuf 427 (714 puan) tarafından soruldu