0 oy
472 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından

Kizlar çok kötüyüm eşim bana hiç oturaklı değilsin her lafa atamıyorsun dedi ya konuşsam çok konuşuyorum oluyorum konuşmasam kibirli oluyorum valla yildim anasi bana öğretmeye calisomus oturaklı olmayı dedim anam ogretemededide senin annem öğretecek dedim ee senin annem bisey diyemio kadın sana hemen kavga edin resmen yaptığı pskilojik baskı etrafımda herkes beni sever ya sevmese bile saygısı var ben naptim ya buna resmen annesiyle birlikte köle bi gelin istiyorlar her dediklerini yapim hizmet edim onlara ozman iyi olurum belki ya ben okumuş etmiş calistimda kimseye zararım olmaz kendi kendime köpürürum kimseye bisey denem ama eşim olacak insan neler diyo neler ya allahim esinde hayırlısını versin

7 Cevaplar

0 oy
(1,837 puan) tarafından
Ya soyleleri öyle sinir bozucu ki tam ağzına vurmalık 
(60 puan) tarafından
Ya napacagimj şaşırdım resmen kendimden soğudum ya ben civil civil sen şakrak birisiydim
(1,837 puan) tarafından
Siz çok mu iyisiniz deyip lafı yapıştır. İllaki yanlışları vardır vur yüzlerine susar o zaman
-Reklam-
0 oy
(802 puan) tarafından
Beni beğenmiyorsan oturaklısını alsaydın deseydin. Oturakli nasıl oluyormüş hem agzinin ortasina gecircen boylesinin cenesini kapatir o zaman. Bu erkeklerde çok cins evleniyorlar sonra değistirmeye calisiyorlar kadinlari madem huyunu suyunu begenmiyorsun evlenme oturakli nasıl oluyorsa onu bulup evlenseymişti.
0 oy
(590 puan) tarafından
sende deki annen madem bu kadar çok biliodu sana oturaklı bi eş kendinede oturaklı bi gelin alaydı de.

bıktık bu kayınvalidelerin pisliklerinden

bzde yasıyoruz dengesiz hasta ruhlu bu kayınvalideler

yaranamazsın ne yaparsan yap yaranamazsın 
0 oy
(942 puan) tarafından
Eşini annen dolduruyor bence. Bana öyle geldi. 
(942 puan) tarafından
Yani kayınvalide
0 oy
tarafından
Çalışmaya devam et canm sen eşimin annesi burda değil olsaydı çok zor olurdu benim içinde ..
0 oy
tarafından
Benim de daha bı kaç saat önce boğazıma yapıştı hakaret küfür kapı yi gosterme ne ararsan var. Çok canım yanıyor. Gücüm kalmadı. Çekip gidemiyorum da çok ağırima gidiyor
(60 puan) tarafından
Ha ha qyni benim annemin yanında neler dedi bardak fırlatma geldi gebertirim seni dedi
0 oy
(839 puan) tarafından
Tam olarak benim hayatimi anlatmissin ama bende agizlarinin payini gorumcemden yola çıkarak verdim el gelin alinca kendi kizlarinin da el kapisinda gelin olduğunu unutmus dedim bu laf onlara yetti suan daha da üstüme gelmiyorlar 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 769 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 356 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 751 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 557 göst.