0 oy
386 göst.
Aile kategorisinde (1,234 puan) tarafından
Kizlar surekli post aciyom bu ara cunku ablam yok gtti bayram tatiline ona anlatiyodum bazi seyleri ama esimin onun hakkinda soylediklerini anlatmiyom gecen saat 7 bucuktu ablam parka gidek dedi bnde tmm dedim esim basladi bana demeden nereye gidiyon bana sordunmu bn olsam gtmezsin ee sende gel yok bn napim ee gitmeyim yok bi kere tmm dedin git 8 de gel geri dedi neyse kavga istemiyodu canm tmm dedim gttim geldim gecen ablamla kuafore gidecez ablam hava sicak dedi gec gidek dedi bnde tmm 7 gbi gidek dedim gidecegmz yerde yakin esim yine basladi o saatte carsida ne gezeceksiniz yaninizda erkek yok o saatte kadin tek cikarmi yaa dedim sende gel asgida bekle yok dedi gt 8de gel dedi neyse yine kavga istemedim gittim geldim bugun eltim carsiya gidek dedi tmm dedim saat 7diydi gerci esim kiziyo bu saatte kafin carsiya gtmez diyo ama dedim esimde var bsy demedi saat 9du eve geldigimizde yine bsy demedi sirf yanimda eltim var diye ama artik ablama karsi bsy derse ciddi anlamda bozacam onu 

6 Cevaplar

0 oy
(1,234 puan) tarafından

En İyi Cevap
Halbuki ablam esimi sever bazen tartstigimzda anlatirim aman bunda ne var sen abartiyon filn diye bana kizar esim gecen diyo biz tartstigimizda ablan icten ice seviniyo biz dovusek istiyo diyo halbuki arada oyle hicbsy yok
(802 puan) tarafından
Eşin seni sindirmeye calisiyor herhalde ablanla gezdigini ne kiskaniyomuş
-Reklam-
0 oy
(7,663 puan) tarafından
Saat 7 de hava bile kararmiyoki gıcıklığına yaptığı belli
(1,234 puan) tarafından
Evet normaldede cok karsmaz gec saat olmadiktan snra ki bzde kolay kolay gec gelmeyz eve
0 oy
(833 puan) tarafından
Ne diyim bilemedim. Tamam
(1,092 puan) tarafından
Bir bardak su tarifi veriyorum
Bir bardak su :D
Hadi gidek
0 oy
(17,649 puan) tarafından
İşte sen diyecektin ne hikmet sesin çıkmadı diye orda bi takılacaktın ona burnundan getirecektn bak bida sesi çıkıyomu hele
(1,234 puan) tarafından
Demez olurmuyum yemk yiyoduk hep ali kiziyo bu saatte kafin carsiya gtmez diyo dedim ama sen varsin ya bsy demez dedim
tarafından
Hahaha iyi de Asena'nin dediği söylemek bu değil ki
(17,649 puan) tarafından
Aynen bildiin kavga edecekti demek istedm ben olsam yaparm
0 oy
(687 puan) tarafından
Bir cümleyi bitirmeden tekrar basa dönüyorsun. Az dikkat edin cnm ne dediginiz anlasilmiyor
(1,234 puan) tarafından
Dogru birzda noktalamaya filan dikkat etmedigimz icin eee birzda heycan sinir duygusallik olunca insan nasl yazacagini sasiriyo
0 oy
(5,275 puan) tarafından
Keşke yuzune vursaydın 
(1,234 puan) tarafından
Yemekte laf carptim ama agzina carpamadm 2 tane :) ama konusacam

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 333 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 347 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu