0 oy
328 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kizlar az önce gelirken arabayi satacam dedi. Bende tamam dedim. Biraz borc var kapat bari dedim. Kapaticam dedi. Kardeşime de borç var verirsin dedim nerden çıktı falan dedi dedim evkenirken almıştık. Zaten bana hep borcla geldin dedi. Takilantum altinlari dugunde aldi bana ayri altin yaoti eşim onlarida aldi bebegim oldu takalanlar oldu onlarida aldi heosini satti araba aldi. Kira odedi. Banada nisanda ince bi bilezik yaomisti bide aynisindan düğünde ablasi takti. Gözü onda galiba yani yuksekte tutmaz. Hediye diye kiyamiyorum takmaya zaten hicbirseyim yok. 1 kere tektas al dedim hala soylenir 10 yillik hediyeni aldım artik isteme benden diye. Bugunde diyir alah senin icinden altin sevgisini alsinda benden tek altin bisi isteme. Zaten birseyim yok istemem dedimm isteme zaten bana borcla geldin dedi. Tazminata kadar istem ciktim eline saydım. Yok onunla baska seyler odedim o sayilmaz diyor. 

2 Cevaplar

0 oy
(11,977 puan) tarafından
Erkek milleti kim yaranmis ki sen yaranacaksın o kadar şeyi eline saydığın kabahat olmuş 
(446 puan) tarafından
Bana yaptigi dugunde takilan alton para hatta arabadan cikarken bile bana ozman 200 tl verdi biri cikayim diye hemen elimden bi cekti aldı. Cocuga takilan para altin hepsini götürdü araba aldi kirayi toplu ödedi hicbisi demedim
(11,977 puan) tarafından
İşte demediğin için böyle olmuş canım ama üzüldüm çok elinden çekip almalar falan çok saçma
(446 puan) tarafından
B3n öylesine diyorum keske altinim olsa taksam al falanda demiyorum zatende almaz cimridir o konuda. Ona bile tepki koyuyor tektas aldim önümüzdeki 10 yil evlilik yildonumu dogum gunu hangi gun varsa ona say diyem sonra kendi doğum gününde bile gomlek aldim 100 tl idi kartimdada 200 tl vardi benim bekarliktan kalmaydi. İade etti gömleği 100 tlyi vereyim al kendine dedim 200 tlyi kendine atti karttan.  Bu yil diyor hani hediyem
-Reklam-
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Esin ağzıyla değil başka yeriyle konusuyor malesef 
(446 puan) tarafından
Aynen dogru istesem icim yanmaz hep alacaksan imitasyon gümüş al altin fazla pahali

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,232 göst.
4 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 742 göst.
0 oy
15 cevap 1,133 göst.
18 Şubat 2020 Aile kategorisinde Arzukamacı (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 328 göst.
18 Şubat 2020 Aile kategorisinde Arzukamacı (124 puan) tarafından soruldu