0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Herkese hayırlı aksamlar kzlar bu bayram icim o kadar buruk ki Kayinvalidemler le kavgalıyız eltim görümcem işin icinde hakli yanlarim var bimmeyenlerde kardesimle olan postumu okusun ordan bile anlar lar ama eltimle gram bayramlaşasm yok altlı üstlüyüz bundan 1 hafta önce kavga ettik zaten herşeyden buz gibi soğudum bide kaynanamlar komşuları da ziyaret ediyorlar sizce ben sadece onlarla bayramlasp direk gitmelimiyim Annemlre bilmiyorum ama dediğim gibi postumu okuyup öyle yazin rica ediyorum küslük olmaz ama yapılanlanlarida hazmedemem edemiyorum da kardeşime ablama laf etmisti kaynanam hani eltimle nasıl bayramlaşcam ayni binadayız neyse uzun oldu helal edin hakkınızı kizlar birde onlar kapida oluyorlar kurban kesicekler gecen sene eltimin dairesinde et kavurdular orda yemek yendi yine aynisi olur mu bilmiyorum çünkü gram gidesim yok uzun oldu kusuruma bakmayın lütfen. 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
A.m.k hepsinin
(886 puan) tarafından
Bende canim bende napcam bilmiyorum ya
-Reklam-
0 oy
(155 puan) tarafından
Benim eltimde durup dururken bana tavır aldı akşam csy içiyordum kapıda yanımdan geçip gitti slm dahi vermedi neden kus olduğumuzu bile anlamış değilim. Her yerden engellemiş herkese benim hakkımda birşey anlatıyor herkese beni kötülüyor derdini çözemedim. Gidip soracam kavgacı birisi tatsızlık çıkmasın diye birşey demiyorum ama yarın evlerine gitmeyeceğim.
0 oy
(886 puan) tarafından
Kizlar fikir veririmisnz 
0 oy
(3,739 puan) tarafından

Ben olsam bayramlasmam herşeyi hakedene yapacaksin iyiliği bile <3 ben kaynanamla konuşmuyorum eşimin hatrina gidiyorum yüzlerine de bakmiyorum bayramlarinida kutlamiyorum

(886 puan) tarafından
Adaşım ayni düşünüyoruzz :))

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 450 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 303 göst.
18 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nurummavimsi (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 149 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Ruyam1212 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 421 göst.
27 Haziran 2023 Aile kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu

378,419 soru

11,326,961 cevap

34,780 kullanıcı