0 oy
303 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Arkadaşlar eltim şehir dışına gitti girmeden sabah kaynanam la vedalaşmış bana demedi bende aramadım hiç sizce aramalımıyım bu arada aynı apartmanda oturuyoruz üçümüz 

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Senı aramayanı sen neden arama geregı duyuyosunkı. Umursama bıle 
(24 puan) tarafından
Tesekkür ederim sabah kaynanam a gelip kahvaltı yapmış vedalaşmış bende bi üst kattayım banada gelip vedalaşabilirdi ama gelmedi yafa arayabilirdi dimi
tarafından
Aynn oyle madem aynı bınadasn nezaketende olsa vedalasabılırdı yanina cıkamadysa mesaj atıp o arayabilirdi.  Sen bsy ypma bsvr
(24 puan) tarafından
Aynen canım geldinde surat yapar aramadın diye ama hiç takmıcam eğer derse bende benle vedaşaşmadım dicem oda derki uyıyusundur diyr bende derim akşam dan deseydin ozaman hem benn uyurken sen çok arıyorsun yine arasaydın derim normal de uyurken çok aradığı olıyo ben uyuyorum bakıyorum arıyo bende ona hatırlatırım bunu
tarafından
Bak ne güzel  herseyın farkndasın sen zaten camö :)
(24 puan) tarafından
Tesekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Niye arıycan yha seninle vedalaşmamış bile

(24 puan) tarafından
Kaynanam da aramadın mı hiç dedi yok dedim arasana dedi tm deyip geçiştirdim demedim benle vedaşaşmadı diye
(514 puan) tarafından
Kaynanann neden onu sana saydirtmaya calisiyrmi onane . Senin aklin var ister ararsin ister aramzsn
(24 puan) tarafından
Kaynanam çok iyi biri aramızın bozulmasını istemiyor ondan ona ondan bişey demedim
0 oy
tarafından
Aa neden ariycan 
(24 puan) tarafından
Dimi yani
tarafından
Boşver kuzucuyum
(24 puan) tarafından
Tesekkür ederim canım
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Arayıp ne diyeceksin ki o sana haber bile vermemiş sende umursama.
(24 puan) tarafından
Haberim vardı gideceğinden ama hadi Alaasmarladık demedi akşam üstü oturuyorduk kaynanam la üçümüz ozaman kaynanam a dedi sabah seni görürüm ama orda bana bişey demefi sabahta demedi bemde beni umursamıyo ben niye arıyım dedim
0 oy
(120 puan) tarafından
bence arama sen neden arican ki
0 oy
tarafından
Benı aramayı şehir dışına giderken haber vermeyeni bende aramazdım haber vermezdim araya mesafe koyardım mesafeli olur daha samımı olmazdım
0 oy
(695 puan) tarafından
Hic arancak bir durumu gok düşünme bile yolu açık olsun (:
(24 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(119,355 puan) tarafından
yoo hicde arama 
0 oy
(310 puan) tarafından
Ara bence canım 
(24 puan) tarafından
Valla geldi şehir dışından surat yapmadı şaşırdım bende ama mesafeli davranıyorum çok samimi olmicm
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ben olsam aramazdım
0 oy
tarafından

Seni adam yerine koyup vedalaşmak olan birini niye arayacksin derdin mi.yok baksa

(24 puan) tarafından
Aynen bende ona bozuldum zaten insan değer gördüğü birine söyler
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben olsam aramazdim giderken ona görüşürüz diyorsa sana da diyebilirdi 
(2,323 puan) tarafından
Çok uyanikmis o
(24 puan) tarafından
Aynen hem uyanık hem akıllı becerikli çalışkan herşey hakkında bilgi si var
(2,323 puan) tarafından
Boşver sen takma onu
(24 puan) tarafından
Aynen canım takmıcam tesekkürler
(2,323 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Onun kapısını calıyosa senınkını de calabılırdı hadı sabah rahatsız etmek ıstemedı dıyelım dun berabermıssınız gorusemezsek vs gıbısınden vedalasabılırdı senı adam yerıne koymayanı sende koyma kaynananla da arana mesafe koy eltın kımmıste sana aradın mı arasana dıyebılıyor o kadar sevıp sayıyosa kendı arasın yada gıtsın eltıne desın neden gıderken eltıne ugramadın vedalaşmadın dıye 
(24 puan) tarafından
Aynen çok doğru söylüyorsun keşke orda deseydim o bana Allahaısmarladık demedi yinede arıyım mı
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Kaynanana diyebiliyorsa sana da diyebilirdi ben olsam aramam sorana da benimşe vedalaşmaya gelmedi derim hemen üst katımda oturduğu halde derim
(24 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 452 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 219 göst.
8 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 150 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Ruyam1212 (309 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...