0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya hayatımız boyunca çabalıyoruz tek yaptıkları çalışmak ev iaderesi ... Kadınlar ise bosanmamak için çabalar azıcık sevgi için çabalar .. evi için çabalar .... Çocuklar için çabalariz doğum için ama en çok eşlerimiz ve birşeyler yolunda gitsin diye çabalariz ama neden görmezler bitincede zaten memnun değildi zaten zaten zaten ama ne çok ugrasmisizdir düzeltmek için herşeyi :(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Of of neden hakkedigimizi alamayiz 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Çünkü erkekler gerizekal.i
tarafından
Hshshsh sana güldüm işte evet
0 oy
tarafından
Hayırdır canım ne oldu. Kadınlar gereğinden fazla fedakar anne rolüne fazla kaptırıyoruz kendimizi. Halbuki herşey olması gerektiği gibi olsa herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirse sorun kalmayacak herşeyi biz yaptığımız için kıymeti olmuyor. Birşey ya da biri için ne kadar çok uğraşır emek verirsen o kadar kıymetli olur . Ederinden fazla değer soytarıyi kral eder diye bir söz var herkese hakettiği gibi davranacaksin.
tarafından
Hah tamda bu laf işte ... Ederinden fazla değer gören bir insan musvettesin var ve yetim hakkına giren bu insan sırf parası var diye aman aman deniliyor herkes iki yüzlü eşimde jcinde ve ben buna dayanamıyorum
tarafından
Öyle çıkarları vardır :(
tarafından
Çıkar falan değil bildiğin s.alklik hepsi hepsi hepsi hepsi adam kapıdan girince oy oy aman aman gidince demedikleri hakaret kalmıyor
tarafından
E sırf parası var diye yaranma cabasindalar işte. En sevmediğim insan tiplerinden iki yüzlüler. Oylelerini görünce acaba benim arkamdan da konuşur mu diye düşünür güvenmem asla
tarafından
Konuşmak ne kelime abov
0 oy
(12,759 puan) tarafından
İçeriği okumadan cevap vereyim çünkü nankörler 
tarafından
Aynen
0 oy
(7,663 puan) tarafından
Hiç çabalamam eşim cabalasin
tarafından
Hiç mi
(7,663 puan) tarafından
Hiç çabalamadım şu ana kadar bir şey dediğinde beğenmiyorsan kapı orda dedim yani uğraşamam
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Kadın hep toplar her zaman güçlü olmak zorundadır kırılan kalbini sonunda yine kendi toplar ...uzun aslında da bukdrini yazdım noldu sana bakım 
tarafından
Ben artık vazgeçmek üzereyim katlanamiyorum iki yüzlülüğü
0 oy
(501 puan) tarafından
Böyle alistirilmis erkekler çünkü böyle de gidiyor. Ama 2 oğlum var böyle olmamaları için elimden geleni yapicam
tarafından
Benimde 1 bende
0 oy
tarafından
Sen boyle seviyorsun yorulursan bırakırsın zaten  lafı yokmu sınırlarım oynuyo kayın annem 5 çoçuğu var en buyuğu benimki en küçüğü bu sene okula başladı kadın sabahtan geceye kadar bitiremiyor ev işini gece 2,3 te herkes yatınca yatıyo kırkımız çıkana kadar orda kaldık şahit oldum benim öküze diyorum boyle boyle yüklenmeyin kendı işinizi kendınız gorun kardeşlerine nasihat et dıye cevap annem boyle sevıyo yıllardır boyle 
tarafından
İşte m.al gibi kullanılıyor kadin
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Boşver salla kafayı :)

Sen gibi cevap verdim kız:)

tarafından
Vallah ben gibi
0 oy
tarafından
Kadin sorumluluk sahibi çünkü 
tarafından
Aynen

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 92 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 329 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 644 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 432 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Umutvari (499 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...