0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kızlar 3 senelik evliyim ve eşim her tartıştığımızda küfrediyor bana hakaret ediyor normalde çok iyidir bana karşı ama gerçekten sinirlenince artık ağzına geleni sayıyor aileme varasıya kadar neyse bugün de tartıştık neden i çok ta büyütülecek bişey değil di çok uzatmak istemiyorum ağrıma giden şey ben kaynanamla aynı binadayım bana dediki g… olsa aşagı bile inmzesin kendi kaynanana bak önce sen dedi yemeği bile zorla yapıyorsun inince istemiyorsun halbuki hiç te öyle değil ben öyle zorla yapacak biri değilim hiç değerimi kıymetimi bilmez yaptıklarımı görmezden gelen biri oldu biz evlenirken kayınpederim gelinin aşagıya inecek her gün dedi bi nevi gelinlik yapacak demek istedi bi eltim var ondan hizmet hürmet görmemiş benden bekliyor oda burda oturmak istememiş yani neyse önceden her gün inerdim baktım kayananam rahatsız oluyor iki günde bir inmeye başladım bişey denmedi ya şimdi ben hürmetimi hizmeti Allah rızası için yapıyorum ve kaynanamın bana hiç yararı yok aslında neyse bende başka bişeyler söyledim iyice dellendi ama beni de deli Etti bana hiç bir zaman vurmadı etmedi ama hep eve zarar vermeye çalıştı kapıyı kırdı bu sefer çıktı gitti 2 saattir yok ama ben büyüklük edip özür mesajı yazdım ama suçun büyüğü onda benim niyetim özür dileyim ki o özrümün altında ezilsin ve yaptıklarının dediklerinin ne kadar kötü olduğunu anlasın utansın dedim ister konuş ister konuşma dedim ki zaten o kadar kötü etti ki beni moral olarak mahvetti çok agladım beni elim şöyle oldu falan dedi bunun hesabını Allah’a verirsin dedi bende onun sorumlusu sensin herşeyi büyütüyorsun ve kontrol edemediğin bi öfken sinirin var dedim benim içim rabbime karşı rahat dedim vallahi ya o canı sıkılıyor kapıyı vurup çıkıp gidiyor ya ben ya biz kadınlar çocuğumuzla baş başa dört duvar arasında kalıyoruz ne kadar anlayışsızlar ya fiziksel şiddeti yoksa da psikolojik şiddeti var Buda beni çok yıpratıyor….:((((

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 373 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 218 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 364 göst.
3 saat önce Aile kategorisinde Gaygqqgyahv 65344 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 195 göst.