0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından
Bana geldi öğleden sonra. Çocuğun saçını seviyordu ve sürekli söylüyor aynı oğlum falan diye. Ben de diyorum ki neresi oğlun çocuk kıvırcık bana benziyor. Diyordu ki yok kıvırcık değil bizim ailede kvırcık yok. (ben kıvırcığım bu arada). Neyse işte Az önce saçını seviyordu. Dedi ki bunun saçı kime benziyor kıvırcık gene dedi ben de bana benziyor dememe kalmadan hemen lafımı kesti. benim saçım da kıvırcık bana benziyor dedi. Benden almış onu dedi. Alllaaahımmmmm ben anasıyımmmm anasını. Benim saçımı görüyor hep Yanında açık da geziyorum görüyor gözüyle.Ben de onunkini görüyorum kadıının saçı dümdüzz ama yokk bu çocuğun annesi ben değilim herhalde bana benzetmiyor hiç. Bu çabasını anlamadım gitti. Yav saç altı üstü. Ve görüyorsun tamam sana benziyor de bitsin. Benim babam da aşırı kıvırcık. Ama yok illa kendi tarafına benzetecek. Hiçbir şey demedim zaten başım ağrıyordu heee aynen dedim sadece 

17 Cevaplar

0 oy
(1,185 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin bu kaynanalar niye böyle anlamıyorum sanki biz doğurmadık 
(984 puan) tarafından
Aaa o ne demek yaa.
Ben doğurmadım onu. Emziremedim de annesi değilim o yüzden
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Bende anlamıyorum bunların çocukları kendine benzetme cabasini bizimkiler nasıl olacak acaba tam çıldırmalik :D allahm çocuğum bana benzesin 

(984 puan) tarafından
Benimki aynı ben bacı. Eşimden sadece kulaklarını almış başka da yok ama yine diyorlar işte dnsbbd
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Benimki de öyle ben aşırı beyaz tenliyim eşim buğday tenli oğlum da benim gibi süt beyaz sürekli aynı oğlum sana benziyor diyor bende ses etmiyom etsende anlamazlar boşver 
(984 puan) tarafından
Anlamıyorlar dedim kaç kez ama yok
0 oy
(1,038 puan) tarafından
Amann boşver ne dersen de kendileri biliyo her şeyi 
0 oy
tarafından

Neyseki benim kaynana derdim yok çok şükür kendi kendine hayatımızdan şutladı :D benim eşim aynı annesine benzer mesela Allah bana nimet vermiş oğlum aynı bana benzer babama kardeşime benziyor valla çok mutluyum :D 

0 oy
(3,317 puan) tarafından
Benimki inatla sana benziyor der halbuki babasının kopyası kaynanalarda model model anacım 
(984 puan) tarafından
Bu model değişikmiş dndnnd
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Ha ha hepsi aynı ben kaynanaya kusturdum gece. Gelmez artık aranıyordu hiç aramaz artık :)
(1,038 puan) tarafından
Ay ne yaptın kız :) bebiş nasıl sen nasılsın
(4,547 puan) tarafından
İlk kızım siz ne zaman gideceksiniz diye sordu :D ayıp öyle denmez dedim sonra konu çıktı bakım vs bende dedim anana bakmiyorsun arkamızdan dedikodu ediyorsun geldik logusayim ikici günüm ben hizmet ediyorum dedim kalmışsın yok bana hayal bakmayacakmissin diye dedi kodu çıkarmıştım dedim ben sen gelin annemd bakmiyo dedin bende bakmakla yükümlü değil vicdanen bakmak isterse bakar dedim sen başka yere çektin böyle devam ederse dedikoduların emin ol kimse yanında durmaz kendine edersin dedim :D
(4,547 puan) tarafından
Küstü gitti oh mis :))
(1,038 puan) tarafından
Miss :)))
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Bütün Kaynanalar öyle benim çocuklarda onların tarafına benziyor bana hiç benzemiyormuş
0 oy
(933 puan) tarafından
Ahahah değişikler ya 
0 oy
(665 puan) tarafından
Eşim oğlum ilk doğduğunda gözleri aynı annesi dedi kaynanam ta mutfaktan duydu o kim ki aynı halası dedi
(984 puan) tarafından
Acaba kim? Annesi olabilirsin mesela. 9 ay karnında taşıyıp acısını çekip doğurduğunu kimse görmüyor yav
(665 puan) tarafından
***** karı görüşmüyorum artık onunla keşke tek bununla kalsaydı neler etti bana
0 oy
(3,479 puan) tarafından
Madem saçın kıvırcık kendi çocukların senden alsaydı torunun nasıl aliyo boş boğaz 
(984 puan) tarafından
Ay hakikaten bu benim niye aklıma gelmedi. Bi dahakine derim bunu bacı sağ ol dndbdb
(3,479 puan) tarafından
:)) manyak karı
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Kiz bu seni kiskaniyo. Aman salla gitsin. Gelinlere benzeyemez zaten kotu huyu olursa sizin tarafa benzer ancak:):)
(984 puan) tarafından
Kesinlikle öyle. Az kötü bir şey görsün hemen yapıştırıyor
0 oy
(8 puan) tarafından

Göz doktorundan randevu al :D

0 oy
tarafından
Sankı kendılerı doğurmuş  gbı haklısın valla benımkıde oyle. Cocuk 3 yasına geldı hala kendı tarafından bırıne mutlaka benzetıyo
(984 puan) tarafından
Bizimki taa kendi annesine benzetiyor. Alakaları yok anlatamıyorum. Kendiler esmer ve bayağı esmerler ben buğday tenliyim. Benim kız da benden de teni açık ama yok illa oraya benziyor nxndn
tarafından
En mantıklısı he he sıze bendıyo deyıp susmak . Onlarla laf uzatmaya degmez ınankı
0 oy
(645 puan) tarafından
Bence tum kaynanalar ayni benimkide ogluna kendine benzeten oldumu gözlerinin ici gülüyor cok mutlu oluyor bana benzetildimi gönlü olmuyor degisikler gercekten
(984 puan) tarafından
Evet öyle. Bana benzetiyorlar kızımı. Yok be ne alakası var diyor. Şaka gibiler
0 oy
(13,047 puan) tarafından
Gülerek okudum :) hepsi mi aynı olur benimki de el akdar bebeğe saçı çabuk yağlanıyor halasına çekmiş demişti bende benimki de çabuk yağlanıyor ama o kesin halasına çekmiştir demiştim :)
(984 puan) tarafından
Ay yok illa kendilerine benzeteceklee dndbdb
0 oy
(2,720 puan) tarafından
Amac seni sinir etmek ve başarmış ☺️

Bizimki  ben esmerim esim sarışın  mavi gözlü  karnimdayken dua ederdi guzelligi ogluma huyu anasina benzesin diye bi dogdu kizim kapkara ve simdi tipki ben saçlar  kahve gözler  kahve tipde ben bende gittikce bana benzedikce gene konu açıldı  bende dedim al sana sarışın  mavi göz  Allah kime benzetcegini iyi biliyo dedim haketti çünkü ☺️
(984 puan) tarafından
Ayyy ne zor bunlarla uğraşması ya
(2,720 puan) tarafından
Hic ugrasma ayni sana benziyo de☺️

Benim kizim diyorumya ayni ben buraya bile attim 10 yorumdan 9 u ayni sen dediler benden gayri herkese  benzetiyo hala  sasmiyo ama her  gören  ayni annesi diyo kuduruyodur☺️

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 219 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 620 göst.
9 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu

379,835 soru

11,370,118 cevap

34,853 kullanıcı

...