0 oy
289 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
35 haftalık hamileyim doğum sancılarım var ciğer geliştirici vs vuruldu bebeği bu haftada doğup sağlıkli olan var mı küveze falan girdiler mi

21 Cevaplar

0 oy
(3,080 puan) tarafından
Tabiki 35 iyi bir hafta çok kişi tanıyorum 33dogum yaptılar hepsi sağlıklı 
-Reklam-
0 oy
(440 puan) tarafından
35.5 de doğum yaptım. Kızım 2.400 doğdu, küveze bile girmedi. Inşallah siz de sağ salim kucağınıza alırsınız.
0 oy
(2,525 puan) tarafından
34 de doğdu 8 gün yoğun bakımda kaldı kontrol amaçlı çok şükür iyiyiz 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
33 haftalık doğum yaptım 20 gün kuvezde kaldi..çok küçük doğdu ama çok şükür çok sağlıklı bir oğlum var.. şuan iki yaşına az kaldı ..hiç korkma sağ Salim kavuştursun rabbim inşallah 
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Ben 36+1 de doğurdum küvez müvez görmedi oğlum.. 2755 gr doğdu
0 oy
tarafından
Canim arkadaşim yapti 35 haftada 2.800 gram dogdu bebiş kuveze girmedi suyu gelmişti normal dogum yapti ikiside cok saglikliydi 3 gun yattilar hastaneee sonrs taburcu oldular smdi masallah 5 aylik oldu 
0 oy
(242 puan) tarafından
Bu tamamen kısmet işi şöyleki 

Arkadaşım 33 de dogugurdu sorun olmadı şükür 

Ben 33 de doğum yaptım cp oldu
0 oy
(1,918 puan) tarafından
36 da dogurdum 2.600 kuveze girmedk cok şükür insallah senin kuveze girse saglikla kucagina alirsin neler duydum cıkma canini 
0 oy
tarafından
34 yaptim kuvuze bile girmedi çok şükür darısı başına sağlıkla al bebeğini kucağına 
0 oy
(356 puan) tarafından
En başından beri sancılarım vardı 32de hastanede yattım ciğer geliştirici vuruldum 3cm açıklıkla 4 hafta durdu 36 haftaya girdi doğum yaptım 34de sancım açılmam vardı 5 hafta sonra doğum yaptım stres yapmamaya çalış ne kadar rahat olursan senin için bebek için okadar kolay olur 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Arkadaşım bir hafta önce 33 haftalık doğum yaptı bebeğin suyu bittiği için acil sezeryana aldılar ciger geliştirici vurulmuştu bir hafta kuvezde kaldı şuan sağlıklı ve iyi eve çıkardılar 35 haftaların çoğu kuveze bile girmiyor canım o yüzden korkma yani Allah sağlıkla kucağına aldırsın 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Kızım 1 bucuk yaşında 35 haftalık doğdu maşallah sağlıklı kuvezede girmedi ciper geliştiricide bi akşam bide doğuma girerken vuruldu 2310 doğdu suyum geldği için doğdu 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
25 haftalık dogurmuş bebeği 3 ameliyat geçirmiş ve şuan 1 yaşında olan var. Eşimin kuzeni.. Allah ne derse o olur... 
0 oy
tarafından
Benim eltim doğurdu 35 haftalık ciğer geliştirici ona da vurulmuştu ama onun bebeği küveze girmedi 2600 doğmuştu galiba yanlış hatırlamıyorsam eğer solunumda sıkıntı yoksa enfeksiyon kapmazsa Allahın izniyle girmez kuzum 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
35 5 tim cnm şükür şimdi 3 yaşına girecek sağlıklagelsin 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
35+2 de doğum yaptım tansiyondan suyum bitti acil Sezeryan ile . 3 ciğer geliştirici iğne vuruldum . Kızımın gelişimi 32 haftalikti. Tam 2 kg doğdu kuveze girmedi. Şuan kucağımda bir yaşına girecek nasipse bir kaç güne ... Benim kızım şükür sikintisiz doğdu ama birtek emme refleksi gelismemisti oyuzden 40 gün ememedi şuan mama içiyor . Sağlıkla gelsin bebeğiniz 
0 oy
tarafından
35 36 haftalık doğurdum çok şükür kuveze felan girmemişti 
0 oy
(91 puan) tarafından
34 haftalık doğum yaptım şuan 4 aylık 2q gün kuvezde kaldı çok da iyi meleğim çok şükür Allahını izniyle hiç bir şey olmaz merak etmeyin 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
36 haftalık doğurdum kizimi. Ciger geliştirici yapılmamıştı. Sapasağlam doğdu çok şükür ama minicikti 2650 gr doğdu kuveze falan girmedi. Korkma kuzum Allahin izniyle bir şey olmaz kuveze girse bile bir hafta kalır çıkar inşallah. Rabbım saglikli doğumlar nasip etsin 
0 oy
(359 puan) tarafından
Arkadaşım ikizlerini 34. Haftada doğurdu kuveze bile girmedi minicikti bebekleri  bı arkadasimda dün doğum yaptı tek bebek 34. Hafta kuveze almışlar birazcık bebekle alakalı bişey eğer bebeğin sağlığı iyiyse kuveze girmeye bilir

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,585 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 113 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ayseeee. (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 300 göst.
24 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.