0 oy
300 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Ben yine hastanedeyim rahim kısalığı 10 mm çok korkuyorum erken doğum yapıp benim haftamda bebeği yaşayan varmı Allah'ım yardım etsin çok yoruldum çok yıprandım 

image

16 Cevaplar

+1 oy
(13,825 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım sen şimdi stres yapma dua et bizimde dualarimizdasin Rabbim büyüktür inşallah her şey güzel olur
tarafından
Amin canım Allah razı olsun rabbim büyük
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yasatirsa yaşatır canım bol bol dua et ve Allah'tan bekle
tarafından
Tamam canım rabbim büyük
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Allah ikinize de şifa versin inşallah gelmesi gereken zaman da gelir bebeğin. Strese girme. 

Görümcem 28. Hafta da erken doğum yaptı. Kızı 1 ay kuvez de kaldı şimdi.. 4 yaşında görsen inanmazsın. Öyle de sağlıklı öyle de akıllı bir çocuk ki maşallah. Gönlünü ferah tut kendini korkutma.
tarafından
düzenlendi
Amin canım
0 oy
(2,573 puan) tarafından
Kuzenim geçen yaz 5 aylıkken doğum yaptı.Bazi sağlık problemleri çıktı.Doktorlar ameliyat dedi ama ailesi kabul  etmediler.Yarım kilo doğmuştu.Bi kaç ay hastanede kaldı.Şimdi sapasağlam maşallah 

Sanada çok geçmiş olsun.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun benim haftaarimdami yaptı acaba
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ben de prematüre annesiyim Allah isterse olur beden yaşamasın
tarafından
Senin kaç haftalıkti senin canim
0 oy
(15,247 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah duzeliverir herşey. 
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(933 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun canım bebek ortalama 750-1000 gram oluyor o haftalarda . 24 haftalık doğup yaşayan bebek postu gördüm Allahın izniyle ve Rabbim dilerse senin bebeğin daha şanslı inşallah erken doğum olmaz . Olursa da hiç kötü düşünüp kötüyü çağırma şuan da stres yapma . Allah yardımcın olsun 
tarafından
Tamam canım ne güzel şeyler yazmışsın Allah razı olsun amin çok amin
(933 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun canım ❤
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ben 750 gram doğmuşum herkes ölür bu çocuk demişler görenler Rabbimin elinde herşey zamaninda gelir inşallah dualarım seninle

tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Allah'ım yardımcıniz olsun kuzum ☹️yavrunu sana bağışlasın. İnsallah sag selamet bitirirsin hamileligini
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Benim arkadaşım yaptı ikizdi bebeklerde biri yaşadı şuan 8 yaşlarında. Allah yardımcın olsun.
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Allahdan umit kesilmez insAllah sapa saglam kucagina alirsn bebegini canim❤️
tarafından
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun canım. 

Sabret dua et.
Nasibi varsa yaşar canım.
Ben sana daha önce de bahsetmiştim birisi 26 haftalık doğum yaptı şimdi 9 aylık düzeltilmiştir olarak 5yada 6 aylik oluyor. Maşallah gayet sağlıklı da
tarafından
Biliyorum canım çok sağol baktım ona ara arada bakıyorum çok dua ediyorum rabbim büyük
0 oy
(3,540 puan) tarafından
28. haftadan sonra yaşama şansi yuksek oluyor diye biliyorum canim hamileyken cok arastirirdim boyle kalmis aklimda stres yapma vaktinde gelir insallah gecmis olsun
tarafından
0 oy
(3,086 puan) tarafından
InşaAllah vaktinde doğar Rabbim yardım etsin
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Allah nasip ederse yaşar benim kuzenim kaza geçirdi yoğun bakımda yattı kızını aldılar 7 aylık falandı çocuk şimdi 5 yaşında yaşıyor Allah a dua et yardımcın olsun olumsuz düşünme 
tarafından
Tamam canım
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim anlam 24 haftada doğum yaptı 400 gramdi bebek kuvezde kaldı aylarca ama şuan 10 yaşında tel sorun kulagi eksik doğdu canim bide anlamadılar suyu gelmişti havasız kaldığı için beyin kanaması geçirdi kuvezde yüzünün sol tarafa felçli suanlik ama kulağını yaptırdık çok sukur şura yuzunde tek damar tıkalı o açılınca allahin izni ile oda duzelicek ins bol bol dua et bol bol yat kalkma düzelen oluyor benmde riskim var rahim ağzı ile ilgili allahim yardımcın olsun bebeğini dana kavuştursun ins
tarafından
Amin canım cumlemiz sağlıkla kavusalim
(4,061 puan) tarafından
Amin canım ins

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 352 göst.
17 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 290 göst.
9 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Minaasel (95 puan) tarafından soruldu
0 oy