0 oy
1,627 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
Ya kızlar Allah aşkına beni linclemeyin sadece fikir verin bana yeni bosandim bu adam anlaşmalı evragi herşeyi kendi yaptı ben bu işlerden fazla anlamıyorum imza attım feragat ibra etmiş beni birde psikolojim çok bozuk anlaşamıyorduk mutlu değildik ikitane çocuğum var onlarla bile ilgilenemiyordum birde beni kandırarak boşandı benden bosanip öyle deneyelim dedi ben hiç birsey istemiyorum artık ama bunu yanına bırakmak istemiyorum beni böylede ortada bıraktı en azından kendim için nafaka alabilirdim 

33 Cevaplar

+5 oy
(17,886 puan) tarafından
Boşsun ya gerçekten 
(17,886 puan) tarafından
Vuu baya haketmiş linci önce ayrılmasaymş valla ben buna hayret ediyodum sürekli int istiyodu sürekli hadi onu geçtm kaybetmiş anlamış değerini iş işten geçmiş
tarafından
2 gün önceki psikolojik sorunlar nasıl aşılır postuna yazdığım yoruma verdiği cevaplara bak, kişiliksizliği buradan belli..
(17,886 puan) tarafından
Bakıyım insanlara artık şaşırmıyorum ben ya
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım çok önce ki postlarinda çocukları bırakıp gitmiş ben sevmiyorum çocukları alisamiyorum biri iki biri beş yaşında iki kızı varmış çok bağırıyorum çocuklara bensiz daha iyiler diye bırakıp gitti ,kayinvaldesi yasliymis eski eşide annem çocuklara bakamaz demiş,ama onlarda durması daha iyi ben bunaliyorum bakamam yazmış herkes ben dahil çocuklarını bırakma sana ihtiyacı var yaşlı kadın nasıl bakar yazmisiz yorumlara , bosaninca dulluk maaşı bağlanacak saniyormus sonra çocukların velayeti babada olduğu içinde nafaka alamadı tabi ,eşi ölmeyen dulluk maasida alamaz bunu anladı bir ara çocukları istiyorum dedi nafaka için ,eski eşi de şimdi evlenmiş diyor o yalandan evlendi göstermelik evlendi diyor arada eski eşinle birlesme düşüncesi güdüyor bir ara çocukları kullanarak birleşmeye çalıştı sonra o da olmadı sanırım şimdi intikam nasıl alırım nasıl nafaka bağlanır diye tekrardan post açtı ilk başta psikolojim bozuk çocukları sevmiyorum diye post açmış eşine bırakıp gitmiş bosaninca parasız kalınca pişman oldu kısacası bu arada psikoloji de çok bozuk ne diyeyim bende denk geliyorum hep postlarina
(17,886 puan) tarafından
Ayy kurban olsun çocuklara ya
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Oysa ki okuman yazman var.. 
(1,714 puan) tarafından
Bu iyidi beee yakarım bir cığara buna
+3 oy
tarafından

Bizimle da..ak geçiyorsun herhalde sen :D

tarafından
Yorum  gibi yorum:D
tarafından
Zhrahmt haykır kız sjsj

Defne Batuhan kız haksizmiyim

Rojbin eyvallah bacim
(1,714 puan) tarafından
Ordaki koymadığın harf.  ((((Ş))))) mi
tarafından
Aynen bacim
(79 puan) tarafından
Yaww gece gece ne güldüm buna yaaaaa:):):):)yatakta ayaklarımı tepistittirdim yawww:):):):):):):):):):):) (şşşşşşşş )
+1 oy
tarafından
Canım neyin kafasını yaşıyorsun sen ya lütfen tedavi olmaya başla
+1 oy
(14,036 puan) tarafından
Çocukların sende değil ama senin derdin nafaka 
0 oy
tarafından
Niye istemedin  ve cocuklar kimde kalacak
tarafından
İtiraz falan yazamiyir musun canim
(726 puan) tarafından
Canım bilmiyorum bende arastiricam ama itiraz oluyormu
(2,223 puan) tarafından
Diger sorularinda hiçte öyle değil. Kendin yazmıştın cocuklarimdan sogudum bakmıyorum istemiyorum diye. bi insan evladından nasıl sogur ya. Adam senden kurtulmak icin bu yolu secmis demek ki. Simdi sırf para icin cocuklari geri istiyorsun. Çocuklara bakmicaksin bi de nafaka istiyosun üstüne yok ya. Artik aynı şeyleri sorup durma
(2,223 puan) tarafından
Adam zaten cocuklarla ilgilenmiyorsun diye bosanmak istemis senden. Sen nafaka diye tutturacagina tedavi ol
(10 puan) tarafından
Itıraz oluyormus bende bosanma asamasındayım da bosan madan sonra nafaka ıstemedıysen alamazsın dedı avukatlarım
0 oy
tarafından
Bende evrak düzenlemekten çok anlamam ama önüme konan evrağıda okumadan imzalamam bosanırken hicmi aklına gelmedi kendi lehine düzenleyeceği 
0 oy
(6,453 puan) tarafından
Çok safsım tekrar denemek isteyen bosanalim der mi ? Ayrı yaşayalım bir süre der en fazla. Ablacım oyuna getirmiş seni. 
0 oy
tarafından
Bosanali kac gun oldu
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Senin tek derdin para çocuklarının umrunda bile değil günlerdir durmadan post açıp duruyorsun 
0 oy
tarafından
Postlarına baktım boşanan kişi hemen evlenir mi diye de sormuşsun senin acelen var belli ki .. ! 

Çocuklarımı nasıl alabilirim diye de sormuşsun ee neden velayetleri baba da neden alamadın merak ettim ? 
(6,037 puan) tarafından
Eşi evlenmiş güya. Onun için soruyor heme evleneblir mi diye. Başka Bi adamla evlenmez bu kadın gözlü gönlü o adamda hala. Adam evlenmiş barklanmış Bi de yuvasını yıkmaya çalısıyor
0 oy
(164 puan) tarafından
Maalesef imzayı atmışsınz bilmiyorum geri dönüşü olur mu
0 oy
(632 puan) tarafından
Sen bu zihniyetteyken cocuklarin onda kalmasi daha mi hayir olmus bilemedim
0 oy
tarafından
Çocuklar adam da sende bıyerını kaldırıp calıssan mı acaba ya? Yattıgın yerden cocuklarına bakan adamdan ne para ıstıyosun
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Linç yiyeceğini bile bile açıyorsun postu burasi sana yardımcı olamaz 

Düzenli gidip destek al .
0 oy
tarafından
Bacım sen kırgın,öfkeli,snirli zamanında karar vermişsin. Belkide biraz etrafındakıların gazına gelerek. Ama çoktan iş işden geçti . Kendin için ne yapa bilirsin,nasıl yeni hayat kura bilirsin ona bak
0 oy
tarafından
Cocuklara bakmadigin analik yapmadigin halde hala para diyorsun ya adam sana neden para versin 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Alabilirdin almak için şimdi avukata gitmelisin buraya yazmak yerine 
0 oy
(966 puan) tarafından
Olmuşla ölmüşe çare yok.bir iş bulup çalışıp para kazanacaksınız.cocuklariniza iyi ve örnek bir anne olacaksınız.bir günde size iyi gelen bir erkek çıkacaktır karşınıza.dunya eski kocadan ibaret değildir.
0 oy
tarafından
Önce sen analık nedir onu öğren eski postlarını okudum 4yasındaki öz evladından nefret ediyorsun senin derdin para adam cocuklarına bakıyor neden nafaka versin sana git çalış yada tedavini ol sen

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 454 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 742 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ilknursultannn (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 289 göst.