0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
babam bana bugun devlet sizin telfon kayitlariniza bakicak ona gore anne babaya vericek dedi bende sadece esime karsi kufur yazmisim ona cevap olarak baska jic pisligim yok 2 bucuk 1bucuk yasinda kizlarim var babam beni kabul etti cocuklarimida nolursunuz beni bilhilendirin oda avukat tutticak suan aleyhime namsuuzsuz diyip oftira atmaya basladi bile 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım aldatmış olsan da sana verilir. Yani çok afedersin vesikalı or.pu ya da madde bağımlısı falan olman lazım sana verilmemesi için. Yüzde yüz sana verecekler yani
tarafından
Hanımefendi bilmediğiniz konularda kesin konuşmayın lütfen. Eşim boşanma avukatı. Bir sürü aldatan annenin çocuğunu aldı bu güne kadar.
(634 puan) tarafından
Peki gerçekten telefon konuşmaları cikarmi savcılık kararı ile
tarafından
SMS içeriği çıkar. Telefon konuşması da söyle çıkar. Hangi numara ile kaç dakika konuştuğun ne zaman konuştuğun falan çıkar anca. Konuşma içeriği çıkmaz.
tarafından
En yakınım da öyle oldu ondan kesin konuşuyorum hanımefendi
tarafından
Tövbeler olsun yaaa.
-Reklam-
0 oy
(881 puan) tarafından
Iftira atıyorsa telefon kayıtları tekiz çıkarsa anca konuşturuyor kalır çocuklar kaç yaşında da babaya veriliyor 
(28 puan) tarafından
diyelim pis seylere baktim yinemi babaya verirler
(1,206 puan) tarafından
Hakimin insiyatife kalır artık o pis şeylerin ne kadar pis olduguda önemli
(6,681 puan) tarafından
Konuşma aldatma yoksa korkmayin
(881 puan) tarafından
Pis şeylere derken ne gibi bisey bacım
(881 puan) tarafından
Bayanın dediği gibi konuşma aldatma tahrik vs bisi yoksa korkma hiç
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim cok kucuk cocuklar icin annenin akil sagligi uyusturucu vs gibi buyuk bir seyi olmadikca annede kalir 
(28 puan) tarafından
Piskiyatri ilaci aldim takintili oldugum icin bunu kullancak almazlar dimi cocuklarimi
tarafından
Bende psikiyatri ilacı kullandım çok kısa süre ama hatta 1 hafta kullandım geçen aylar da bıraktım.. Bende eşimle anlaşamıyorum öyle bir durum olabilir her an bu sene içinde.  Benim eşim yapmaz diyorum ama bazen yapar gibime de geliyor. Ama benim eşimin ne parası ne sigortası ne evi ne arabası var . Ben anne.lerin tek çocuğuyum evimiz var gerekirse birde araba alır üstüme yaptırırim.  Köşe de para var her şekilde hallederim diyorum ama bu hastanelik olayını vurur mu diye de korkuyorum olursa tabi Allahim gene bozsun olmasın da .. hatta bu aralar gene bilgi almak için bir avukatla görüşmek bile istiyorum.  En azından bilgi edinirim eğer iyle bir şeyde hastanelik durumda birasy yapabiliyorsa gerekirse sildiririm kayıtlardan bir yolunu bulup
(632 puan) tarafından
Canim cocuga bakamayacak ona zarar verme durumun olacak bir psikolojik hastaligin yoksa depresyon ilaci givi seyler engel olmaz korkma
0 oy
(610 puan) tarafından
Banada iftira atıldı ispat edemedi anlaşmalı olarak ayrıldık .
0 oy
tarafından
Eğer telefonunda aldatma başka erkekler yada müstehcen içerikler yoksa sıkıntı olmaz canım 
tarafından
İkisi de varsa da sorun olmaz.
0 oy
tarafından
Telefon kayıtların temizse korkma 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
bebekleri sana verirler korkma 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Pis şeylere baktım derken ne mesela
0 oy
(356 puan) tarafından
Aynı evin içindeyken izlediyseniz sıkıntı olabilir küfür etmenizi sadece mahkemeye sunabilir aldatma varsa 2 tarafta o zaman dekumanlarınız ikinizinde dökülür bence hiç bunlara girmeden anlaşamayan gidin işler sonradan çok çirkinleşiyor 
(11 puan) tarafından
Korkma canım çocuklar her türlü annede kalıyor sadece çocuklarla görüş günleri babaya göster bilir kişi geliyor evini inceliyor bir  beşik bir dolap bitti çocuklarını alamaz ama işin işine iftira girebiliyor aynısını yaşıyorum iftira attığı kişi karı koca mahkeme de sahidim evimin kilidini değiştirdi ceyizlerimi bile alamadım şimdi uğraşıyorum anlaşmalı olmayınca çekişmeli biraz yıpratıyor kendini bırakma bu süreç sancılı oluyor canım

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 121 göst.
17 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 195 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 200 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,361 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Babe (134 puan) tarafından soruldu

381,154 soru

11,410,610 cevap

34,951 kullanıcı

...