0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde (1,917 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu gibi durumda ne yapıyorsunuz kizlar benim nefes alamama vücudum kasiliyor Elim ayağım karincalaniyor cok kötü oluyorum yatsam yatamıyorum otursam oturamıyorum ayakta duramıyorum napcam ben böyle ya durduk yerde oluyor bu durum beni mahvediyor ya sıkıldım bu durumdan artık ya kendimi nasıl sakinlestirebilecegimi bilmiyorum ben kizlar bana destek verin benim gibi olanlar kimler

8 Cevaplar

0 oy
(1,917 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kizlar var mi benim gibi olan
-Reklam-
0 oy
(833 puan) tarafından
İzzet güllü psk dinleyın tavsiyem 
0 oy
tarafından
Bende var aşırı takıntı ve her olayda işin en kotu senaryosunu düşünme. Bu beni yıpratıyor elimde değil ha kalbin sıkışıyor gibi olduğu zaman yürüme elindeki işi bırak sakince otur derin nefesler al bunu yapmaya çalış. Evet zor Allah yardım etsin
(1,917 puan) tarafından
Yaaa cok zor bir durum dıştan bir şey yok ama içsel cok kötü oluyorum
tarafından
Anlıyorum ben o kadar yasamam benim genelde işin en kötüsünü düşünme yönüm kötü. Yani kulağım çınlıyor araştırıp aha bı adamın 63 yıl kulağı çınlamis hep böyle kalacağım naparim diyorum en basitinden. Ama kyananm da senin gibi o ağlama krizine girer kalp krizi sanar baya zor sakinleşir
tarafından
Sen yine iyisin ben anksiyete panik atak hastalık hastasıyım. Bir yerim ağrısın o saniye ölüyorum kendimi kefene girmiş gibi düşünüp ağlıyorum saatlerce
0 oy
(601 puan) tarafından
13 yıldır cekiyorum çok yoruldum bayramdan 3 gün önce yine bi atak geçirdim mecbur düzelmem gerektiğini kendime sürekli hatirlattim baş ağrısı kalp çarptısı mide bulantısı bağırsak hareketliligi uyku zaten gidiyor canlı cenaze gibi oluyorum
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ilacla bir parça rahatladım ve ne zaman için sıkılsa atak geldiğini hissetsem nazar rukyeleri şifa rukyeleri acarım youtube dan dinlerim inanılmaz rahatlatıyor beni 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kardeşim de var 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Bende var çok kötü oluyorum

Kaç tane kardiyologa gittim anlamadılar hep bişey yok diyorlardi çarpıntı başlayınca nefesim daralıyordu sol tarafıma belimden sanki birşey saplanmış gibi oluyor sonra büyük bir atak geçirince doğumdan sonra doktorlar anladiki kalp damarımda bir damarda kaçak olduğu elektrik kaçağı gibi bir şey 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu

380,597 soru

11,395,419 cevap

34,913 kullanıcı

...