+1 oy
171 göst.
Aile kategorisinde (668 puan) tarafından
Allah'ım kaç gündür böyle geceleri çocuk uyanıp ağladığı zaman babaaaaa babaaaa diye ağlıyor  babası gelince de anne diye ağlıyor :D yavrum evladım bı karar ver anan mı baban mı gelsin :D sadece anlatmak istedim sizlerde gülün istedim :D 

10 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Haha benimkide dün sinek öldürdüm sineklikle Cat sesınden korktu basladı babam babam demeye:)
(668 puan) tarafından
Ahahaahahahah bu çocuklar çok alem sbsbsbs
-Reklam-
0 oy
(18,303 puan) tarafından
:D aklıma asansörde kalan çocuğun ağlayışı geldi babbaaaaaağ :D kız Allah seniiii
(668 puan) tarafından
Ahahahahahaha vallaha gece olunca çocuk meme emmek için baba baba diye ağlıyor sanki onu babası doyuruyor shshsshhs
(18,303 puan) tarafından
:D hey Allahım yaaaa bu çocuklaaar
(668 puan) tarafından
Şimdi böyle gülüyorum ama gece ağlamaya başlayınca bı zaman sonra ben bile baba diye ağlamak istiyorhm xhdhdhdhdh
0 oy
tarafından
Benim oğlumda 9. Ayından beri sürekli baba der papağan gibi :) 

Şimdi 14 aylık 

Sabahları babası giderken arkasından ağlıyor 
(668 puan) tarafından
Bizimkide şuan ağlıyor dedesinin babasının peşine hele traktör olsun araba olsun çalışsın o binmesin sanırsın etlerini koparıyorlar öyle bir ağlama
0 oy
(2,148 puan) tarafından

Oyy masAllah kız :) bugün eşimde oğluma diyor bir yaşında baba de diyor anne diyor inatla anne diye bağırdı kızdı eşime çok sevindim :angel:

(668 puan) tarafından
Ahahahahah anne baba kavgaları başladı desene shshshsh benim kızım ilk dede dedi oğlumda ilk dede dedi shshshs anne baba anca diyor dhdhd
(2,148 puan) tarafından
He kız çok tatlı zamanları ama hiç uykuyu bilmiyor ne kadar yorsak da uyumuyor benimki de ilk anne dedi
(668 puan) tarafından
Benim pil bitiyor onun pil asla bitmiyor
(2,148 puan) tarafından
Aynen kız masAllah enerjileri ilerde de olur
0 oy
(210 puan) tarafından
Benim oğlumda bu aralar aşırı derece de babaya düştük olmaya başladı ya benim kucağımdayken mızırdanarak kendini direk babasına atıyor valla kıskanmaya başladım artık bazen kızıyorum eşime ne bu böyle diye :)
(668 puan) tarafından
Ayy bizimkisi de bayılıyor babasıyla oyun oynamaya
0 oy
(2,723 puan) tarafından

Benimki 2 yaşında bir kaç ay önceye kadar öyleydi hasta olunca geceleri uyanır baba diye ağlardı beni de iatemezdi :) Geçenlerde de uyandı dede diye ağladı biz şok :D

(668 puan) tarafından
Yakında anneanne babaanne diye ağlarsa sasirmak yok dhdhdhdh
0 oy
(7,991 puan) tarafından

Oyyy yerim ben onu benim oğlum da kaç gün sonra 10 aylık olacak sürekli baba baba tam bir baba delisi:)

(668 puan) tarafından
Sanırım 2021 çocukları babacı oluyor ahahaha
0 oy
(49,004 puan) tarafından
ikinizide istiyo demekki ☺️
(668 puan) tarafından
Zaten beşiği niye aldık ben bilmiyorum gece boyu bizimle yatıyor paşa bey dhdhdh
(49,004 puan) tarafından
sorma aldik olsun diye aliniyo onlar kizim 4 yaşında gece bi bakiyorum yanimda ☺️
(668 puan) tarafından
5 yaşında kizimda aynı durumda zhshshs
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Başlığı görünce, babası seni istiyor deyip kendin geri yat ne güzel diyecektim :D Ama seni de istiyormuş, tüh :)

(668 puan) tarafından
Vallaah hiç sorma ya shshshsh
(1,552 puan) tarafından
Allah canını sağ etsin :) İkinizi de ayağa dikiyor demek ki
(668 puan) tarafından
Babası kalkar he oğlum yat oğlum der bı bakıyorum eşim çocuktan önce tekrar uykuya dalmış :D bızimkisi meme de oyun oynuyor dhdhdhd
(1,552 puan) tarafından
:D Benimki bazen çok iyi bakar.. Bazen de dakika başı beni uyandırır, karnı mı aç diye :) 5 dakikada nasıl acıksın yeni emzirdim ya derim ben de
(668 puan) tarafından
Aman bı yerlerini kaşı hdhdhddh bizimkisi nerde bakicak yok cocuga bunu versem nolur yok cocuj üşür mu yok cocuk susadı yok çocuk yok çocuk diyip diyip uyku falan bırakmaz shdhddhdh
0 oy
(13,860 puan) tarafından
Benim oğlum küçükken bile düşünce baba diye ağlardı ben alırdım kucagima tamam annecim diye o düşmüş hala babasina gitmek için ugrasirdi 3 yaşına girecek baba aşığı aşırı duskun
(668 puan) tarafından
Sanırım bizimkide öyle olcak dhdhdh

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,143 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
0 oy
11 cevap 376 göst.
5 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

386,002 soru