0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
Kaynanamın yanında eşimle ne zaman konuşsam sürekli kulağa bizde sürekli bizi dinliyor sessiz konuşuyorum duymasın diye gözü kulağı bizde duymaya çalışıyor ben ya da eşim birbirimize bir şey söylesek öğrenmek istiyor ne dedin ne dedi diye soruyor ben söylemiyorum  ama eşim söylüyor şunu şunu söyledim diye telefon etse ne diyor diye sorar aşırı meraklı bizim aramızda olup bitene 

5 Cevaplar

0 oy
(7,948 puan) tarafından
Bizimki öyle herşeyi mrk edwr ama arada kıskanır fazla ileriye gitmezdi 
(123 puan) tarafından
Oğulları evlenince kıymete biniyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay aynen demekki hepsi ayni bizde camasir serer balkonda esimle mutfakta sohbet edeeiz ordan ne  varmis nolmus kmis vs diye sorar oglu cevap bile vermez 
(123 puan) tarafından
Keşke benim eşim de cevap vermese ama anlatır o merakını giderir
0 oy
(1,975 puan) tarafından

Hepsinde var o yaa, en iyisinin bile içinde bi nebze var. Telefonla konuşuruz kim o kim o diye söyleyene kadar yer kendini. Kocamla sesli sessiz ne konuşsak ne olmuş ne gitmiş kim ne demiş kulağı hep kalkık. Huy olmuş artık. Dedikodusunu falan yaptığımızı düşünüyorlar heralde. Halbuki hiç öyle bişey yok :D

(123 puan) tarafından
Eşim arayınca sorar özellikle ne diyor diye sanane sana bişe dese zaten seni arar
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Benimki de öyle aramızda bir konu olsun hemen ne oldu diye sorar ama eşim bizim aramızda bir konu der yada cevap vermez susturur 
(123 puan) tarafından
İnsanı sinir ediyorlar ya
(2,610 puan) tarafından
Kesinlikle herkesin duyacağı bir şey olsa iki kişi konuşmaz ortaya konuşulur
0 oy
(13,020 puan) tarafından
İşiteceği şekilde canımlı cicimli konuş:)) şeytan diyor gıybetini yap işitsin hasedinden çatlasın ama şeytana uymuyoruz :)) 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,009 göst.
0 oy
1 cevap 204 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 340 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde fadimegizemkaya (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 226 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Pakize333 (1,019 puan) tarafından soruldu