0 oy
1,006 göst.
Aile kategorisinde (415 puan) tarafından
Kaynanaya izne geldik bu bizim yatağı ayrı yattı ayrı uyuyoruz oğlum var küçük ama geceleri uyur durur simdi ise eşime balkonda yatak yapmış uyuyor eşim etrafinda annesi kardeşi müzik dinliyor oturuyor ben ise çocuğu uyuttum bana geldi kaynana dediki dışarda uyucak oğlum bende bişey demedim gittim baktım da yorgana o da girmiş dönmüş sırtını oğluna kocam desen yanıma bile gelmiyor çocuğu sormuyor uyudu gitti ağlayasim geldi dışarda keyifleri yerinde 

38 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allahim cinayet sebebi bu hareketler tutar bacagindan suruklerim o adami yeminle 
(415 puan) tarafından
Ne güzel demiş benim kaynana kocasıyla ayri yatyior ondan mı kiskandj bizi ne
(13,203 puan) tarafından
Ne güldüm yaaaa eşin de iyi demiş
tarafından
He iyi der benim herifim :))
(415 puan) tarafından
Gittim ayaklarına bastım herifin ayagiymis bişey demedim anladı geldi hemen ben uyunca gelmiş girmiş annem dedi bende dedim ki bizim eve gittiğimizde aynı seni böyle bırakıp bende babamla uyucam olmaz deli etme dedi madem sende yapma deyince görmedim minderler ayrıydı diyor ne farkedsr beni odada bırakıp gidiyor
tarafından
Ulan varya ayagindan tutup sallardim o anda vallahi :)
-Reklam-
+1 oy
(10,262 puan) tarafından
Alsın oğlunu geriye montalasın
0 oy
tarafından
Bunlar çocuğa bakmaya gelmemisler misafir gelmişler resmen :-D ay çok güldüm ya oğluyla ikinci baharını yaşıyorlar daha ne kadar kalacaklar ki 
(415 puan) tarafından
Of sinirim bozuk hepsine Allah o kocayı bildiği gibi yapsın
0 oy
(5,027 puan) tarafından
Tövbe ne saçma şey yaptığı hangi mantıkla yatakları ayırdı acaba kocanın gelmemesi ayrı bir saçma uyandır dicem kaynanan yanındaymış
(415 puan) tarafından
Gittim baktım aynı yorganda dönmüş kıçını diyemedim bsiey müzikte caliyor benim herifte uyuyor sinir oldum
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Git yanlarına siz ne yapmaya çalışıyorsunuz diye sor bakalım
(415 puan) tarafından
Soramam ah canım gittim gördüm içeri geçtim of
(13,961 puan) tarafından
Niye soramazsin kardeşim nikahlı eşin değil mi neyden cekiniyorsun
(415 puan) tarafından
Kiskandi derler ya
(621 puan) tarafından
Kıskanırsın kocan sonuçta bans öyle diyenlere evdt kocam kıskanıyorum en doğal hakkım
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Tövbe yarabbim koynuna sokmuş bi başkası kalmış. Benimki de doğum yapınca ayrı odada yatarsın sen çocukla diyordu sallamadım hiç. 
(415 puan) tarafından
Benim kaynana hemen yatağı ayırıyor **** şeyler
(13,203 puan) tarafından
Eşin niye sallıyor ki eşin hatalı kaynana zaten kabul edememiş belli evlensiğinizi
0 oy
(2,591 puan) tarafından
Kadına bak yaaa
0 oy
tarafından
İyyyyyy mikrop ya 
0 oy
(1,764 puan) tarafından
Sende ortalarına gir yat 
(415 puan) tarafından
Utanırım ben ayıp agliyorum odamda
0 oy
(2,226 puan) tarafından

tövbe ya.:ermm::ermm:...

0 oy
(118 puan) tarafından
Tövbe yarabbi bnm kyinvldemde lohusasin ayri yatın aynı yatakta yatlmaz dediydi ilk cocugmda.

Eşimde sen karsamazsn dedi kestrdi attı sonrada laf edemedi.  Senin yerine ben sinir oldum şuan ha
(415 puan) tarafından
Maşallah eşine canım bizimkiler koyun koyuna uyuyor
(118 puan) tarafından
Düzelir canım sen canını sıkma eşinle konuş beni yalnız bırakma de konuş güzelce belki yapmaz birdaha
0 oy
(7,652 puan) tarafından
Şaka mı bu ya
0 oy
tarafından
Kaynananın demesi lazım Hadi Oğlum hem sabaha doğru burda üşürsün hem de karını yalnız bırakma demesi lazım. Bizler bu konularda çok hassas olabiliyoruz. Erkek düşünmez böyle şeyleri ama kaynanan da sonuçta bir kadın. Bir kadının duygularını bir kadından başkası anlayamaz. Onun oğluna demesi lazımdı
(415 puan) tarafından
Nerde daha rahat yat et diyor
0 oy
tarafından
Seni mi kıskanıyo nee.. çok sacma
(415 puan) tarafından
Kıskanıyor ya ben çocuk buldum diye bende yapcam diyor kadın 5.dogurcam diyor
tarafından
Yok artık ben şokkkk :-@
(45 puan) tarafından
Benimkide öyle beni ilk öğrendiğinde yaptı çocuğu 7.ciyi ben evlendiğimde hamileydi utanmadan karnını sevdiriyordu oğluna benim olduğumu öğrendiğinde ne çabuk dedi :D
tarafından
Ay inanmıyorum ya ne insanlar var
(45 puan) tarafından
Dimi duyunca insan şaşırıyor sadece dizilerde olsa keşke:)
0 oy
(432 puan) tarafından
Şaka gibi :) bu erkek anneleri neden böyle kıskanç anlamıyorum eşinde ne kadar sorumsuz eşim ben yat demeden asla yatmaz 
(415 puan) tarafından
Sorumsuz demi Allah bildiği gibi yapsın cok sinir oldum
(432 puan) tarafından
İnsan eşiyle bebesiyle ilgilenir iyi geceler bir isteğin var mı demeden uyumakta neymiş anasıyla çok komik bir durum ya Allah o kadına akıl versin eşine de söyle böyle yapma zoruna gitti de içine atma sonra kendin üzülürsün canım
0 oy
(51 puan) tarafından
Bazıları gercekten bedenen buyuyor akıl yaşı yerlerde, çocuklar bile daha akillidir onlardan... Siz derdinizi Allah'a anlatin ama oyle bi içli anlatin ki bakın nasil işler karisiyor, siz mutlu oluyorsunuz.
(415 puan) tarafından
Herzaman anlatıyorum canım insallah olur
0 oy
(1,897 puan) tarafından
İzin verme bukadar insanların hayatına müdahale etmesine  
0 oy
(326 puan) tarafından
Şakamı git gir aralarına heeyy bensiz olmaz de gül al kocanı küfür edesim geldi, ay onamı kalmış yatak ayırmak nedir nasıl bir mantıktır sen bozma morelini sabah git kocanla konuş b. Yle olmaz ben uyuyamıyorum de sen nasıl uyudun bensiz flan de vicdan yaptır ay sinir harbi
(415 puan) tarafından
Gittim aldım geldim herifimi ben görmedim ben uyunca o da gelmis dedi ilk bneim herifi yatırdı hemen yattı o da kocası içerde tek uyuyor kayınpeder
(326 puan) tarafından
İyi bari geldiyse ay çok tuhaf ya********t
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Nasıl yani kaynanan kocaman oğluyla mi uyuyor hâlâ daha bence git eşini kaldır yanima gel falan de. Ay böyle herifler niye evlenir ki 
(415 puan) tarafından
Kaldırdım getirdim valla eşimde diyor ki dosekler bir değil ayrı o minderde uyuyor ne farkeder senin kari var Ken onun adamı varken biz niye ayrı yatıyoruz dedim
(2,136 puan) tarafından
Senin eşin de suç canm ayrı uyumaya bu kadar meraklıysa eğer hep ayrı uyusun bakalım daha da bişey demeseydin ne yapıyorsa yapsın illa yanımda uyu diye yalvaracak misin kendisinin akıl etmesi gerek yani
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Yuhhhhhh valla şok oldum resmennn daha neler görcezz yaaa 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 455 göst.
8 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 272 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Anneadayi45__- (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 461 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eda3434 (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 983 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Reyhan Karaca (788 puan) tarafından soruldu

374,652 soru

11,206,351 cevap

34,508 kullanıcı