0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (1,074 puan) tarafından
Arkadaslar merhaba bebegim henuz ekgidaya gecmedi bi haftasi kaldi ama su  aralar cok huysuz atak doneminde uyku gerilemesi yasiyoruz emzik almiyo bende memede uyuduktan sonra belki dalmasina yardimci olur diye emzige alistirmak istiyorum malum artik alti aylik oldu sekere karsiyim normalde bu kadar erken ama pekmeze baktim verilebilir diyo sorum su daha sebze falan vermeden sadece emzik alsin diye cok az pekmeze bandirsam nasil olur sizce lutfen kirici olmadan cevap verin caresiz bi sekilde soru soruyorum cunku memeden ayrilir ayrilmaz agliyo uyumasi icin emzik sart bu sekilde

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence olur yani
(1,074 puan) tarafından
Denemekte fayda var :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
6 aylık olmuş emzik verme bence yinede sen bilirsin 2 aylıktı verdim emziği emzik bağımlısı oldu 14 aylık şuan nasıl bıraktırıcam onu düşünüyorum yırtığı emziği bile emiyor o derece bağımlısı rahatlık amacından çok iyi emzik
(1,074 puan) tarafından
Bizimki zaten ucuncu ayinda zorla tuttu sonra gulerken agzindan cikti durdu unuttu gene ya bidaha alissin istiyorum uykulari cok tetik
tarafından
Uyucağı zaman uyucağını anlaması lazım düzen oluşturmalısın
(1,074 puan) tarafından
Yatak odasina gidip muzik acip emziriyorum perde kapatiyoruz rutin var ama memede rutin :)
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Ver ya nolacak sanki 
(1,074 puan) tarafından
Bi deniycem ya
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Ben tam 7 emzik aldım her markadan en son avent aldım onu bile sadece 1 gün emdi eğer kurtarıcı olacaksa bence reçele bile batırın biz batirdik onu da kabul etmedi :)
(1,074 puan) tarafından
Recel daha yapay ya oyuzden vermek istemedim yoksa sofrada bizden gorup istiyo delircek versem receli :)
0 oy
tarafından
Olabilir de tutar mi sanmıyorum 6. Ayından sonra zor tutar bence
(1,074 puan) tarafından
Keske tutsa uykudu cok tetik belki rahat ederim
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Emzik vermeyi neden istiyorsın
(1,074 puan) tarafından
Memeden agzini cekince agliyo belki emzikle kandiririm dedim yatagina koyamiyorum
(9,242 puan) tarafından
Ver tutar ama cocuga suda ver sonra.
(1,074 puan) tarafından
İlk bi tuttu bitince atti :D
0 oy
(2,979 puan) tarafından
Yoğurtlu pekmez en sevdiğimiz 6 aydan beri 
(1,074 puan) tarafından
Sebzeleri tattirmadan mi verdin canim pekmezi
(2,979 puan) tarafından
Sıraya koymadım hiç sebze meyve elimde ne varsa verdim yoğurt da kendim mayalıyorum 1 çay kaşığı da pekmez çok seviyo hergün kase kase yer maşallah
(1,074 puan) tarafından
Yaa bende deniyim
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Ben onu denedim işe yaramadı ya pekmezi emiyor atıyordu 

Benim kızımda emerek uyuyor yanına uzaniyorum içiyor içiyor uykusu gelince arkasını dönüp yatiyor bazen tekrar göğsüme geliyor az bişey emip yatıyor ben zararlı bulmuyorum böylelikle sallamaktan kurtuldum
(1,074 puan) tarafından
Benimki surekli tekmeliyo canim ya sezeryan yerimi hic durmuyo eli ayagi ben uyuyamiyom bu sefer gunduzde surekli yaninda yat olmuyo
0 oy
tarafından
Emziğe alışınca da ağzından emzik düştükçe uyanıyor 
(1,074 puan) tarafından
Ay iki ucu boklu degnek :D
tarafından
Aynen öyle. Bence göğsünden uzaklaştır biraz zaten öyle de böyle de ağlıyor diyorsun. Bağımlı olmuş bırak ağlasın biraz memede uyutma
(1,074 puan) tarafından
Uyuyo canim en sonunda
0 oy
(4,427 puan) tarafından
Emzikte ki pekmez tadı bitince onuda tükürür atar canım 
(1,074 puan) tarafından
Atti :D
(4,427 puan) tarafından
")) çok fenalar çok ")
(1,074 puan) tarafından
Cok akilli ya bidiklar :D
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Pekmeze bandirabilirsin sorun olmaz ama tutarlı bilmiyorum benim bebegiiiimde 6 aylık hic tutmadı keşke tutsa bizim uykularımızda bozuldu  cokk geç daliyo 
(1,074 puan) tarafından
Evet ya cok zorluyo artik uyku egitimini de kabul etmedi memeye kaldik
0 oy
(844 puan) tarafından
Bi tanıdığım emzik vermek için sürekli pekmez batırıp verdi çocuguna. Artık yanında taşıyordu kavanozda felan batırıp veriyordu çocuk kurbagacuk oldu bi komsumuz farketti ve kızdı verme die sonra dilinin altında çok kötü pis kan gibi bi şey toplandı bence vermeyin tatlı şeyler 
(2,472 puan) tarafından
Bu kurbagacuk dediğin nasil birsey canim benimde 6 aylık bebeğim var pekmez vermiyorum gerçi ama yinede bilgim olsun
(1,074 puan) tarafından
Bi kere denedim almadi canim kararli ve inat bi kixim var malesef :(
(844 puan) tarafından
Dil lezyon diye geçiyor dilinin altında damar gibi bi şey çıktı değişik dönderip duruyordu huysuz Du felan öyle farketti ler aldırınca düzeldi çocuk
0 oy
(3,124 puan) tarafından
Denemekten ne çıkar ki dene bence 

Nuk markasinin gece emziklerinden al bence onlar normalden daha uzun ve bebek bazen çıkarmak istese de çıkmıyorlar tutacak yeri olmayanlardan 
0 oy
tarafından
Kız bacım olmuş 6 aylık ver gitsin geçen kayinbabam benim oğlanın emzigini tatlının serbetine batırıp verdi daha 3 aylık ki emzik tutuyo çıldırdım ya o kadarciktan bişey olmaz ver 
0 oy
(493 puan) tarafından
Ver canım zaten ek gıda dönemine giriyor ters birşey sezersen bırakırsın 
0 oy
tarafından
Tutmayan bebek tutmuyor zorlama bence 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 228 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (12,469 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
26 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zhrahmt (1,570 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 58 göst.
26 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zhrahmt (1,570 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 472 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu

397,101 soru

11,877,149 cevap

35,992 kullanıcı

...