0 oy
1,640 göst.
Diğer kategorisinde (381 puan) tarafından
Artik gerçekten sıkıldım herkes bişey diyor ağzı olan konuşuyor biktim ya . herkes kendi bebeğiyle kıyaslıyor abi napayım ya yürümüyor konuşuyor dis çıkarmıyor. Ben istemezmiydim yapsin herşeyi ama yapmıyor her çocuk bir degil diyorum susmuyorlar. Bunu diyen de eltim yani. Kendi çocukları erken konusmus erken yürümüş erken dis cikarmis diye dalgaya aliyor artık bizi. 10 aylik olduk ama tik yok hiç bisey yapmiyor çok üzüluyorum. Laf sokuyorum da anlamıyor. Beni üzmek peşinde. 

64 Cevaplar

0 oy
(1,161 puan) tarafından
canim uzulme  bos ver  ya. benim lkizimada hep derler 2 yasi oldu simdide   bezden cikart diyorlar  konusmuyor  cok yaramaz yaman kizin var huzursuz  bir kiz  her kes konusuyor  bos ver
(381 puan) tarafından
Kızının tirnagi olamazlar ki
(1,161 puan) tarafından
evet  o yuzden takma  kafana cani mbenim
-Reklam-
0 oy
(618 puan) tarafından
Benim kızım 13 aylıkken yürüdü şuan 15 aylık konuşmuyor herhalde eltin bebeği doğar doğmaz bütün gelişimini tamamlamış :)))
(381 puan) tarafından
Aynen canım anne karninda :)
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Kız 10aylik çocuk için fazla beklentiye girmişler bu nedir :) takılma Allah aşkına daha çok küçük her çocuk bir değil ki 
(381 puan) tarafından
Kiz okula gider 10 aylik çocuk biz yanlış biliyoz
0 oy
(181 puan) tarafından
tuvalete alistirma zamani da konuşurlar canim ahh bu hic değişmiyor 
(381 puan) tarafından
Kiz kendi de 3 yaşında çocuğu bezi terkettirdi ha biz bişey dedik mi
0 oy
(634 puan) tarafından
Bazen Allah'a dua ediyorum İyiki eltim yok diye böylesi bana denk gelse boğazlarım heralde kardeşim her çocuk bir değil aynı anadan babadan doğan cocuklsrin huyları bile birbirini tutmaz görünüşü birbirini tutmaz********z kadın olmuş ama anne olamamış bir türlü bacım görüşme vallaha böyle insanlar senin de morelini sürekli bozar sürekli 
(381 puan) tarafından
Aynen canım baska konular bitti simdi de çocuk bakımıma geldi
İlk çocuk bide her şeyi bilemeyebilirim yani
(634 puan) tarafından
Oda çok bilmişlik yapmak yerine sana bacım şöyle yaparsan daha çabuk yürür konusur tarzında konuşması lazım bazı insanlar cok boş vallaha ya
(381 puan) tarafından
Kiz cekemiyor ki o bana iyilik yapmaz
(634 puan) tarafından
İşte bırak bacım konuşma bile konuşma öylesi insanlarla
0 oy
(462 puan) tarafından
Kızım 9 aylık emekledi 14 aylık yürüdü, 10 buçuk aylık diş çıkardı hepsini aynı aydaki diğer bebeklere göre daha geç yaptı. Üstelik çok ama çok zayıftı ve hala zayıf. Çok dalga geçtiler çirkin, zayıf, aaa bunun dizlerinde derman yok, aaa ama tabi anne sütü almıyor ki tabi daha yürüyemez, her şeyi yedir kilo alsın. Psikolojim bozulmuştu sonra arama mesefe koydum hala söylüyorlar üzülüyorum. Bizimkilerin totosunu yesinler *****,,,ler
(381 puan) tarafından
Ay aynen canim totolara bile yazik
0 oy
(564 puan) tarafından
15 aylıkken ilk dişini çıkaran çocuk biliyorum. 1 yaşından önce yürümemesi normal zaten. Ne bekliyormuş çocuktan olimpiyat madalyası mı? Gerçekten sadece laf olsun diye ve seni üzmek için kıyas yapıyor takma kafana o cahili 
(381 puan) tarafından
Aynen canım her sey beni üzmek için
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Bende başını okuyunca dedim kaç yaşında acaba ya daha 10 aylık çocuktan ne bekliyorsunuz Allah askina
(381 puan) tarafından
Okula gitmesini bekliyorlar canım
0 oy
tarafından
Bu benim çocuğum size ne ağzı olan konuşuyor her çocuk farklıdır beyniniz hiç mi çalışmıyor de kalbini kirani kırmaya cekinme
(381 puan) tarafından
Canim onun tek amaci beni demoralize etmek
0 oy
(504 puan) tarafından
Benim oğlum iki buçuk yaşında konuştu 
(381 puan) tarafından
Kiz zaten normal olan o
(504 puan) tarafından
11 aylıkken yürüdü ne zaman dış çıkardı hatırlamıyorum kim ne söylediysede götüme minder ettim oturdum üstüne aman boş tenekenin sesi çok olur kendini bilse konuşurmu hiç öyle
0 oy
(19 puan) tarafından

İlerde eminim ki senin bebiş zeka olarak onlarınkine bin basar. Bidaha seni kırarlar ise. Büyüyünce belli olur o işler erken konuşmakla, dişle zeki olunmuyor de. Terbiyesizler. Normal şartlar da rencide edici kimseyi kırmak isteyen biri de değilim ama ayıp. Benim kızım erken diş çıkardı çabuk çürüdü. Bezi geç attık, geç konuştuk. Kime ne. Saçma sapan insanlar üzülmeyin sizde lütfen ❤️

(381 puan) tarafından
Ay canım sagol çok tatlisin
(19 puan) tarafından
❤️ Sende öylesin kuzum hiç sıkma canını olur mu
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Yuhhh 10 aylık bu çocuk dahaaa
(381 puan) tarafından
10 yasinda zannediyorlar galiba
0 oy
(2,474 puan) tarafından
ne konuşması ne yürümesi canim benim oglumda 10 aylık dış çıkardı kizim 15 aylık ti yürüdüğünde konuşma desen iki yaşından önce çoğu cocuk pek konuşmaz cat pat iste şimdi 7 yasinda ikizlerim yaşıtlarından  eksikleri yok fazlaları var sen bakma milletin lafina sanane benim çocuğumdan aaaacelemiz yok de sustur dengesiz insanlardan nefret ediyorum 
(381 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(211 puan) tarafından

Kime göre neye göre geç yada erken ?

Ne emekletmeye ugrastım ya yürütmeye sadece cabalayınca yardım ettım bıraz kendi zmnla emekledı. Emeklemesede kendi bılırdı doktorlar bı sıkıntı gormedıgi sürece bnm için sıkıntı degıl bnce sende uzulme belkı emeklemeden yürür dişide illaki cıkar dişsz olan var mı yok eltınede bnden selam syle işine baksın
(381 puan) tarafından
Canim her sey zamanla da anlamiyor iste
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çok haklılar bence 10 aylık koca bebek olmuş yani halay çekip 4 dil konuşması lazımdı 
(381 puan) tarafından
Tabiki :)))
0 oy
tarafından
Ruh hastasımı onlar ya , kızım 18 aylık yürümüyo emeklemiyo konuşmuyo 
(381 puan) tarafından
İste gel de anlat
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Yaaaa böyle insanlarin ağzına yapistirican da istee ahh Ahhh 

Görüşme kuzum ya boşver konuşma kim neee b..ok yerse yesin Küçücük çocuğa da takılıyorlarsa sende onlara takıl kapat kapını görüşme
(381 puan) tarafından
Canim evimiz bir bahcede bir gün görmesem.diğer gün görüyorum
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bizimkide 10 aylık bu ayda ne konuşması ne yürümesi canım eltin sacmalamasin yani çok biliyormuş , öyle şöyle onlarin çocukları kesin aya çıkmıştır 10 cu ayda matametik ,çarpma ,bölme ,alfabe falanda biliyordur kesin sende onla dalga geç, kıskançlığından yapıyordur kesin 
(381 puan) tarafından
Evet canım bende burda  yazılanlardan anladım yoksa dank etmemişti bana daha :)
(2,194 puan) tarafından
Dert etme canım bencede eltini
0 oy
(1,681 puan) tarafından
10 aylık çocuk mu yürüyüp konuşacakmış. İkinizin de akıl sağlığı yerinde mi. Oldu bir de bisiklet binsin okula gitsin 
(1,681 puan) tarafından
Noldu canım üslubun gibi üslup görünce bi değiştin. Nasıl davranırsan öyle davranırlar. İlk çocuğun olup olmadığı beni de başkalarını da ilgilendirmez. Kimse seni pofpoflamaz. Zorunda da değil. Ne burası ne de kendi çevren. Yorum konusuna gelince, soruyu sen sormuşsun. Tabi ki keyfimin istediğine cevap veriyorum. Bu yüzden soru soruluyor ya hani
(381 puan) tarafından
Cevap verdiklerine baktim da sen insanları kirmak için ayri bi ugras içindesin. Kalbi kötü dili kötü insanla konuşmam.  Burda herkes güzel seyler dedi kimsenin pohpohlanmasina ihtiyacım yok bana güzel yorum yazin da demedim. Kisi kendinden bilir isi. Sen bak isine daha milletin postuna girip kötü yorum yapıcaksın.tutmiyim ben seni
(1,681 puan) tarafından
Ay Allah'ım komikliğe bak. Ben kimseye kötü yorum yapmam. Kimse tanıdığım değil. Tanıdığım olsa da bu değişmez. Neyse onu söylüyorum. Bu durumdan da gayet memnunum. Asıl senin gibi çocuk insanlarla uğraşılmaz. Hadi iyi günler gir kurcala biraz daha profilimi. ;)
(381 puan) tarafından
Ben hiç sevmem senin gibi her şeyi bildiğini ZANNEDEN teyzelerden. ( bana çocuk demissin ya ) bana daha çok klavye delikanlısı gibi geldin teyzee
(1,681 puan) tarafından
25 yaşındayım teyze olduğumu düşünmüyorum. Teyze olmaktan da gocunmam. Sadece seviyem değilsin anlaşılan. Sen kendi zeka seviyendekilerle takıl birbirinizi ağlatın. Şu yazı tarzından bile ne kadar olgunlaşmamıs birisi olduğun belli. Üzerler seni. Artık anne olmuşsun. Kişiliğini herşeyini oturttur. Yeri gelecek çocuğunun her konuda yanında olman gerekecek. Hafta fazla seninle uğraşamam iyi günler
0 oy
(286 puan) tarafından
Takma canim bunlari kafana takmak icin cok erken herseyin bi zamani var benimkiler hep yasinda yurudu 10 aylik çocuğun konustugu nedir ki  anne baba dede abla gibi basit seyler eltinin kiler okuma yarislarina girdiler galiba
(381 puan) tarafından
Olimpiyatlara hazirlarmis onlar bebekken ahhahah

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 2,609 göst.
4 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
0 oy
2 cevap 168 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy