0 oy
3,482 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Mrb kızlar  , ben 4 aylık hamileyim eşim bebegin erkek olmasını çok istiyor , benim için kız evlat yada erkek evlat asla farkketmez her iki evlat rabbimin takdiri sadece hayırlı ve sağlıklı olsun diye dua ediyorum , ama eşim erkek çocuk meraklısı ilk bebeğim erkek olsun diyor , geçen hafta doktora gittim iki defa erkege benziyor dedi , ben eşime bunu dediğim zaman eşim kanatları olsa nerdeyse ucacakti , o an sevinçten konuşacak halı takadi kalmadı ,

Ve eşim ile sorunlu bir evliliğim var bunu bir kaç posta anlatmistim , doktor bebeğin erkeğe benziyor dediği günden beri eşim bana karşı biraz daha duyarlı oldu , yani beni biraz daha önemsemeye başladı ...

Takdir Allah''n ne nasıp ettiyse o olacak başım gözüm üstüne , inşallah sağlıklı ve hayırlı bir evlat olur... Kusura bakmayın öylesine anlatmak istedim ...

24 Cevaplar

0 oy
(2,032 puan) tarafından
Hayirlisini istede daha iyi olurdu bence Rabbim kalbinize göre versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya erkek değilse.... 
0 oy
(554 puan) tarafından
Benimkide kiz olsun babaci olsun istiyordu hatta oglan olursa cope atarim onu diyordu tabiki saka rabbim oglan nasip etti hos bu da babaci o dilegi tuttu eli ayagi duz olsun simdi kizlar damat getiriyor oglanlar gidiyor yaslaninca kapisini yine kizi acar rabbimin bilecegi is tabi hayirli evlat olsun
0 oy
(266 puan) tarafından
Benmki de kizim olsun istiyordu canim doktor once kiz dedi benmki havalara uctu.agzi kulaklarinda idi :)) aradan 3 hafta gecti erkek oldugubu ogrebdik pipi gorduk surat asildi gonlumden geceb oydu ama saglikli olsub da tek dedi :)bi kac gun uzuldu sonra alisti sindi diyo futbola spora yazdiracam oğlumu kucuklugunde :)))seninki de oyle der basta ama dogunca daha çok severlerms

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 2,880 göst.
19 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 182 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 255 göst.
+4 oy
24 cevap 1,018 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu