+4 oy
1,018 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İki kızım var bunda ilk baştan beri içime erkek gibi geliyor ama nasip kısmet rabbim en önce hayırlısıni versin bana ama her iki meyveden de tatmak istiyorum linclemeyin hemen ama bir heves var içimde 

24 Cevaplar

+2 oy
(7,121 puan) tarafından
Eğer hisse öyledir Rabbim gönlüne göre versin ama önce sağlık de inşallah . Önce sağlık sonra kalbindeki hayırlı olup önüne gelsin 
tarafından
Kesinlikle rabbim önce sağlıklı hayırlı evlat versin ama ne bileyim ya çok istiyorum
-Reklam-
+1 oy
(12,854 puan) tarafından
İnşallah Allah'ım bir de kız evlat nasip eder iki erkek annesi olarak seni anlıyorum :)
(7,924 puan) tarafından
Kız ztn erkek istiyo 2 kızı varmış :))
(547 puan) tarafından
Kadın kendi için söylemiş iki oğlu varmış post sahibinin tam tersine o yüzden kız istiyo
tarafından
Birbirimizi çok iyi anlıyoruz o vakit rabbim sesimizi duysun önce sağlıklı hayırlı evlat versin inşallah canım
+1 oy
(1,824 puan) tarafından
Niye linç gelsin canım benim de çok şükür 2 kız var bir oğlum olsun isterim kızlarımızın ayağına taş gözüne yaş değmesin tabiiki o da bir heves işte :) 
tarafından
Amin inşallah rabbim yokluklarını vermesin bende çok istiyorum herşey nasip kısmet
+1 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim sana Hayırlı bi erkek evlat nasip etsin canm. Istemek bizden vermek O'ndan.  Benim de ikiz kızlarım var şuan düşünmüyorum ama vakti gelince hayırlı bi erkek evlat olsun isterim tabi
tarafından
Rabbim o Zaman gönlümüzden geçeni versin çocuklarına hayırlı uzun ömürler versin canım
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Rabbim isteyen değil istediğine verir canım hayırlısı ile Allah gönlüne göre versin
(2,972 puan) tarafından
Nasipten öte yol yok demişler kuzum ❤️:))
(12,887 puan) tarafından
Aynen öyle  ♥️şimdi 10 aylık olacak oğlum büyüdü :))
(2,972 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım benim ❤️❤️masAllah Rabbim evlatlarimizi korusun ins  ❤️
(12,887 puan) tarafından
Amin canım amin ♥️♥️
(7,176 puan) tarafından
Gebeliği mi 20 haftalık öğrendin
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah canim 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Niye lincleyelim gayet normal bir durum 2 oğlun olsaydı kız isterdin Allah hayırlısını versin benim kardesiminde 2 kızı vardı oda hep erkek hissetti bu hamileliği daha kolay geçti erkek diyorduk oda kız çıktı şimdi 3 kızı var nasip
tarafından
Ne bileyim burdaki insanlar kırmayı çok seviyor.. rabbim herşeyin hayırlısını versin önce nasibimizde yoksa amenna
(7,924 puan) tarafından
Yok ya ben o linç tayfadan değilim şükür herşeyi herkesi linclemem kalp kırmayı sevmem
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah ❤️
tarafından
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Bu doğal bir düşünce, istek insanız sonuçta

Rabbim gönlunde olanı hakkında hayırlı olarak versin inşallah
tarafından
(5,132 puan) tarafından
3.ye hamilesin şimdi
tarafından
Evet canım
(5,132 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah ❤
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Hayirlsi olsun insallah bu erkek olur.  
tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(3,235 puan) tarafından
İnşAllah canım İnşAllah. Allah dualarını duysun çiçeğim. 
tarafından
Amin canım allah razı olsun sizde duanız da bana yer verin
0 oy
(982 puan) tarafından
Allah'ım nasip etmiyecegi şeyin hayalini kurdurmazmis derler cnm oğlum olsun istiyordum oldu ama içim kız diye can atıyor 1tanede kızım olsun istiyorum ama hayırlı evlat olucak ise eğer kızım olsun saçını toplayim birlikte oyun oynuyalim saçını tarayıp şekil verim giydirim yanımda gezsin birlikte yemeğe gidelim alış veriş yapalım istiyorum ama doğum yapmaktan çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan kötü olmaktan düşününce vaz geçiyorum 3sene sonra toplardan kendimi kendime gele bilirsem inşallah 
tarafından
Rabbim seninde senini duysun gönlünden geçeni versin inşallah kız çocuğu çok güzel bir duygu ben tattm rabbim sanada tattırsın
(982 puan) tarafından
Amin cnm oğlan çocuğunuza rabbim sanada tattirsin
tarafından
0 oy
(13,889 puan) tarafından
insAllah sağlıklı bir oğlun olur canım 
tarafından
0 oy
tarafından
Linclenecek bışey yok Rabbim öncelikle hayırlı sağlıklı evlatlar versin ve her iki duygudanda tattırsın
tarafından
Amin canım Allah razı rabbim seninde gönlünden geçeni versin
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(421 puan) tarafından
Neden lincleyelim canım benmde bi oğlum var 2. Kiz olsun istiyorum nasip kısmet Allah ne derse o oluyor sonuçta:)
tarafından
Burdaki insanlar kınamayı çok seviyor canım bende çok hassasım kaldırmam lafları rabbim seninde senini duysun gönlünden geçeni versin
0 oy
(981 puan) tarafından
Bende erkek istiyordum ama babam ve bir erkek kardeşim olmadığı için di şuan kızımı yere koymuyorum aşırı kollamacıyım nasip te var sa olur Allah hayırlısını versin kuzenimin eşi erkek istiyordu oldu ve şuan bisürü sorunla uğraşıyor İnan ki hayırlısı nı dilemek en en doğrusu ✅
tarafından
Yok ya ben birşeye bakmıyorum rabbim nasibime ne verdiyse o eli ayağı düzgün olsun ;) 6 haftalık oldum
(981 puan) tarafından
Dr lar biliyor az çok ama kese den demiyorlar sen bekle bakalım yazarsın buraya da rüya falan gördün mü ? Annelerin hissi çıkar mış derler
tarafından
Hiç görmedim çok kafaya mi takıyorum diye mi bilmiyorum ama dün rüyamda kolik bir bebeğe mama verdiğimi gördüm kız mi erkek mi bilemedim:)) inşllah önümüzdeki haftalarda yazmak banada nasip olur
(981 puan) tarafından
Altın iki tane bilezik görmüştüm annem aldı birini  ama daha ikincisi eşim tarafından olacaktır yok  sorun da değil çok şükür ultrason fotoğraf ona bak eğer bebek poposu yayvan sa kız sivri ise erkek diyorlar bazen ama sen bekle ben ce
tarafından
İlerleyen ultrason fotosu alınca atayım buraya ben anlamıyorum ultrasondan hiç
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Sağlıklı olsun öncelikle tabi ama rabbim inşallah sana erkek evladın sevincini de yaşatır 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Çok normal. Benim ikinci gebeligim birincisi kız o yüzden bende çok erkek istedim. İlk çocuğu erkek olan yakınım da deli divane gibi kızı olsun istedi. Bence bunu istemekte bir mahsur yok. Gönlünden geçeni sağlıkla verir inşallah Rabbim 
tarafından
Kesinlikle orası öyle rabbim bize hayırlı Salih evlatlar versin
(1,369 puan) tarafından
Amin amin inşallah ❤️
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bacım bende 1 kız var ama bide oğlan olsun isterim ... Ikısıde olsun rabbim verirse
tarafından
Umarım Allah gönlümüzden geçeni bize nasip etsin inşallah
0 oy
(12,759 puan) tarafından
Bir oğlum var ve kızım olsun istediğim için ikinci çocuğu düşünüyorum Rabbim doğru zamanda hayırlısı ile nasip etsin inşallah o da erkek olursa üzülmem veya kız istiyorum deyip üçüncüyü doğurmam ama bir kızım bir oğlum olsa çok güzel olur bence 
tarafından
Üçüncü çocuk bize supriz oldu bizde düşünmüyorduk ama nasibi varmış Allah herkese gönlünden geçeni versin
(12,759 puan) tarafından
Rabbim inşallah gönlündekini nasip eder canım sağlıkla al kucağına

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 2,882 göst.
19 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 740 göst.
0 oy
5 cevap 159 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde YagizinAnnesi (128 puan) tarafından soruldu
0 oy