0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde (313 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Yazmıştım burda ailemle sıkıntılarım vardı eşime de çok gergindim ikimizde dinlenelim diye eltime gittim şehir dışı 3 gün sonra eşim geldi çağırıp duruyolardı bizi tekler diye bayramda kızlar önceden de ufak tefek şeyleri oldu ama insanız dedim her şeyimiz uyuşamaz idare ediyodum en iyi anlaştığımız abisi bu çünkü 

Çocuklar oyuncak oynuyor elinden alıp topluyor eşi varken arada acıkınca bişeyler hazırlıyor yokken hiç sormuyor sürekli neye elimi atsam sen ellem sen bırak önceden beraber hazırlardık yani bazen bana sen şu yemeği yapsan falan derdi yani tavırla istemez şekilde söyledi normal söylese alınmam neleri idare ettim eşim geldi gördü ya eşim çocuğumuza bakıyor annenin görevi diyor ters ters sürekli çocuğumu kıyaslayıp bağırdı çocuklara ailesi geldi yanlarında bile oturtmadı aa çocuğun mu ağlıyor babası çocuğu seviyor kaynım ters ters bakıyor gezmeye çıkacaklar tam akşamına gideceğimiz gün herkes hazırlandı bize de biz çarşıda gezecez siz valizinizi alın dedi sadece çok soğudum kırıldım iki çocuğunda da ailesiyle küstü birinde hamileyken ben kaldım hastanede çocuk baktım kanamam oldu bu zamana kadar bi tartışma kötü bişey de yapmadım eminim yani ay sonu gelecekler nasıl eskisi gibi davranıcam bilmiyorum

Eşimle benim için iyi oldu ama eşim abimi gereksiz tersliyor bağırıyor falan sen öyle gergin değilsin seninki normal dedi ben bişey demeden bende onun ilgisizliğini gördüğüm için eşime daha iyi bakmaya başladım şerdeki hayr :D

3 Cevaplar

+4 oy
(3,259 puan) tarafından
Nokta yok virgül yok kim kime ne etmiş ben bisey anlamadım. 
(313 puan) tarafından
Ay kusura bakma ya çocukla yazdım bi de doldum
(3,259 puan) tarafından
Çok anlamadım ama mesafe her zaman iyidir. Ayna ol. Sana nasıl davrandıysa öyle davranamasan bile sessiz dur mesafeli ol.
(313 puan) tarafından
Aynen zaten uzak şehirde olduğumuz için iyiyiz belki de onun yaptığı gibi yapmam ama özel ilgi gösteremem artık
(3,259 puan) tarafından
Bende de vardı eltim degildi ama eltim gibi davranan bi cins vardı. Bende onun gibi davranamıyordum ama eşim veriyordu ağzının payını. Zaten eşim bana yardım etse orta yerinden çatlıyordu kadın.
(313 puan) tarafından
Ya şu gereksiz kıskançlıklar
-Reklam-
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Görmüş olmuşsun işte sen de ona göre davranirsij artık☺️
(313 puan) tarafından
Aynen sadece tek iyi olduğumuz kardeşleri arasında ona üzüldüm eşimde abisinin tavrını gördü yazık oldu yani
(13,834 puan) tarafından
Ee onlar duusnup uzulsun
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bız de onlari görünce iyice kavga ediyoruz ahahahaha. Kaynım acayip sahip çıkıyor karısına o da saygıda kusuru eksik etmiyor. Biz öyle bir aile değiliz onları görünce beklentiye giriyoruz. 
(313 puan) tarafından
Ya biz o kadar müko değiliz valla didiştiğimiz de oluyor yani sadece eşimin çocuğa bakmasına taktı sanırım :D nasıl olduğunuzu sen bilirsin belki düzeltirsin bende öyle dışarıda bağlı çiftlere özenirim inşallah bi gğn öyle oluruz
(4,040 puan) tarafından
Amin inşallah sizin adınıza sevindim Allah daha da iyi etsin dirlik versin
(313 puan) tarafından
Hepimize inşallah son xamanlarda kötüydük özlemek falan iyi geldi gibi bakalım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 537 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 492 göst.
0 oy
12 cevap 1,622 göst.