0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde (205 puan) tarafından
Kizlae dünkü postunu okuyanlar bilir eşimle uzun zamandır kötüyüz beni ailesinin ezmeism izn veriyi ailesi  arkadaşları için beni eziyor ve zorla. Bana ailesine karşı işler yaptırıyo bazen ortamlarda küçük düşürüyor geçen sene aşırı kötüydü boşanma aşamasındayız ve beni bıraktı 1 haftalığına arkadaşlarıyla tatile. Gitti sonra geldi biraz düzeldik ettik ama ara sıra kötüyüz iyiz falan  şimdi dün ailesi yüzüne yine tartıştık çok kötü ama annemi aramış gel büyükler toplansın Bn kızma tahammül edemiyorum falan dolmuş epey konuşmuş anneme söz hakkı dahi vermemiş ve dün gece geç geldi arkasını döndü yattı hiç konuşmadı bugün sabahta havuza gitmiş arkadaşlarıyla haberim yok ve benim çocuğum beze süte ihtiyacı var yemek yapacam eve para bırakmadı  misafirim var sabahtan beri arıyorum acmiyo elemanimizdan öğrendim ki havuza gitmiş ve gece gelecekmiş ben aradım açmadı msj attm cvp vermedi sizce napmaliyim siz olsanız naparsin iz çok kötü durumdayım ağlıyorum agalamk istemiyorum ama elimde değil :((( 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evine bebeğine bakmayan adamdan olur mu hiç arkadaşım? Boşanmak kolay değil ama böyle bı adamla bir ömür kolay mı. Yaptığı şeyler affedilecek gibi değil benim nazarımda. Anneni bile aramış. Sen ne istiyorsun o önemli. Boşanmak mi eşinle ilgili tavsiye mi anlamadım. Eşinden olmaz bence bu saatten sonra. Allah ıslah etsin ne diyim
(205 puan) tarafından
Boşanmak kolay değil ewt ama bosansamda acaba millet gülerimi böyle yaşadıklarımı basit bulurumu çünkü bana göre ağır eşim ailesinin her istediğini yapmamı istiyor ve ben öyle evime hiç bisey almamami istiyor ha karnımızı eksiksiz doyuruyor canımız bisey dahi istese o konuda cimri değil ama diger tülü cimri çay sehbam yok misafirim çok makinem bozuk ama almıyor bir odamın duvarlari patlamış şu almış ve soğuk kişin yaptırmıyor ailesine ve diğer tüm çevresine hersey alır eder yapar bana gelince yok 2 çocuk doğurdum bir çiçek Bi hediye görmedim ama arkadaşlarımın eşleri doğum yaptı hepsine hediye altın aldı hediyeler aldı doğum günleri yaptı benim evde eşyaya ihtiyacım var eşim arkadaşına dükkan acı hemde içki içen sarhoş arkadaşına üstelik eşimde namaz kılan biri benim aileme karşı soğuk biri milletin düğünlerine ne paralar harcar sagdiclik yapar Bn bisey isterim bana yok der herzman demiyor ama çoğu zamn yok der ki Bn busebeblerden dolayı bosansam acaba millet bana aç açıkta değilsin dayak yemiyorsun annelere rahat gidip geliyorsun daha ne bosnamasi diye dalga geçerim diyorum :// kafam çok karisik
tarafından
Aç kalmayınca dayak yemeyince bitiyor sanki olay. Peki ya ruhun aç değil mi. Kimse sormaz canım ne hissettin diye seni insan yerine koydu mu diye. Sen onun gözünde değerli mıydın diye. Artık bıraksın insanlar ya maddiyatli evlilik aynı şey değil. Seni sevseydi bir sarılma bı öpme olsaydı inan ki ne altın ne o eksik sehpa gelirdi gözüne. Ruhun aç. Sen o evde yoksun. Bence bu çok yeterli bı sebep. Eğer imkanın varsa ailen destek çıkacaksa o adama mecbur değilsin.
(476 puan) tarafından
Millet ne diyecek diye bir kere geldiğin hayatı kendine zindan mı edeceksin. Sen şu an evde ağlarken millet senin yanında olup elini mi tutuyor sanki. Kapılar kapandığında kapalı kapıların arkasında ne olduğunu kimse bilmez. Onun ailesi belli senin kimsin nesin onu düşün birde kim olmak istiyorsun onu düşün bence. Kendin ve çocukların için yaşa bu hayatı değmicek insanlar millet için değil.
-Reklam-
0 oy
(10,230 puan) tarafından
Ben boşanırım. Kimse çocuğuma maddi yaptırım ile zulmedemez. Seni de takmadığı ortada. Benle tartışıp kafasını yastığa rahat koyan adamla işim olmaz değil yüzmeye gitmek. Benim fikrim net. Ayrıl nafakanı ödesin. Bundan uzun vadede bir şey bekleme çok net 
0 oy
tarafından
Tek cumlem var Allah boyle insanlari dunyadan yok etsin :(
(205 puan) tarafından
Amin inşallah :(
0 oy
tarafından
Ya kendinizi niye böyle eziyosunuz yaa ben döverimde kovarım da söverim de yeri gelince valla kimseye eyvallahım olmaz böyle olmak lazım al eşyalarını at balkondan aşağıya temenni gitsin pislikk
0 oy
(289 puan) tarafından
Kardeş senin eşin aklından ve kalbinden seni silmiş, bitirmiş. O tatiller vs. adam bekarlık moduna girmiş kendi aileside belli ki oğullarını destekliyor. Ağlamana gerek yok sende dik dur kararlı ol. Hukuki olarak ne kadar hakkın varsa hepsini al bak nasıl sürünüyor seyret. Hiç acıma inan acıma. Avukat bul birtane süründür eşini hatta davayı o açsın sen bekle. Ağzını sıkı tut kavga etme tahrik edecek karşılığında hakaret içerikli  sms wp mesaj yazma sakın. Sesli kayıt yapabilir ama hakim genelde onları umursamıyor çünkü yasal değil ses kaydı yapmak. Seni yok sayanı sen hiç görme. Dimdik başın yukarıda olsun. 
(205 puan) tarafından
Boşanmak kolay değil ewt ama bosansamda acaba millet gülerimi böyle yaşadıklarımı basit bulurumu çünkü bana göre ağır eşim ailesinin her istediğini yapmamı istiyor ve ben öyle evime hiç bisey almamami istiyor ha karnımızı eksiksiz doyuruyor canımız bisey dahi istese o konuda cimri değil ama diger tülü cimri çay sehbam yok misafirim çok makinem bozuk ama almıyor bir odamın duvarlari patlamış şu almış ve soğuk kişin yaptırmıyor ailesine ve diğer tüm çevresine hersey alır eder yapar bana gelince yok ailesinin aklına çok gidiyor doldururuyolar üstüme yolluyolar2 çocuk doğurdum bir çiçek Bi hediye görmedim ama arkadaşlarımın eşleri doğum yaptı hepsine hediye altın aldı hediyeler aldı doğum günleri yaptı benim evde eşyaya ihtiyacım var eşim arkadaşına dükkan acı hemde içki içen sarhoş arkadaşına üstelik eşimde namaz kılan biri benim aileme karşı soğuk biri milletin düğünlerine ne paralar harcar sagdiclik yapar Bn bisey isterim bana yok der herzman demiyor ama çoğu zamn yok der ki Bn busebeblerden dolayı bosansam acaba millet bana aç açıkta değilsin dayak yemiyorsun annelere rahat gidip geliyorsun daha ne bosnamasi diye dalga geçerim diyorum :// kafam çok karisik
(289 puan) tarafından
Millet kim?
Kusura bakma canm ben "Elalem ne der" diye yasamayı bırakmalı çok oldu.
Kisme için değil kendin için evlatların için yaşa bu hayatı. Ben Otobüs şoförlüğü yaparak büyüttüm çocuklarımı. Kimseye muhtaç olmadan en başında sığınma evlerinde dahi kaldım kimsem yoktu. Zamanla herşey yoluna giriyor zaten. Kocan olacak herif kıskançlığından çatlayacak evsiz kalacak inan ki. Sen ağlama korkma dimdik dur yeter. Allah var canım ona sığın kimseye kendini ezdirme.
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Neden basmadın onu havuzda bacım
(205 puan) tarafından
:((( :((
0 oy
tarafından
Kafasında bitirmis zaten baksana istedi boku yiyo karı kizda vardır bu pislikde boşanman en iyisi olur ama sana kalmis durumun nasıl bilmiyorum tabi dik dur ezdirme şu sümsüğe kendini pislik 
(205 puan) tarafından
Ne yapacağımı bilmiyorum
tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyim ki
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Yazıklar olsun ona çok taviz vermişsin sen ona canım bizde yaşadık bunları ama benimki battı çok borcu vardı psikolojisi çok bozuktu 2. Çocuğumuz oldu yeni yeni düzeldik çok şükür zamanla oturuyor ama seninkinin yaptığı çok ayıp bilemedim ne demek ya arkadaşlarıyla havuza gidip hem para bırakmıyor hem telefona bakmıyor hadi acil bişey olsa sakın taviz vermetavrını koy git annen gile kafanı topla hiç cevap verme telefonlarına
(205 puan) tarafından
Daha önce 2 defa gittim :((
(2,479 puan) tarafından
Olabilir canım ben her zaman gidiyorum sokağa atacak değiller ya açık açıkta söylüyorum kavga ettim de geldim böyle böyle oldu diye onlarda alıştılar artık her gidişimde en az 1 hafta kalıyorum en azından biraz Özlem girince daha farklı olur
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Ooooo been o adamin anasindan emdigi sutu damla damla burnundan getirmisdim bebegimin mama parasini denizlerde yiyosa offf bak sinirlendim nasil dayaniyisun ya
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Bu evlilik bitmiş zaten canım 

(205 puan) tarafından
:( :/ :(

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 461 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 217 göst.
14 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Cemrenin mamasi (8,276 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 915 göst.
0 oy
28 cevap 394 göst.

378,369 soru

11,325,443 cevap

34,777 kullanıcı

...