0 oy
566 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Eşinizle küs olunca yemek yapıyor musunuz. Nasıl davranıyor sunuz

29 Cevaplar

+1 oy
(1,736 puan) tarafından

Ben yaparım, hatta daha özenli yemek yaparım ki vicdan azabı çeksin :D tepsiyi hazırlar bırakırım, yer eline sağlık der. Tepki vermem. Sonra sonra düzelir

-Reklam-
0 oy
(13,869 puan) tarafından
Ben küsersem yemek falan yapmam yemeği eşim yapar. 
(31 puan) tarafından
Ay daha ne yapıyorsa
0 oy
(985 puan) tarafından
Yemek yapıyorum tabikide o evde birtek o yok oğlumla bende acıkıyoruz.  Onada kurarım ama muhatap olmam
0 oy
(6,184 puan) tarafından
Yapıyorum tabi sonuçta o yemeği sadece adam yemiyo ki oğlum da bende varız yani ☺️
0 oy
tarafından
Evet yaparım zaten uzun süe küs kalmıyorum 1 saat surmez küslük. Yemek hazırlanana kadar barışırım :D
tarafından
Ben de ya hatta eşim de öyle kus kalamiyoruz ;)
tarafından
Benim esimde öyle küssekte bir saat sonra hicbir sey olmamis gibi devam ederiz :))
0 oy
(3,013 puan) tarafından
Şuan küsüz ama dün yaptım yemek verdim yedi gitti ama yanında durmuyorum aynı ortama girmek istemiyorum artık ihtiyaç olursa mesaj atıyorum huzur bozduğumu söylediği için uzaklaştım
(31 puan) tarafından
Neden huzur bozuyormuşsun
(3,013 puan) tarafından
Kardeşini istemiyorum diye o da derli toplu olsun kendi kız kardeşi yapınca bişey demez neden yaptın diye ben yapsam oooo valla anlatsam fizana gider ama bunların aklına girmez
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Yapiyorum canm kendimi ac birakamam onun icin :)
0 oy
(10,371 puan) tarafından
Niye yapmıyam bacım ölümlük kalımlık kırılmadıysam sofra kurulur evde. Aileyiz tartışsak da
0 oy
(1,672 puan) tarafından
Bazen yapıyorum bazen yapmıyorum, keyfime göre 
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Yani küsmedik hiç söylenir dururum :D

0 oy
(2,912 puan) tarafından
Tabiki yaparım 
0 oy
tarafından
Hiç uzun süre küs kalmadık ama yine de yaparım tabi onunla muhattap olmam
0 oy
tarafından
Ya valla biz okadar hiç kusmedik maşallah deyim ciddi bir konu için kusersem uapmam
0 oy
(313 puan) tarafından

Genelde yapıyorum bazen her zaman dayanamayacağımı sanmasın diye yapmıyorum bazen tepki koymak gerekiyor hem kalbimi kırsın hem de hizmet edeyim olmaz:D

0 oy
(13,821 puan) tarafından
Biz kusemiyoruz benimki kavga etmiyo hiç sevmiyo dırdır ben bazen kendim konsyrum☺️
0 oy
(196 puan) tarafından
Valla küssemde kavgada etsem yemeğinide yaparım giysisinide yıkarım ütlerim hazır veririm eline küs küs.büyük kavgamızda olsa çayını ister benden.sabah kahvaltısını hazırlar işe yollarım.bizde küsüz diye öyle bişey yok yani o benim işim.o küsüz diye işe gitmiyormu bize ekmek parası kazanmıyormu eve ihtiyaçları almıyormu.yapıyor
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Yani çok çok büyük kabahati yoksa yapıyorum ama bazen sinir olduğumda yapmıyorum ona da çocuk durmadı diyorum :))
0 oy
tarafından
Neden yapmayayim evde 2 cocuk bir de ben de variz :) aileyiz tartisma vs olabilir tabiki tartistik diye cocuk gibi ben yemek yapmiyim o evdeki eksigi almasin madem :)
0 oy
(171 puan) tarafından

Bende 4 gündür birşey den tartışma çıkıyor üst üstte yok gerizekalı mısın yok ***** misin neler neler rencide edici lafları oluyor. Yok evden git gidebiliyorsan neler neler Bunlara rağmen konuşuyorum birde şimdi paralandi kendini bi *** sanıyor iyice mecburi yemek de yapıyorsun konuşuyorsun da ama eski sıcak davranışım yok soğuğum 36 yaşında kendisi bende 35 ağzından çıkan lafı kulağı duymuyor bir ikincisi yüksek sesle bağırarak konuşuyor tartışma esnasında dedim bağırma duyuyorum ben dedim sağır değilim dedim tartışması bile sakin olup konuşmuyor. Birsey anlatiyon elinde telefon okey oynar beni dinlemez. Tamam zor şeyler yasiyor ne babası var ne annesi var vefat ettiler hepsi kardeşleri hiç yok tek cocuk annesi 3 ay öncesinde vefat etti iyice değişik biri oldu. Tanıyamıyorum yani artik ben. Uzun oldu kusura bakma. ;)

(31 puan) tarafından
Valla ailesi yoksa ıyıce sana baglanması lazım tek aılesı sensin. Boyle yaparak kendınden soğutur mutlu huzurlu yaşamak varken neden huzur bozarlar anlamıyorum
(171 puan) tarafından
Aynen öyle canım ah bir anlasa.
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Yaparım ama biraz tavırlı oluyorum suratım aşık biraz soğuk davranıyorum ama fazla küs kalamiyorum hemen gönlünü almaya çalışır 

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,220 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 855 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde Nur... (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 844 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Defne21defo (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 470 göst.