+1 oy
567 göst.
Aile kategorisinde (196 puan) tarafından
Kızlar çocukluğunuzla ilgili komik anılarınız varmı aklınıza geldiğinizde güldüğünüz?ben ilk defa okula gitdiğimde ayakabımı çıkarıb sınıfa girmiştim ev sanıp))))herkez gülmüştü ablamda utanmıştı))))))

26 Cevaplar

0 oy
(7 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
6 yaşındayken bizim köyde taziye vardı oraya annem beni de götürdü millet içerde ağıtlar yakarken ben köydeki çocuklarla beraber eşekle oynuyordum annem bir çığlık sesi duymuş bütün köy oraya koymuş meğersem ben eşeğin totosuna dal koymuşum eşekte arkadan bana tekme atmış annem ve köylüler gelince beni baygın ve kanlar içinde görmüşler ama ben birşey hatırlamıyorum yalnız bu bütün ailemin ve sulalemin dilinden maalesef düşmüyor
(196 puan) tarafından
Kız eşşekle ne işin vsrdı)))))))
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Hhahahaa Allah iyiliğini versin kız :D Bende yeni okula başladığımda sınıfta bir kere çekirdek yedim öğretmen kızdı çekirdek yasak diye bende geldim evde anneme anlatiyorum tabi yeni yeni Türkçe konuşan insanları görüyorum konuşmaya da yeni başladım okulda evdekilere gelip dedim ki öğretmen dedi ki sınıfa  çıkırdak yemek yasak hala da benimle dalga geçerler abimler okulda öğretmen ne yasaklamıştı diye ahhh ne güzel günlerdi bee 

(196 puan) tarafından
Hahahaha valla benim abimle ablamda şimdi bile sorarlar ayakabını nasıl çıkardın diye))))
(119,719 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Sevdoşum ❤❤❤
(119,719 puan) tarafından
Pinti beles ya kalp gonder dur
tarafından
Hahahaa başka ne istiyorsun kız ☺
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Köyde Dut ağacına tırmanma kızım dedi annem 7 8 yaşlarındayım tamam dedik ama nasıl güzel dutlar dayanamadım kuzenime dedim ki ben tırmanıp çırpacam sende aşağıda topla tırmandım tırmandım bir dal vardı ince basmamla totomun üstüne düşmem arası 3 salise ahshhsjs :D 1 hafta oturamadım hala o anım aklıma geldikçe gülüyorum ahshshhs :D
(196 puan) tarafından
Hahahahah olan totoya olmuş))))))
(5,913 puan) tarafından
Olur tabi hiç yerimde durmuyordum hep gökteydim ağaçların duvarların tepesinde gezerdim ajshsj :D
(196 puan) tarafından
Seviyorum öyle korkmaz kız çocuklarını ben hiç öyıe olamadım ağaça falan çıkamıyordum korkak şeydim
(5,913 puan) tarafından
Ben öyleydim işte ahshshhs :)
(2,522 puan) tarafından
Civciv... Benzerini yazdım seninkinedeccok güldüm
0 oy
(17,969 puan) tarafından
:) yaaa kıyamam çok masum

Ben bisikletimin zinciri atmıştı erkek kardeşiminkini çaldım böyle ufak boylu köprü gbi bi yerden uçtum çamura annemin arkadaşı gelip yardım ettiydi ağaçların tepesinde gezerdim çamurla oynardm telefon pasta filan yapardık annem çok kızardı :D
(196 puan) tarafından
Çamura uçtum neydi kız bi an gözümün önünde canlandı sanki hahaha)))
(17,969 puan) tarafından
Ben bide yaşadm o anı hahahahs :D
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Bana da bisiklet çarptı :D çocuğun biri karşıdan bisikletle geliyordu bende bir o yana bir bu yana kaçtım çarptı o gün bugündür bisikletten korkuyorum 

(196 puan) tarafından
Kaçmakla değilmiş demekki kaderde çarpıcakmış saana)))))
0 oy
tarafından
Ay hala aklımıza geldikçe güleriz evcilik oynarken ben çocuk olmuştum arkadasim beni yatirmisti uyumuştum gerçekten annem beni aramış aramış bulamamış buluncada bi tane yapıştırmışti gecede yat diye kızmıştı bende demistimki Tülin annem yatsamda kızıyor yatmasamda :)))
(196 puan) tarafından
Hahaha kız çok güldüm hep gül sende)))nerde uyuyp kalmıştın
tarafından
Okuldan Bi arkadaşımız vardı onların bahçesinde oynuyorduk okuldan çıkınca oraya gitmiştik eve uğramadan :))) amin canım sende hep gül inşallah:*
tarafından
Koptum yaaa kiz allah senii
tarafından
:)))))
0 oy
(6,294 puan) tarafından
Bi gün lavobaya gidecem kapı kilitli boyuna kapıyı açmaya calisiyom kapiya vuruyom kim var orda diye hey Allah'ım abim seslendi noluyo bee diye ciksanaa ya napiyon orda dedim abim çıktı diyo sen normal degilsin bacım tuvalette ki insana da ne yapiyon diye sorulmaz hâlâ daha dalgasını geçerler benle ☺️☺️
(48,888 puan) tarafından
iyiki kapiyi kilitlemis☺️
(6,294 puan) tarafından
Haha iyiki ☺️☺️
(196 puan) tarafından
Ya iyi demiş gerçekten sordunmu öyıe))))
(6,294 puan) tarafından
Sordum valla çocuk aklı işte:D
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bende birinci sınıfa gidiyorum öğretmene gittim öğretmenim silgim kayboldu dedim. Başladık hep beraber silgi aramaya. Baya bi aradıktan sonra elimi cebime attım silgi oradaydı :)) ne salakmışım diyorum şimdi kendime 
(196 puan) tarafından
Bilerektenmi saklamıştın)))
(2,387 puan) tarafından
Yok be unutmuşum
0 oy
(2,512 puan) tarafından

İlkokul 4 falan beden dersi bitti zil çaldı sınıfa geç gittim diye ogretmen kızdı bağırdı bende o an çocuk aklı bak tuvaletimi yaparım diye bağırdım sınıfta :) öğretmene 2 gün sonra nasıl hırs yaptıysam sınıfta sıçtım :) ohhhh dedim öğretmene sonra apar topar annemler beni okuldan aldı :))))))

(621 puan) tarafından
Sjsjsjsjjas hahaha buna çok güldüm
(48,888 puan) tarafından
☺️☺️☺️hirsa bak
(2,512 puan) tarafından
İkbal hemde ne hırs valla :) kendimi rezil etmisim inattan
(48,888 puan) tarafından
ogretmen napti peki ,☺️ bende 8 yasindayken ishaldim altima.kacirdim utandim ogretmene diyemedim arkadaslarim.konusmak için geliyodu yanima off burasi bisey kokuyo deyip kaciyorlardi eve gelirken benim yüzüm kotu tabi annem korktu bisey mi oldu biri bisey mi yapti diye sorup duruyodu en sonunda sıçtım bee demistim hala dalga geçer ☺️☺️☺️
(2,512 puan) tarafından
Ayyy ikbal seninki de kötü olmuş :) annemi babamı çağırdı arayıp :) bu kız ne desem tersini yapıyor inatlasiyor benle demiş bu kızdan bir şey olmaz demiş annemler de ağzının payını vermiş ogretmenin almış beni okuldan ;)
0 oy
(7,271 puan) tarafından
Saklambac oynarken tuvaletim gelirdi eve girer yapardim. Ben cikana kadar herkes bulunmus olurdu. O geldi aklima :))))
(196 puan) tarafından
Ne kadar zaman kalıyormuşsun demekki))))
(7,271 puan) tarafından
Zaten eve girip cikmam bile uzun surer :)
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Arkadaşlarımla bahçede kayısı yiyorduk ben gözümü daldakine diktim çıktım altın aşağıya atlayacaktim atladım da eteğim takılmış yere bı yapıtim kayısı altımda ezilmiş herkes guluyo ben dahil ama bı hafta çorba içtim ağzımı açamadım çenemin üstüne düştüm çenem incinmisti halada bı çene kemiğim fazla yukari çıkıyor kasıtlı yapınca.... Ayrica hatırlattığı için sağol hoşuma gitti
(196 puan) tarafından
Hahahaha kız gecenin by saati güldüm baya hahahs
0 oy
tarafından
Ben ilkokula başladığım gün camiye de başlamıştım okuldan değil ama camiden çok korkmuştum imam ders öğretmek için bir saat aglamamin bitmesini bekledi 
(196 puan) tarafından
Yaa kıyamam canım)))
0 oy
(1,837 puan) tarafından

Köye gittik yazın. Anneannem dedi ki tavuğu kaldırmayın altında civcivler var. Ablamla ben de ne zaman çıkacak dedik söylediği tarihte biz İstanbul'a dönmüş oluyorduk. Gece düşündük dedik biz önden çıkartalım civcivleri gitmeden görürüz. Ertesi gün tüm yumurtaları tek tek kırdık civcizler pis diye iki kere suda yıkadık ıslak kalmasın diye de boyunlarından ipe mandalladık. O sene hiç tavuğu olmamıştı anneannemlerin :)

(1,403 puan) tarafından
Ayyy çok uzuldum ya kizzz. Benimde buna benzer bir anım var. Dalin reklamı vardı civcivler yikaniyordu. Bizde kuzenimle civcivleri dalinle yikamistik sonra  ölmüştüu hayvanciklar
tarafından
Bu komık bı anı degıl ama canilik resmen ya cocukta olsan suan yetıskınsın ben olsam gulerek anlatamam uzulurum yazık ya
(196 puan) tarafından
Kız naptınız öyle))))çocukluk işte anlamıyoruzki bişey çocuklukta
(1,837 puan) tarafından
Bide kuruduktan sonra çağırdık dedemi gösteriyoruz  . Sevinecekler sanıyorduk. Kurumalarini öyle heycanla bekledik ki :D ay bak yine geldi aklıma. Çok güzel bir dayak yedik daha da yaklasmadik tavuklara
0 oy
(48,888 puan) tarafından
ne kadar masum ☺️ 

halam cok gezdiriyodu beni Özdilek e goturmustu o zaman avm ler boyle yaygın degil fi tarihi ☺️☺️ 1996 lar falan klozeti ilk kez gormustum bilememistim bahcivan kotum vardi toto kismi komple islanmisti cisti heralde nasil becerdiysem utanip halamada diyememistim ona hep yüzüm dönük durmustum parkta oynarken falan ☺️☺️☺️
(196 puan) tarafından
Kıyamam yaaaaa)))))
0 oy
(3,306 puan) tarafından
Komik mi değil ama çok üzülüyorum bunu hatırladıkça bi an o aklıma geldi. 1 sınıfa yeni başladım herkes okula evden oyuncak falan getiriyor benim de aklıma nerden geldiyse ki keşke gelmeseydi dedem anneme gelin olduğunda Almanya dan aldığı saatli yüzük takmış annem de bana göstermişti bak kızım bu dedrnden sana yadigar kalacak diye gardroba koydu. Ben de başka bi zaman okula götürdüm kalemliğimin içinde sadece 2 kız arkadaşıma gösterdim sonra tenefüse çıktık. Eve geldim yerine koymak için bi baktım ki yok yerinde ne kadar üzüldüm kaç gece uyuyamadım anneme itiraf edemedim. Sonra bi gece annem geldi sordu ağlayarak söyledim. O gün bugündür kimseye güvenim kalmadı.
(196 puan) tarafından
Ya düşürdün yada vicdanı bozuk çocuğun biri aldı muhtemelen üzüldüm ama bu yoruma
(3,306 puan) tarafından
Düşürmem imkansız çünkü çok net hatırlıyorum kalemliğe koydum
0 oy
(7,831 puan) tarafından

Çok küçükken bi arkadaşımızın aklına uyup karpuz tarlasından karpuz çalıp yemiştik allah affetsin :D

(196 puan) tarafından
Allah affetsin)))))
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Küçükken abilerim benim kaşlarımla dalga gecerlerdei kamyoncu kaşı diye biraz kalındı kaşlarım. Bende kaşlarımı jiletle almıştım  :D
(196 puan) tarafından
Hahahaha))))))kamyonçu naptın öyle
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Biri bana çocukluk anıların dediğinde aklıma ilk gelen şey hep yaşadığım tacizlerdi. Hiç komik anım olmadı ne acı...
(666 puan) tarafından
Offf çok üzüldüm yaa
(196 puan) tarafından
Ya çok özür dilerim keşke böyıe post açmasaydşm yarana dokundum hakkını helal et
(6,512 puan) tarafından
Estağfurullah helal olsun canım
0 oy
(1,734 puan) tarafından

Benım baba ımamdı canım. İlçede yaşıyoruz . Çocukken arkadaşlarımla camıye girdik güya minareye çıkacağız minarenin kapısından içeri bi girdim. Lan o da ne mikrofon :):):) tabi ben durur muyum aldım elime mikrofonu bas bas şarkı söylüyorum :) ikinci şarkıya geçmeden müezzin geldi napıyonuz siz diye :) meğerse mikrofonlar ve sistem açıkmış tüm ilçeye hatta köylere şarkı söylemişim merkezi sistem vardı camide :) orda ezan okununca tüm köylerden falan da dinleniyordu  Allah affetsin :) bir daha minarenin kapısını açık bırakmadılar :) 

(196 puan) tarafından
Hahahahha canım sen hep gül nasıl güldüm ya
(196 puan) tarafından
Bu yoruma o kadar güldümki anlatamam akşam yorum yazıyordum eşim geldi yazamadım o kadar güldümki akşam helal olsun kız sana
(1,734 puan) tarafından
:) hep Gül inşallah canım
0 oy
(12,501 puan) tarafından
Yaşımı hatırlamıyorum ama çok küçüktüm ablamlara özenip başıma yazma benden büyük etek gitmiştim öyle çıktım dışarı komşunun köpeği vardı normalde bağlıydı o gün açmışlar zincirini sokakta seke seke koşuyorum birden köpek bana doğru koşmaya başladı o korkuya resmen olimpiyatlara girmiş  gibi koştum başımdan yazma altımdan etek ayakkabılarım ayağımdan fırlamış farkında değilim hemen kapısını açık gördüğüm başka komşunun evine girdim kapıyı kapattım bir kaç dakika sonra fark ettim ayakkabım eteğin yazmam yok ;) 
(196 puan) tarafından
Hahahahhaha))))))))

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 610 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Umut un annesi (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 338 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,734 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 761 göst.
0 oy