0 oy
415 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bu sabah anne babam mardinden kayseriye geldi eşimde ilçeden taksi tuttu gittik aldık onları akşama kdr eşim etrafımda pervane gibi döner şakalaşır sofrayı kaldırıyo hemn ben mutfağa varmadan bulaşıkları yıkıyo annemde ikide bir diyo acaba miras cıkarsada böyle etrafnda dönücekmi başkasını alırsa napacan bilmm ne konusup durdu kızının mutlulugunu kıskanıyo sanki  yok bebek için herseye koşuyor benim için değilmiş bilmm ne dedim sevmese miras çıkmasına gerek yok evi bahcesi var satar yine gider başkasına bebek olmasada bu gördüklerini yapıyo evlendmizden beri  eşim yarın konser varmş gidelim senle dedi ne işi var konserde onu evden cıkarma hamile haliyle markete pazara gitmesin bidaha cocukların basında dursun dolduruyo kocamı ya

7 Cevaplar

0 oy
(3,259 puan) tarafından
Annen görmemiş sende görme istiyor 
tarafından
Aynn kadının pazarda markette ne işi var ne lazmsa getrsn hamilesn otur evinde çocuklara niye kaynanan bakıyo yav sanane alla alla
(3,259 puan) tarafından
Annem babamdan su istese anneannem yadırgardı ne var derdi annem. Anneannemden dedemden doğru düzgün güleryüz bile görmemişti normal yani bosver desin annendir. Tamam de bildigini oku
tarafından
Canım babamda aynı eşim gibi dediğini iki etmedi bugüne kadar görmüş geçirmiş bana diyo saf eşi bulmuşsun kullanıyon kendine heryere götürüyosun yaptırıyosun bilmm ne sinir etti beni
(3,259 puan) tarafından
Şakaya vur sende cevap ver. Babamı kullanırken de sende saf diye mi düşünüyordun acaba de gül yüzüne bak ne diyecek
tarafından
Resmen eziyo beni eşimin yanında
-Reklam-
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Abow anneye bak 
tarafından
Sorma ya resmen aklıma şeytan sokuyo
0 oy
(506 puan) tarafından
hayret ya. sanki kaynana gibi davraniyor annen. bence de kiskanmis sana yapilan guzellikleri. bosver canim esinle mutlu olmaya bak. nazar deger dua falan oku. 
tarafından
Sinir oldum ya kaynanam sesini çıkarmıyor yanlış anlamim diye ne zamn gitsem susuyo annem gelmiş dolduruyo
(506 puan) tarafından
valla insan kizinin kiymetini bilen yerde olmasina sevinecegine kiskanclik yapiyor cok enteresan.
tarafından
Yani anlamadm sevineceği yerde laf sokup duruyo
0 oy
(446 puan) tarafından
Allah haýırlı bi eş vermiş kızına sevinceğine oturup ağlicak üzüntusune cok ilginc
(446 puan) tarafından
Neredeyse kıskanıyor diyeceğim anlattıklarindan bunu gordum eger ki kotu davransa cok hoşuna gidicekti herhalde
tarafından
Kaynanam bunları dese çekemiyo derdim ama aylardır çocukları kaynanama bırakıp gidiyorum hiç sesini çıkarmıyo annem gelmiş bune diyo ne işin var dısarda otur evinde diyo
(446 puan) tarafından
Kusura bakma ama canım sen esini ve kendin icin dua oku nazar değmesin annenin gözu kalabilir
tarafından
Arı gibi diyo Bi saniye oturmuyo kocan hem kızlarnla hem mutfakla hem bahceyle koşturup duruyor bu olmasa sen napıcaktın Bi gülücükle adamın eline iki kızını verdn baba ettin  nasılda oynuyor onlarla beni layık görmüyor eşime
(446 puan) tarafından
Hee hee de geç annene canım artik onemli olan sen cocuklarin ve eşin siz bir ailesiniz onceligin onlar bu tarz şeyler icinde üzme kendini ❤️
0 oy
(802 puan) tarafından
Bazi annelerde boyle iste evladinin rahat huzurlu olmasini cekemez. Kavga kaos lazim annene
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Millet bulamaz senin annen de bilemiyo. Öpsün de baş üstünde taşısın böyle damadı
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Sabah akşam 10 posta dayak mı atsın anan onu mu istiyor. Tepkini göster kıskançlık yapmasın. 

İlgili sorular

+1 oy
39 cevap 1,060 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 649 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Aysekurt (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 978 göst.
25 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 413 göst.