+1 oy
1,060 göst.
Aile kategorisinde (2,375 puan) tarafından
Kizlar bişey soracam durumları bilen bilir annem iki çocuğuma bakıyor , bakıcı tek çocuğa 2000 dedi askıya aldık biri kreşe gidiyor yoruluyorz böyle de nereye para yetistirecegmi şaşırdım 8aydir çalışıyorum hiç bsey alamadım üstüme yeni yeni bebenin yatağı degsitircem mutfağa dolap yaotircm temizlikçi tutucam daha tarhana su bu süt fln onlara nakit para çekiyor eksi ye düşüyorum hep neyse konu şu annem ikide bir telefonum bozuldu diyip duuryor eşime de diyormus telefinm bozuldu bı telefon alalim markalarına bakında diyormuş annemin taktiği bu , telefon alın demenin dolaylı yolu..bana diyorki baban karta cektirivrr diyorda diyor ee anne çektir dedim bı kaç taksidini ben öderim diye düşündüm ama içimden gelmiyor kizignin ona hakaret ettiği için sürekli huy bulduğu için ..bişey alınacak dese annem ,hipnoz olmuş gibi asla hayır diyemiyorum ben kızsam bile iki elim kanda da olsa koşarım kadın hipnozlamisil gibi beni hiç düşünmüyor bunların alacakları çok ihtiyaçları çok diye inanrmsnz kendime bsey alamıyorum tmm maaşlar iyi ama hepsi gidiyor giderimiz çok bide bol kese harcariz ... Bize duyuruyor bende rahatsz oluyorum donra diyorum ezgi istemedgin bsey yapma alma tut kendini diyorum 300 400 annemin taksidi oducem bisene ..onun 300 yerine kendime bseyler alıp taksit ödemek dolap yaptırmak istiyorum maasimdan hiç artmıyor daha eksiden oduyorm sizin fikirlernz ne

39 Cevaplar

+12 oy
(1,326 puan) tarafından
Yuh ya yuh... Annen cocuguna bakıyor. Sen bı telefn almaktan aciz misin. Kndi ihtiyaçlarını biraz olsa erteleyip annemin gönlünü etmeni tavsiye ederim.. ağzım açık okudum. 
(4,390 puan) tarafından
annenizin çocuklara bakması bir kenara, bi telefonu almak ne kadar büyütülmüş gözde. Anne o. Anne.
tarafından
Anne o anne deyip kadının üstüne gitmeyin ya yaptım yapacağımı diyor okumuyor musunuz bugüne kadar bekarken de evliykeb de yapmış yapacağını biri bana maddi istekte bulunsa bende rahatsız olurum ama ağzından çıkmasa böyle şeyler içimden gelir kendim yaparım istekçilik hiç hoş değil bence sende annene minnet eyleme madem içinden bir şey yapmak gelmiyor tut bı bakıcı keyfine bak annen zamanindan gidasindan çocuklarına veriyor yediriyor emek ediyor bu emeğini göz ardı etmemek senin elinde ama ben seni anladım telefonu bitse başka bir şeyi başlıyor böyle bir anne galiba. Bu yüzden karşılığını beklemesin istemiyorsan kimseden bişe bekleme tut bı bakıcı paran gitsin ama kafan rahat olsun ben çocuğuna baktım ama ben sana şunu yaptım ama diyecekleri iyiliklerde bulunmason kimse madem öyle annedir diye telefon alması şart anne neden evladının parasından bekler ki o mutlu olsun gecinsin yuvasına baksın çocukları var zaten diye düşünmesi gerekir bir annenin. Siz bitek evlada yukleniyorsunuz(annen duskunse baban başında değilse tabikide bunlar ististna) bu benim görüşüm anne annelik yapacak ki evlat da annesine saygisini sevgisini emeğini verirken elli kere dusunmeyecek
(1,307 puan) tarafından
Kelebeğin rüyası
Size katılıyorum bnde aynı şeyleri düşndüm zaten kadn herşyi yapıyormuş daha da yapıcam diyo ayrıca telefon bozuk olsa illaki ona da çözüm blrlar ki babasnn 2 maaşı var mş
Çift maaş alıyormuş yazk kadına da ev geçndrp eksik tamamlamaya çalışıyorlar
tarafından
Aynen kendi açılarından bakıyorlar anne kutsaldir anne her şeyi hak eder deyip ilerliyorlar da evlat doğmayı secmedi biz anne baba olmayı seçtik onlara iyi bir anne baba olmaliyiz büyük konuşmuyorum ama Allah kimseyi istekci etmesin annesi sıkıntılı çoğu kişi farkında değil annendie dryip duruyorlar
(1,307 puan) tarafından
Evet tamam anneler baş tacı ama bu farklı bir durum ne anneler var anne demeye utanıysn bu kadnda belirtiyor durumunu yalnş anlaşılmış ama çok haklı herkez geçim derdin de herkz bişileri kapatp tamamlama derdinde parq kolay geçmiyor kmsenn eline o da sırf durumumu düzeltebilwyim diye çalşıyo evlatlarından ayrı kalmak zorunda kalıyo Allah gönlüne evine ferah lık bolluk bereket versin o kardşimzn de hepimizinde
-Reklam-
+1 oy
(181 puan) tarafından
Bakıcı tutsanız her ay daha fazlasını vereceksin annen olmasa belki calisamayip para kazanmayacaksin(iki çocuğa bakmak zaten extra zor) yanlış anlama ama fazlasını bile hakediyor bence canım 
(2,375 puan) tarafından
Annemin tavrı istekleri bize şu düşünceyle aldirmaya çalışıyor ya kziiyorum  ikide bir maddi durumumuz düşünmeden telefon sokuyor ortaya giderim asiri çok telefonda bozulmadi neymiş kapaniyormus kayiyormus yani böyle dolaylı yönden yapışıp söylüyor ya bırak biz almak istiyorsak alalım buna kiziyorm teelfnum bozulacak gibi bana bı telefon modellere bakın dienalttan alta yorum yapıyor eşim sırf kendi özendi diye milksha makinesi varya 350 ye ondan aldı soğuk kahve yapackndie annem. Kullanmaz bile eminim yani abnem hep beni sömürme peşinde buna kziiyorum verdikçe yetmiyor daha nakit vermemi bekliyor 2 3aydir nakit veremyrn yetmiyor kredi kartimi verrin dilediği gibi harcar banada kendimede alır ekonomim düzelmiyor ki gerçekten çok zor iki bebek bakıcı tek bebeye 2bin istiyor eşinde diyor annen deyip duruyor napsak alalım mı die kızıyorum düşüncesiz ligine 6sene maaşımı yediler evlendim daha düne kadar hala öyle marketini ayakkabı alrm
+1 oy
(260 puan) tarafından
İki tane çocuğuna bakıyor ayda 300-400 TL'yi çok mu goruyorsun annene. Keşke benim annem yanımda olsaydı da çocuğuma bakmasına bile gerek yok canımı feda ederdim ona. Annenin kıymetini bil bence 
(2,375 puan) tarafından
Biliyorum yıllardır para da yagdirdim bıktım artık eski postlarimdanda bilen bilir anlatmicam
0 oy
tarafından
Çocuğuna bakıyor mu 
(2,375 puan) tarafından
Bakıyor ama kırk türlü oaf diyerek kabullendi bakmayı burnumdan gitil fitil getirdi yani oda şey düşünüyor herld ben bunların çocuğuna bakıyorum parada vermiyolar Tekllefon aldırmayı kakalayim bunlara diye
0 oy
tarafından
Kuzum benım anladıgım postlarından ne sen annenden memnunsun ne de o senden memnun, ben annemın buzdolabına kadar dızdım calısırken, normalde annenın dedıgının sana batmayıp ustune cocuguna baktıgı ıcın gonlunden gecmesı lazımdı ama aranızdakş dıyalog farklı sen ne olursa olsun kullanılmıs hıssedıyorsun kendını, sana tavsıyem bu annenın bakma olayını sonlandırman
(2,375 puan) tarafından
Kizlarima kıyamıyorum cnm çünkü küçükler bakicilar güven yok blmiyorum nasıl olacak annem bakıcı diye tutturdu ben akşam nobetindeyien burnumdan getirdi bakıyorum çocuklara diye hakaretler eleştiriler memnuytszlikler annem in psikojsi bozuk çünkü benden memnun olmayacak bı durum yok , annem huylu niye öyle guldun nye onu dedin niye bu kıyafeti giydin bende atsrlanip sinirlenince cvbini verince ben kötü evlat oluyoum bı lafı onkere diyor onkere evet ,evet çok guzel dedin normalde annemin dediği batmamasi lazim ama yaptıkları sürekli benden para talep edip biseyleri aldırmadı 7senedir evliyim bide öncesi var maddi verdiğim için bıktım emri vaki yapıyor hep böyle yapar alttan alta çok şey aldırdı gücüme gitmeyip alıyordum smdi sıktı artık istekleri annem yüzünden 2 3 ay eksi hesab ödedim talepelrine yetişemiyorum kartim ondaydi aldım smdi tekefnm bozuldu de biz içimizden gelirse alalım eşim bile bahane veriyor gülerek diyip duruyor annen alsınlar diye gözlüyor herld alalım geçelim ödenir ya diyor
(73 puan) tarafından
Canım ben 9 yaşımda çalışmaya başladım 27 yaşıma kadar çalışıp hep aileme verdim bazen annemlerde kalırım giderken mutlaka bir şeyler götürürüm gram zoruma gitmiyor şöyle hesap et annende senin için yıllardır borç ödemiştir senin için sabahlara kadar uykusuz kalmıştır şimdide aynı şey çocukların için geçerli çocuklarına bakıyor madem ki bu denli rahatsız oluyorsunuz çocuklarıma kıyamıyorum diyorsun ama annene kıyıyorsun mademki sikisiksin bu aralar anne şuan biraz sikisigim kendimizi bi toparlayalım sana tlf alırız hem şuan daha önemli alacaklarımız var sen şimdilik bu tlfla idare et kendimiz toparlar toparlamaz sana tlf alırız de yani ya bu deveyi güdecen yada bu diyardan gideceksin demiş atalarimiz
0 oy
(986 puan) tarafından

Giderimiz çok.bol kese harcarız,

Annene Bir telefon almak bu kadar mı zor.ustelik çocuklarına bakıyor.alacagn bakicinn iki maaşı.cok çok üzüldüm.insallh annen hayattayken kıymetini anlarsın :(

(2,375 puan) tarafından
O benim anlamıyor  maddiyat bebelerime bakıyorum ödesin alsın diye hakaret eleştiri hat safada icidmen gelmiyor o benim kıymetimi bilse iyi dvransa eskisi gibi herşey feda olur ,ama annem tuhaf hep yiyim peşinde herşeyi bize odetme peşinde ablama 100 TL çanta alsın die para veriyorum annem alıyor benim karttan tekrar 100 çektiriyor bide dile getrmenn anlamı ne telefon alinack bozuluyor desin benmde durumum iyiyse alırım ki hercekten zatlr zor yetiyor
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bence makul fiyatlı bir telefon HEDİYE edilebilir ve evlatlarına bakıyor bunu da eş gecemeyegim. Hem fikir değiliz malesef
(2,375 puan) tarafından
Neden ama aşağı yoruma yazdım okursanız hakvereeceksiniz evlatlarına baktida burnumdan getirdi ben bakamicam bakıcı die etkilenip başkalarından tutturdu bunlar adama şu icirniyor demeler giderim tavuk alsaydiniz tavuk yaparım dienherseyi bize yikmalar ki zaten yiyeceg.izi alırız biz giderimiz çok cnm oyuzden içimden gelerej alsam
(6,859 puan) tarafından
Aile içini bilemeyiz ki Cnm yazilana göre yorum yaparız sen blrsn
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Soru başlığına bakınca sen olduğunu anladım Allah yardımcın olsun 
(2,375 puan) tarafından
:) beni. Takipçilerim beni bilirler oyuzden eleştirenlere bsey demiyrum yıllardır veriyorum yetmiyor kadına parası yokta değil fena birikim yapar bizden aldığı paralarla hem babamda çalışıyor nye bana yük oluyor daha ben alym desem dur kızım demeli
0 oy
(48,733 puan) tarafından
iki cocuga bakınca.annene para vermeniz lazim zaten para seven kadin bedavaya hepten de yikilmaz cocuklar zaten yaslari sağlıkları ortada
(2,375 puan) tarafından
Öyle cnm da ben para veremyrn 2 3 aydır ama kartımdan harcardi hep .. daha napym yıllardır bı yoruma yazdım aşağıda kaldı yıllardır anneme herşeyi alır veren rvlnemeden önce 6sene maaşımı yediler ise gireki 13 sene oldu evlendim neler yagdirdim ta ozmnlar 500 su telefon makinede yikayakalmis ozmnda telefon aldım yeter artkd a diyorum bu işler gönül işi gönlüm ommayarak neden alaym hesabımda tatil var ksrtimi neden doldurym tatilden snra bseyler alcaktn kendimizede
(48,733 puan) tarafından
soyle yap annene yaptığın tüm harcamaları kes bir miktar para ver bakici parası gibi oda onunla istedigini alsın. seni anlıyorum isteyince insanın alacağı varsada almaz da şuan sen ona gebesin muhtacsin biraz idare etmen lazim
(2,375 puan) tarafından
Öyle dmi bende dik basliyim ikbal kartımı aldım , şifre yanlış girmiş loknta gitse al sen benim karttan  derim  kartları aldım bide ima etmese böyle bizim almamızı istedfini belli ediyor ya dolaylı yönden sinir oulyorum düşüncesiz kadın diyorum benim onlardan isteğim varmı diyorum babam bayrmda para verir ona bile şöyle bı bakar çok paraci oldu kızıyorum ha bana karşı son 2senedor kötü olmasaydı aliverym nolck derdim ama artık anneme bseyler alıp borçlarını ödemekten og geldi ya babamda emekli bide lokantada claisyormgunluk arsa oduyolar ama artık annem benden siyrilsin istyrm maddi bide aşırı para biriktrr
(48,733 puan) tarafından
anneni seni az cok tanıyorum az dertlesmedik ben seni anliyorum da sen suan annene mhtacsin bak bakici işi olmadı hem cok istiyorlar hem guvenilir olmuyo kızlar biraz buyuyene kadar düzen annenle gidecek. ee öyle olunca da bi hal care bulman lazim annenin gonlunu hos tut ki kizlara iyi baksin diger seni eleştirme konusunda ben böyleyim dicen kapatcan cenelerini
(2,375 puan) tarafından
Yo artık eskisi gibi diyemiyor çok sert tepki veriyorum öğün bı pantolon giydim o nolcak her tarfin meydanda ipil ipil o vadiyi çıkart sus dedim bekarliktaydi gibi karismaazsin bana dedim sustu eşimi elestryor neymiş bsey vermemiş yemek nye vermesin zaten uyanıp doğru sana geldiler öğleden sonra niye aklımı koyuyorsun tahrik ediyorsun neymiş üst giyinmeden saç taramış çok kızmış yani buseyleri var evet cnm az dertlesmedik hala da ömrümü brynimi yemeye devm aldıran kadar bitkirana kadar msj atar bebelerime meyve suyu süt icsinler boyları uzar jakolu sutlere takmış on kez yazmıştır düşün böyle bı tıp mecbur alınacak burrdaki herkeste kizsan bile zamanında para ysgdirmis olsan bile al diyolsr ki 2 aydır vermeyorm anneme gıcık gıcık bana bitelefona bakalım hangi marka olsun diye eşime msj atmaalr yüz yüze demeler çok itiici bı anne düşünür giderleri çok zaten buzamana kadarda herseyleri aldılar bana diye bikiyor tabi ben ona kızsam bile benim durmayıp alacağımi bilir ki ona duyuruyor zaten
0 oy
tarafından
Benim annemde oğluma bakıyor okula gidiyorum mezun olduktan sonra annemin sigortasını ödeyip emekli olmasını sağlıycam bence bir telefon taksitle ne kadar dokunabilir ki harcamalarınızı bol keseden değil de birazcık sıkarsanız onunda gönlünü yapmış olursunuz yoksa zaten seni evlenene kadar büyütmüş bide senin iki çocuğunu büyütüyor mecbur olmadığı halde ne yapılsa az bir anne için
(2,375 puan) tarafından
Öyle de ben annem için neler yaptım ki bir sürü şey yaptım emekli hayal anneminde ben bakarım bsey olrsa ama bu durum skti mecburmsum gibi davranması sıktı kocasida çalışıyor neden telefon gibi isteği var milkshake makiensine özendi ondan aldık eşim aldı daha da memnytsiz eşimden yakınır beni elestrr hakaret eder öyle ılımlı insan değil beni inceler.kambur durma guzlckons der
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Annen para alıyor mu çocuğa baktığı için eğer vermiyorsaniz gönlünüzden kopup bı 300 500 verilebilir bence kadın o yaşta torun bakıyor tamam sever eder ama yoruluyordur dediğiniz gibi bı bakıcı gelse zaten daha fazla bence arada onuda mutlu edin verin yani yazık kadina  . 
(2,375 puan) tarafından
Ben sürekli mutlu edip kart verdm ekstra para verdik artık vermek istemiyorum bu dogald.eglmi kendi ihtiyaclarini almak istiyorum gün yüzüne çıkamadık borç hep bide kendi istegmLe almak var bide bunun sürekli söyleyip bize aldırmaya çalışması vsr buna kiziyorum evet bakıcı daha sknti dedigniz gibide yoruluyor tabi çok söyleniyor buhafta söylenmedi bı
0 oy
(1,321 puan) tarafından
İki çocuk için aylık iki üç bin ödersin en az durumum şu anda yok diyorsun hat üzerine taksitle olsun alınabilir bence 
(2,375 puan) tarafından
Alınır cnm alinirda gönül olarak annem çocuklarına bakıyorum telefnu bunlara aldiriym düşüncesiyle yola çıkıyor kızıyorum
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Annene yazık nasıl evlatsin bnm annem çocuğuma bakmasa bile alırdım cok yazık çok 
(2,375 puan) tarafından
Wlla ben böyle evladım annem beni böyle ruhsuz yaptı ki bana duyuruyor mahsus duramayip alcagimi bliyor annem çok uyanık
0 oy
tarafından
İnsanlar böyle zengin oluyor işte.

Kusura bakmada çocuklarına bakmak o kdr kolaymi. Annen diye bedava bakmak zorunda değil.

Kizkardesimde ben bekarken çocuğunu bize baktırdı. Hiç 5 Kr parada vermezdi hediyede almazdı. Valla aynı sende onun gibisin. 
(2,375 puan) tarafından
Ha öyle mi ne Alaçam çocuğuma bakıyor diye içimden gelirse alırım onlar senin ailen kizkardesin e ayıp yapıyorsun bnce ben zengin oalmiyorum çünkü annemin istekleri alacakları bitmiyor kartımı verdim kıyafet ayakkabı herşeyi aldım bekarken o aldı paranı hep
0 oy
tarafından
Annemin emekli maaşı var, durumu gayet iyi ama ona rağmen evindeki neredeyse bütün eşyaları değiştirdim. O dese de yaparım demese de. Sen sürekli annenden şikayetçisin.
(2,375 puan) tarafından
Sikayetciyim haklıyım burda bir kişi bile bana , annen haklı diyemez ki demiyolarda zaten , bende yıllardır herşeyi yaptım öncesini bilmiyorsunuz işte anneme ilk defa telefon almıyorum Cook önce telefon aldım ucuzken bu ikinci .. bide diğer türlü bütün ihtiyaçlarını da aldim ki anneme artık sürekli para vermekten bseylerini almaktan bıktım
tarafından
Önceki postlarını da biliyorum merak etme ama senin annenle tek derdin para değil. Ne dese batıyor sana. Küçüklüğüne ait başka bir sorun mu var acaba ? Hem durumumuzu biliyor zordayız demişsin hem de bol keseden harcarız demişsin, kendinle çelişiyorsun.
(2,375 puan) tarafından
Ne alakası var önceki postlarim bilseniz böyle konusmazsiniz batar tabiki davranışı tavrı hos degil hangi anne telefon aldırmaya çalışır kıyamaz  bol keseden marketimize anneme demek istedim ne anladınız merak ettim .. küçükken fln bsey olmadı bebek doğduktan snra annemin hal hareket hakaretleri çok gıcık beni eşimi elestrmeleri emin ol telefon alsak bile annem yine aynı annem eşimi yermeler beni tahrik etmeler anne oakdar peşinde koşuyorum derim ters konuşur sen bana muhtacsin bana iyilik yaptım fln sanma demeleri
tarafından
O zaman sen de çocuğunu verme madem son raddedeysen.
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Annenin gönlünü yap işlerinin rast gitmesini istiyorsan
(2,375 puan) tarafından
Ayyy önceki durumları blmiorsunuz sanki annemin gönlü.olmaz bu ikinci telfon alsiim olacak eşim bile diyor diyip duuryor almamızı istiyor diye ...yıllardır para verrm eksiğini alırım zor durumdaym anlamıyor
(1,737 puan) tarafından
Bakici tut bakici . Bu kadar siyattciysen. Vallahi aciklamalarini okudukca tepem atti anani begenmiyorsun madem niye bakici tutmuyorsun. Git bakici bul sal o kadini seni yiyo olabilir fahatsizsan birak kadını git bakiciya. ..... Ama sen şunu anlamiyorsun sen o kadina muhtacsin cocuklarin güvende oldugunu biliyorsun . Torunlari tabi bakacak kafasindasin ama bakmiyo milletin anasi bakmiyoru  aylik maas isteyip bakanlar var kart verdim diyorsun kart nakit gibimi birtktirilmiyor sende biliyorsun. Daha oncede annenden isyan etmistin madem. Biktiysan sal kadını  hem bol keseden harcariz biz diyorsun. Hemde aldiklarini sayiyorsun annene .  Sen en iyisi bakci tut aldigi maasi nereye harcadgina da karismazsin kafan rahat olur. .   benim annem olsaydi ayagini operdim ya  annesiz buyudum ben.  Simdi bakici ariyorum bende sadece aksamlari bakacak biri7 digeri1 bucuk yaşında 4 bin tl istiyor sen düşün yarim gun bile degil. Anan disarda 2 çocuğa tam gun baksa en az 6 bin lira maaş alır sen dikkat et de biri ona akil vermesin disarda 2 cocuga baksan cok iyi kazanirsin diye . Az arastir bakici maaslari asgari ucretten fazla artik
(4,889 puan) tarafından
Keske tutsa da bakıcı kadın rahat etse
0 oy
tarafından
Giderim aşırı çok,eksiye düşüyoruz falan demişsin de annen olmasaydı bakıcıya verecektin zaten ayda 2 3 bin ,o  zamanda bakıcıya giderim aşırı çok veremem bu ay para mi diyecektin merak ettim.
(2,375 puan) tarafından
Evet öyle diyecektim bakıcıya da tam üstüne bastın ayağını kaldır ... Anneme zamanında hep verdim hep milkshake makinesi başka şeylerde aldım bitmiyor isteği eksiği onun yuzudnende düze çıkamıyorum aldığım haldenkiymetim blinmiyor bide.mecburmusum gibi bana sürekli duyurması hoşlanmadım
tarafından
O zaman bakıcı tut ve öyle de.sen almıyorum desen bu kez annende bakmıyorum diyecek.bu devirde kimse kimseye bedava günahını bile vermiyor,
(2,375 puan) tarafından
Öyle wlla annem gerçekten tuhaf baska anne istemez bana alttan alta duyuruyor nye cnku benim kiyamayip alacağını bliyor gucim kalmadı yıllardır sbeylerini alıp ödemekten anneme yağdırdığın paralar ooo
tarafından
Ya o zaman anneni duymazdan geleceksin ve bu kez almayacaksin.ya da borçlar bitip düze çıktığınızda bir bakıcı bulup annenle arana mesafe koyacaksın ki sürekli bir şey isteme hakkını görmesin kendinde
(2,375 puan) tarafından
İşte icim rahat etmiyor aliveriyim dedgmiz. İçin zaten sürekli ihtiyaç oluyor ,öyle bseyler ypmam akzm artk
0 oy
(1,468 puan) tarafından
Ya beni yaanlis anlama ama suan cocuklarin icin sen anneene mecbursun dinimizde bile ilk yardimi annene verceksin diyo sen bugune kadr anneme cok verdim ettim diyosun madem ne cocuklarina baktrcaksin nede para muhabbeti gecirceksin hem bakiciya guven yok diyon hemde annenin baktigindan memnun degilsin telefon istyo diye senin üzerinde annenin hakki var canim bunu cikarma bence aklindan anneye öf bile denmez sen burda 2 3 binin lafini yapiyosun seni buyuttu o kadin ne olduysa oldu unut ya cocuklarina bakiyo en önemlisi aklin kalmiyo ben senin yerinde olsam esimin agzina laf bile vermem gdip kendim alirdim artk esin sna diyomus istiyo herlde baksana diye anneni cok kucuk duruma düsüruyosun senin cocuklarina bakmak zorundada degil bunuda unutma yani
0 oy
(2,491 puan) tarafından
Başlığı görur görmez kesin Alya kuş yazmistir diye içimden geçirdim şaşırmadım 

Kısa ve net alamam annne elim sıkışık diceksin bitecek
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Aranızda ne geçmiş olursa olsun annen şu an çocuklarına bakıyor ve eğer annen bakmasa senin daha çok masrafın olacaktı. Anlamadığım madem bu kadar annenden memnun değilsin neden şu an ona muhtaçsın ? O zaman neden hala çocuklarına bakıyor ? İzin veriyorsun. Ben söyleyeyim çünkü işine böyle geliyor birde bonkörüm demişsin bu nasıl bonkörlük anlamadım ohhh ne güzel hem kadın çocuklarına baksın hemde sen bir telefonun lafını yap 

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 979 göst.
25 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 416 göst.
14 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 651 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Aysekurt (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 413 göst.