0 oy
648 göst.
Aile kategorisinde (81 puan) tarafından
Kusura bakmayin biraz özel 2 buçuk aylık evliyim görücü usulü şeklinde evlendik dün eşim işten geldi bira almış bende daha yeni içtin yine mi içeceksin dedim oda arkadaşım gelicek biz balkonda oturcaz siz hanımına ilerde çay için dua et evde içiyorum dedi bende tamam nasıl istersen ama gece benden ilgi bekleme dedim sonra misafirler geldi gitti eşim yanima geldi koklayarak öptü saçlarımı sevdi bende hadi yeni evliyim  tatsızlık çıkmasın diye yanaştım  hayır sana dokunmayacagim ben seni öpüyorum hissetmek istiyorum hrrsey ilişki değil dedi acaba bana kirildimi 

22 Cevaplar

+8 oy
(155 puan) tarafından
bence buna takılmak yerine eşinin arkadasini ewe getirmesine ve ewde alkol almasını bı sorgula canım çok yanlış bence
(115 puan) tarafından
Herkes sizin gibi yaşam tarzına sahip olmak zorunda değil ki
(79 puan) tarafından
Bence herkes en iyisini hakeder ama ben sizin icin dedigim tum kotuluklerin basidir diye ama siz diger yorumlarda soylemissiniz onceden biliyordum ictigini diye oda sizin yasam tarziniz  ben sadece iyiliginiz icin dedim
tarafından
Çok yerinde yorum
(155 puan) tarafından
walla canım ister lincleyin ister beni kınayın hanımıyla oturmaya gelebilir siz başka oda da onlar başka oda da oturup muhabbet çay keyfi yapabilir ama alkol olayı sıkınti içki tüm kötülüklerin anası.Alkol kafası ne yaptığını bilmez belki sarkar belki daha beter bişey olur ayrıca esindeki genişlik Harran ovasında yoktur
(81 puan) tarafından
O gelen arkadasi oyle 3 günlük değil babalarımız arkadaşlık kimsede kendini kaybetmek kadar icmedi 2 bira
-Reklam-
+2 oy
(347 puan) tarafından
Görücü usulü evlisin tanımıyorsunuz birbirinizi ama alkol almasına izin verme devamı gelir benden sana tavsiye 
(81 puan) tarafından
Aynen canim bende sık sık içmesin diye tepki gösterdim
+1 oy
(1,763 puan) tarafından
İçkinin girdiği eve huzur da girmez başka bir mutluluk da daha iki ay olmuş adam sana dua et dışarıda içmiyorum evde içiyorum diye gözdağı veriyor ooo bir sene sonra eve içki meclisi kurup seni dansöz de yapar böyle bjr adam 
(167 puan) tarafından
Accık abartmissim ama evet alkol girdiyse eve bisiler sarpa sariyor olmuyor iste yahu haram ama basmiyor bazi kafalar
(81 puan) tarafından
Yok artık abartma yazdıklarımı anlayamazsınız herhalde bence tekrar tekrar okuyun derim
0 oy
(863 puan) tarafından
Kırılan adam hiç yaklaşmaz canım bence 
(81 puan) tarafından
Aynen canım bide çok birbirimizi tanımıyoruz dün ilk kez bana o kadar sarıldı
(863 puan) tarafından
Yavaş yavaş tanıyacaksnz kuzum olacak ama öyle her olayın her kelimenin altında bişeyler ararsan emin ol çok yorulursun boşveer iyi hissettiriyor mu tamam
tarafından
Canım merak ettim. Neden görücü usulü evlendin.
(81 puan) tarafından
İlk evliliğimden 1 çocuğum var canim babamlar istedi ben 24 eşim 37 yaşında
tarafından
Ay çok kucukmussun canım. Babamlar istedi diye ne bilim ya pek görmediğin biriyle nasıl evlenebiliyorsunki. Yaşida baya varmış.
0 oy
(687 puan) tarafından
Sevişmek istemiş cinsellik istememiş işte :) bişey aramaya gerek yok bazı insanlar ben dahil ila şey peşinde değil sarılmak öpmek daha hoşlarına gidiyor 
(81 puan) tarafından
Canim yeni evliyiz daha huyunu suyunu yeni tanıyorum ilk kez dün bana romantik davrandı
(167 puan) tarafından
Hic flört etmediniz mi yani yanlis anlaq ilkkez romantik davrandi demissinde yani hayatina dahil oldigundan beri yada ilk birlikteliginizdedemi romantik degilsi nasil oldu ozaman
(81 puan) tarafından
Hic flört etmedik canim 1 isteme 1 aile yemeği ondan sonra 2 3 kere dksarda gezdik o kadar
0 oy
(30 puan) tarafından
Kusura bakma güldüm :) kizlar yazacaktır bsyler
(81 puan) tarafından
Nasil yani :)
(30 puan) tarafından
Canım alkol kullanmasına takilsana sen
(81 puan) tarafından
Öyle çok içmiyor canim 2 bira falan kesinlikle huzursuzluk yapmıyor
(81 puan) tarafından
Sadece sık sık içmesin diye şey yaptım
(30 puan) tarafından
Peki canm sen blrsn
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Kiz Allah seni napmasin adam yaklaşmış benimki olsa eğer tripliylse döner totosunu yatar kim olsa öyle yaar swn dün geceyi unut eşinin alkol aldığını daha önce biliyo muydun evlenmeden önce 
(81 puan) tarafından
Alkol almasına bisey demiyorum biliyordum ama daha yeni alkol aldı sık sık içmesini istemiyorum
(7,041 puan) tarafından
Baştan söyleseydin bacım bunu güzel bi dille anlatırsan düzelir diye düşünüyorum
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Adam icince icindeki duygusal herif ortaya cikmis :)) herseyi de sorgulamayin ya ne var bunda
(81 puan) tarafından
Kuzum ilk kez bu kadar duygusal davrandı acayibime gitti :))
(2,704 puan) tarafından
Alkol iste rahat davranmasina sebep olmustur ben de bol bol sırıtırım mesela seninki de duygusal olmus bi dahakine kafasini dizlerine koysun saclarini oksa oyyy kiyamam kocama de :)
(81 puan) tarafından
Bi dahakine öyle yaparım
0 oy
tarafından
Kırılmamıştır sadece tenini seni hissetmek istemiş 
(81 puan) tarafından
Bende esim bana aşık olsun istiyorum
0 oy
(287 puan) tarafından
Yılanın başını küçükken eziceksin canım benim benim eşimde alkol alıyor ama o kadar sık değil düğünden düğüne yada çok yorgun olduğunda bir duble rakı içip hemen yatar evlendiğimizden beride pek dışarda içmedi izinde vermem zaten ve bu zamana kadar 2 veya 3 kere alkollu iken ilişki yaşadık 4 senelik evlilikte ve korunarak oldu öyle çocuk sahibi olmak istemedim ve arkadaş getirmesi iyi değil alışkanlık haline getirir sonra
(81 puan) tarafından
İşte canim bende sık sık içmesin diye ikaz ettim arkadasi hem akrabası bide eşiyle geldi ayrı oturduk
(287 puan) tarafından
İnşallah sözünü dinler kuzum sen yinede bi uzaktan takip et bakalım
0 oy
(888 puan) tarafından
Yani illa öpmek dokunmak ilişki için değil seni tanımak istiyorum hani bazıları gibi öp sarıl iş bitsin olayı değil bu güzel aslında sana değer veriyor seni tanımak istiyor ama içki olayını ben bilemedim içkiye karşı olduğum için 
(81 puan) tarafından
Yeni evliyiz bende eşim bana gerçekten aşık olsun istiyorum
(888 puan) tarafından
Görücü usulü olsa bile hiç mi mesela beraber oturmadınız? konuşmadınız? Eğer böyle olmadıysa artık aynı evdesiniz beraber vakit geçirin birbirinizi tanıyın konuşun dertleşin
0 oy
tarafından
yoo dogru soylemis, bence cok naif ve ince dusunce.. 
(81 puan) tarafından
Yeni evliyiz eşim beni sevsin istiyorum
tarafından
adam sevmis ztn , sevmek cinsellikten gecmiyor ki.. onu sevmeyenler de yaliyor
0 oy
(166 puan) tarafından
Öyle öpmek koklamak istemiş canım benim eşimde bazen uyuduğum zamanlar gece uyanıp beni öper koklar uyandığımda uyu uyu der  sabah benimle ilişkiye girmek mi istedin der hayır der öyle özledim der yani her öpüp koklmak ilişki istediğinden degilki içinden geliyor 
(81 puan) tarafından
Bende istiyorum eşim beni sevsin
(166 puan) tarafından
Sevmeyen adam opmez zaten canım
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Bebegim esinin arkadasini eve getirmesi basli basina bence yanlis bide alkol almasi evde yani bilemedim. Daha da cok cok yeni evlisiniz keske bastan bu konulari konussaniz. Allah korusun ileri ki zamanlarda kotu sonuclar dogurmasin. Neler goruyoeuz okuyoruz burda
(81 puan) tarafından
Canim eşim babaların tanıdığı aile dostu hanımına geldi 8 gibi gelip 9.30 gibi kalktılar sadece arada 2 bira içiyor başkada hiç vi alkol icmez
(1,223 puan) tarafından
O zaman soyle soyleyim. Benim sahsi fikrim ve dusuncem :) alkol ve alkol gibi aliskanliklar haram oldugu icin onlar varsa eger ben o evde huzurun bereketin sevginin sayginin olacagina inanmiyorum. Esiyle birlikte alkol kullananlar da vardir illaki kullanani da yargilamaya hakkim yok tabiki herkesin gorusu farklidir fakat benim dusuncem bu yonde yani esinin alkolu birakmasi hakkinda esinle konusabilirsin cunku ileriki zamanlarda bu durum degisebilir. Ben sadece arkadasi geldi anlamistim kusura bakma yanlis anlamisim
(1,223 puan) tarafından
+ hani suan esinin bir iki bira icmesi senin icin sorun degilmis oyle soylemissin ama daha yeni ictigi icin tekrar yine icmesi seni endiseye dusurmus kaygilanmissin yani suan konu bence bu olmali buna odaklanmalisin esinle konuşmalısın
(81 puan) tarafından
Olsun canim sorun değil
0 oy
tarafından
Evde alkol alan iki adam cok tehlikeli Rabbım ıslah etsin
(81 puan) tarafından
Eside var ayrı oturduk
tarafından
O yüzden tehlikeli zaten
(81 puan) tarafından
Neymiş canim o tehlikeli olan
tarafından
Bacım o illet şişede durduğu gibi durmuyor biliyorsun sarhoş kafası ne yapacağı belli olmaz ha içiyorsa disarda içsinler evde olamz
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Kıyameti koparırdım eşim balkonda eşiyle içecek ben içerde ki eşim de bunu yapmaz. Bence söyle bir daha bu davranışı tekrarlamasın
0 oy
(845 puan) tarafından
Hiçbir şey için zorlamayın ney için diretirseniz daha cok yapıyorlar boşver içince bir zararı yoksa içsin. Bir kere söylersin içmeni istemiyorum ama kendi kararın kendin bilirsin dersin. Herkes kendi kararlarını vermekte özgür sana eşin açık olsan zorla kapanacaksın derse hoşuna gidermi misal veriyorum yani yada sigara içiyorsun zorla içmeyeceksin dese hoşuna gidermi. Alkolu alınca daha rahat olmuştur duygusal olmuştur. Kimide içince çok muhabbet eder cenesine vurur kimi sızar kalır. Zorla güzellik olmuyor ben denedim bir sonuca varamadım en sonunda saldım içer sıçar. Arkadaşların gelmeside sorun değil bence tabi içip götü başı oynayan insanlar değillerse. Yoksa kendilerini bilip ona göre iciyorlarsa sorun yok. 
(81 puan) tarafından
Aynen canım arkadaşı babamın aile dostunun oğlu eşiyle geldi biz salonda oturduk eşiyle onlar erkek erkeğe balkonda içti adamın yüzünü bile görmedim desem yeri var zaten ayda 1 yada 2 kere içiyor gecende düğünde içmişti
0 oy
(666 puan) tarafından
Sen eşinden ayrılmayı düşünüyordun naptınız düzeldiniz galiba 
(81 puan) tarafından
Çok şükür canım gundn güne iyiye gidiyor
(666 puan) tarafından
Sevindim canım inşallah hep iyi olursunuz
(81 puan) tarafından
Alışırız daha anca oturcak evliliğinin seninde inşallah canı m
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Yani alkol alması evde arkadaşı ile içmesine takılıcagin yerde buna mi takıldın..ben olsam deyil dokunmak hissetmek odaya bile almazdım.. 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kocanı elinde tut diyim ne diyim umarım bırakır baksana şimdiden dua et icerde içiyorum diyor 

İlgili sorular

+1 oy
39 cevap 1,060 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 415 göst.
14 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 978 göst.
25 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 413 göst.