0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
9 bucuk aylik kizim besige yatrdgmda yatmiyor kucagimda gezdirerek uyutyom 

1 cevap

0 oy
tarafından

yatacak ılla uyuyacak bırak aglasın yatagına yat yanında oldugumu gorsun elını tut mesela yada masal anlat bısıler konus ama besıkten asla alma uyku zamanı vs dıye anlat her uyku zamanında bunu yap 4 saat bekledıgını bılıyorum :D 4 aylıktı ınadı hala aynı :D ama zamanla bu sure dustu 1 hafta leyla gıbı gezdim uykuya hasret kaldım ama 1 hafta sonra besıge koyuyordum 1 dk ıcınde uyuyordu saatı geldiyse tamamdır :D ama asla pes etmemen lazım bu duzen boyle asla aksamadan 8 aya kadar gıttı dıs donemi aksamalar oldu ama ayagım da sallayım kucagımda uyusun vs yapmadım yıne besıktey en fazla besıgı hafıf salladım o yanı

(1,248 puan) tarafından
Vayy bende o sabir yok iste inadina bagryo agliyoe yatrdim agliyo almadimm gozumun icine bakip daha cok agliyor aldim uyudu hemn mirildandi yatti yatrdm.besiigne kiz onceden ne guzel besige alsitrmstim sallayark uyutrdum.hemen yatardi anasini satim ondan da vazgecrttim.nasil olduysa bi anda kucagimdla alsti iki gun cok kotu oldu disten uyumadi kucagma almk.zorunda kaldim  delircktim.gece zaten ayri yatiramiylrum gece uykusunu nasil yapiyorsun mesela bak benimki gunduz kalkti 8 gbi hatta daha once 11 ceyrek geciyordu uyuudu kac saat uyumasi lazim ben. Normal de uyandirmiyorum kendi uyanana kdar
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 378 göst.
0 oy
4 cevap 99 göst.
9 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 64 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 161 göst.