0 oy
557 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Kızlar yurt dışından Türkiye ye gitcem kaynanam bundan kafama göre biseymi alsam ordan mı alsam geçen sene ordan aldık hiç fiyatına bile bakmıyor saldırıyor mübarek kendide hiç önemsemez bende bisey aliym eksiği varmış soriym diye

23 Cevaplar

+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Birşey anlamadim 
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından
Alacaksanız ordan alın getirin hediye hediyedir çöp olsa kimse mırın kırın edemez 
0 oy
tarafından
Hayırlısı         
0 oy
tarafından
Ufak bişey al bekler kaynanan
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bem olsam burdan alırdım 100 euro burda olmuş 1750 tl :) neler neler alınır 
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Çikolata kahve gibi şeyler getir gelirken. Başka ne hediye bekliyorki. 
(24 puan) tarafından
Hersene birde kıyafet bekliyor
(13,852 puan) tarafından
Kiyafete ne gerek var. Kayinbaban varsa ona gömlek alirsin. Kayinvalideye de kumaş falan alirsin. Yani ne bileyim genelde öyle olur.
0 oy
tarafından
Bi bokk haketmiyolar alma bosver
(1,139 puan) tarafından
Mihrişimmmmm nasılsın alişim nasıl bebiş nasıl ne kadarlık oldu ne zaman doğacak minnakım
tarafından
Kusum balım cicegim ☺️❤️ alis iyi ergen ergen pc de takiliyo arada geliyo kardesini seviyo essekk diye dhhdhd sipamda iyi sukur karnimda debeleniyo ekim sonu kasim başı nasipse dogum 6aylik olduk bile ❤️

Sen nasilsin pasam nasil ❤️
0 oy
(4,223 puan) tarafından
Ayy hic sorma ,klasik bisey al gec, bi de o ulkeye ozgu cikolata vs biseyler getirirsin yeter bence 

Hani burda saldirmasa burdan al derdim de hak etmiyomus
0 oy
(118 puan) tarafından
Cnn bisey sormak istiyorum sana şimdi  1 yıllık çalışma vizesi alan biri 1 yıl bitimi 3 yıllık alırsa sonra tekrar alabiliyormu vize oturum yok ab vatandasida degil
(24 puan) tarafından
İnan hiç bir bilgim yok
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Birsey anlamadım almak mı istiyorsun almakma mi 
(24 puan) tarafından
Almak zorunda hissediyorum çünkü istiyor
0 oy
tarafından
Sen yazdığından anladin mi
(24 puan) tarafından
Ya kaynanam herkese Hediye bekliyor birde kıyafet burdaymış aliym yoksa Türkiye ye gidince önümü götüreyim mağazaya dedim onu götürünce pahaliya mal oluyor
0 oy
(732 puan) tarafından
Yani Paranı Türkiye'de değerli sene de görüyorsunuz fiyatına bakmadan alacagı şey en fazla 1000 tl tutar bunu neden sorun ediyorsunuzki, ben kayınvaldemle aynı yerde oturmama rağmen her zaman özel günlerde hediye alırım özel gün olmasa bile üçün beşin hesabını yapmak saçma ölümlü dünya değer bilmiyorsa bırak Allaha
(24 puan) tarafından
Hep bizden bekliyor zoruma gidiyor kendide bize bir çöp almaz
(732 puan) tarafından
Evet haklısın canım öyle ama sende eşin için yapıyorsun hepimiz öyleyiz
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Oğlu alsın hayatım senden niye bekliyor bu kaynanaları anlamıyorum benim annem eşimden bir şey beklemiyor eşimde anneme hiç bir şey almaz ( gerekte yok bence bunu da araya sıkıstırayım menfaatçi diyorlar sonra ) kaynanam benden neden bekliyor ki bunu düşünmesi gereken kişi ben değilim eşim 
0 oy
tarafından
Ben ne alsam beğenmez. Aristakrat sanarsin
0 oy
tarafından
Kafana göre takıl bence ☺️
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Oradan al Yurtdisindan gelen nedense burada hep değerli görülüyor 
0 oy
(272 puan) tarafından
Ben hep sorarim bi istegin eksigin varmi diye, genelde zaten yok diyo. Bizde giderken kahve cikolata mevlana cay, cay filtresi, nutella falan götürüyoruz. Kiyafet hic almadim cünkü onun tarzinda bulamam burda
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Sorsan burdan alırız der. Bnce sen kafana göre al. Bu yurtdışındaki kere Karun muamelesi yapılıyor maalesef 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kaynanan kötü birisi degilse neden almiyosun benim kaynanmin mesela bi tayti var sadece o markayi giyiyo 90€ bak sadece tayt diyorum onun disinda parfumu kremi hersyi bellidir hep öyle alirim
0 oy
tarafından
Burdan al. Burda ucuz sizin parayla. Beğendiğini alsin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 351 göst.
28 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde zelalclk (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 271 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Pinar5656 (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 325 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,603 soru

11,363,646 cevap

34,840 kullanıcı