0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Kızlar komşumuz hergun içer gelir sürekli bağırır çağırır eşine kadıncagizda hergun bunu Koca olarak çekiyor. inekleri var kadın sütünü satıyor 3 tane çocukları var ya kızları evli oğlu da evlilikte çağında (yaşları biraz var çok aşırı Deil ama) hergun adamın bağırış seslerini duyuyoz dışarı cikmaya korkuyoruz. Kimse de bişe demiyor yıllardır böyleymiş 3 . Yilimiza gireceğiz evliliğimiz de bn gelin geldiğimden beri de görüyorum kadın ne abisine ne kardeşine kimseye gitmiyor eskiden de gitmezmis kadın bizim köylü bizim köydeki tanıdıklarına bile anlatmazmis yardım da edemiyoruz biz polise şikayet etsek kadın şikayetçi değil ama seslerden de rahatsız oluyoruz evlerimiz yakın 

6 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Vururum adamı heralde 
(63 puan) tarafından
Kız karısı şikayetçi değil mahalleli de alışmış
(1,862 puan) tarafından
Şikayetçiyim dese adam karıyı vurur zaten en iyisi ben vurum
(63 puan) tarafından
Vur kız arkandayım  şaka şaka bı de hapise faln girersin degmiyecek biri yüzünden gün ömründen olur
(1,862 puan) tarafından
Ne hapsi be turkiyede adam odurme hırsızlık dolandircilik taciz darp ceza yokki bi süre sonra salıyorlar sürede yok
(415 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum malesef "ADALET " denen sey yok...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kadın şikayetçi deilse hiç bişey yapamazlar bacım sizede sarar boşver uğraşma ar damarı çatlamış insanlarla
(63 puan) tarafından
Yok uğraşmam bnm derdim bana yeter zaten (kaynana ile altlı üstlü oturunca )başka dert istemiyorum ama rahatsız da oluyor um
0 oy
tarafından
Ben olurdum bizim mahalledede vardi adam gece 12 3 4 boş alana arabasini ceker son ses muzik acardi uzun hava falan hepsindede aradim polisi geldiler uyardilar gitti 4.den sonra yapmayi birakti 
(63 puan) tarafından
Kız Bizim komşu bu eşi de çok iyi kadın şikayetçi değil diğer komşular alışmış
tarafından
Bizimkide yan binada oturuyor hatta adam baya belali ayri bi havalarda ama polis geldigi zaman kuzu gbi oluyor gece cok ses gelirse ara sikayet et karisi ister sikayetci olsun ister olmasin gelir uyarir polis cok ses yapiyormussunuz diye
0 oy
(356 puan) tarafından
Kadın şikayetçi olmazsa polisin yapacağı bir şey yok siz sesten şikayetçi olursanız ya polis uyarmaya gelir yada hepinizi karakola götürür binada ben şikâyetçi oldupum zaman isminizi veririz karakola gelirsiniz demişlerdi her yer aynımıdır bilmiyorum 
(63 puan) tarafından
Şikayetçi olmam ya bana da musallat olur falan da rahatsız oluyoruz mahalleyi inletiyor
0 oy
tarafından
Sikayetci ol tabi  canım halkın huzurunu bozuyor üstüne esi  sikayetci olmasa bile vatandaş olarak seni rahatsız ediyor sen sikyat et kimliğini gizli tutarlar
(63 puan) tarafından
Kız olsam da en fazla uyarırlar kadın saten şikâyetci deil mahalleli alışmış bnde dert falan alırım başıma şikayetçi olursam
0 oy
(576 puan) tarafından
Öyle insanlardan uzak durun bulaşılmaz asla. Sarhoşken tüm pislikleri yapabilir. Bu zamana kadar kimse şikayet etmemişse vardır bi bildikleri
(63 puan) tarafından
Yok kız bulaşmam bnm derdim bana yeter (Kaynanam la alt üstlu oturunca o bana yetiyor) başıma bela falan alırım da rahatsız oluyorum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 457 göst.
30 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 194 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (615 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde sultansygi42 (17 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 147 göst.