+1 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Meme veriyorum üstüne mama veriyorum olmadı biraz ek gıda verdim biraz sesini kesti süreklide ek gıda veremem ki günde 1 kere tek istiyor sürekli ağlıyor bişey yiyip içince. Yatırıyorum ağlıyor avazı çıktığı kadar ağlıyor sakinleştirene kadar su içinde kalıyorum karnı aç değil susuz degil altı pis degil uykuya çok zor geçiyor boğazı yırtılacak artık gündüz uykusu toplasan 1 saat 5 dk 5 dk uyuyup uyanıyor 5 aya yeni girdi neden oluyor böyle gece tam 1 bucuk ta hazıolda bekliyoruz atak geçiriyor resmen 

8 Cevaplar

0 oy
(619 puan) tarafından
4 ay atagi uzamis yada gec baslamis plabilir. Uyku gerilemesi yasiyor olabilir. Yada cok gazi vardir canim
tarafından
Çok gazlı bi bebek degil ama ne zmn düzelir anam bir kız büyüttüm 1 yaşina kadar uyudu bu erkekler ne zormuş ya
(619 puan) tarafından
Canim kızı erkegi yok bence benim kızım var. Dogdugundan beri o kadar az uyuyor ki günduz 15 dk uyusa eşim bile seviniyor hayirdir niye uyudu diye 6 aylik bu arada. Doktora götürdum kilo alimi cok iyi tahlilleri temiz demekki uyumayi sevmiyor dedi qdam en sonunda zorlama dedi. Gece de saat basi emmeye kalkar
tarafından
Yaa inşallah düzelir
(619 puan) tarafından
İnsallah canim dönemsel olabilir seninki de. Gecer umarım bi bayi yaptır yag ile güzelce bi masaj yap belki iyi gelir
-Reklam-
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Atak haftasi olabilir mi.internetten bir baksan 
tarafından
Tamam canım bakayım bi,
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Diş olabilir damakları ne durumda
tarafından
Nasıl yani damagına bakmadım
(7,447 puan) tarafından
Diş çıkarma dönemindedir ağrısı vardır kaşınıyordur o yüzden öyle bağırarak ağlar
tarafından
4 parmağı agzından gece bile sinirle kudağini çıkarır parmaklarını ısırır,
(7,447 puan) tarafından
Tamam dişten dolayı calgel ve tetagil kullanıyoruz biz anca öyle rahatlıyor üç aylıkken başladı bizim sıkıntılarımız şimdi 7 aylık patlamasını bekliyoruz 7. Ayın ortası 8. Ayın başında patlar dedi doktorumuz genelde ilk dişler böyle oluyormuş zaten yani bişey kullanmadan aylar geçmez bunları tedarik edin rahatlar
0 oy
tarafından

Gaz olabilir canım. Hem meme hem mama ağır geliyor olabilir. Yada mama markası iyi değildir. Aptamil çok gaz yapmıştı kızımda. Bebelac kullandım ida doyurmuyordu. Kızım sevmedi. Uzun zamandir sma kullanıyorum. Kabız olabilir mi? Günde 2-3 kere yapıyor mu kakasini? Mama yiyince biraz sustu demişsin sütün kaç cc geliyor? Ve mamayi kaç cc veriyorsun? 

tarafından
Günde 1 kere 2 günde 1 bazen aptamil almayı düşünüyorum aslında bu biterse bebelac kullanıyorım
tarafından
Benim bebeğime iyi gelmedi çok ağlıyordu. Sma tavsiye ederim. Sonradan sakinleşti. Dis kaşıyıcı iyi gelebilir belki diş yerleri oluştuğu için ağrı yapıyor olabilir. Benim arkadaşımn ogluda hep agliyorms. Hamak alıp onda salladı bebeğin huysuzlugu geçmişti.
0 oy
(119,359 puan) tarafından
yaa bi yeri agriyo ya kolik ya gazli
0 oy
tarafından
Ağrısı ya da sancısı olmuş olabilir canım doymuyor da olabilir 

Diş dönemine giriyor o da olabilir
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Muhteşem dis donemindesin ataklarda bir de bebegin.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 167 göst.
29 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merhaba (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 433 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.

380,366 soru

11,388,800 cevap

34,894 kullanıcı

...