0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde (3,125 puan) tarafından

Kafayı yememe ramak kaldı ya hiç böyle bir çocuk değildi  hem geceleri uyumuyor birde sürekli ağlıyor herşeye ağlıyor bazen sebepsiz oturuyor saatlerce ağlıyor ne yapacağımı şaşırdım artık ne yapsam susmuyor sussa bile 5 dk sonra yine ağlıyor ne zormus bu iki yaş valla kafayı yicem artık ikinci çocuğu da düşünmüyorum artık iki hafta oldu sütten keseli uykuları düzelir diyorum ama yok sabaha kadar uyumuyor her saat başı kalkıyor ne zaman geçer bu ya lütfen geçici deyin bana offff :(

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Edemiyorum en son intihar edecem çöl arsız dayanılmaz bi çocuk oldu 
(3,125 puan) tarafından
Sinir krizi gecircem nerdeyse hiç böyle değildi çok uslu bir cocuktu niye böyle oldu yaa
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
2 yaş bitti 3 yaşımız başladı asla bitmiyor 
(3,125 puan) tarafından
Valla sabrediyorum ama artık dayanamıyorum bir türlü memnun olmuyor sebepsiz yere ağlaması beni deli ediyor bir türlü ikna da edemiyorum
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Sen bir de 3 yaşı gör güldür güldür geliyor :)
(3,125 puan) tarafından
Allah yardımcım olsun o zaman ben şimdiden tükendim bebeklik halleri daha güzeldi :((
(12,852 puan) tarafından
Mesela çikolata istiyor veriyorum yiyor sonra hemen oturup ağlamaya başlıyor ben bu çikolatayı neden yedim diye en basitini örnek verdim :)
0 oy
(1,019 puan) tarafından
İki yaş sendromumuz bitmeden 3 yaş sendromuna girdik biz yavaştan huni beğeniyorum kendime
(3,125 puan) tarafından
Eskiden sendrom mu vardı acaba yeni nesiller her ayı ayrı sendrom :(((((
(1,019 puan) tarafından
Aynen öyle cins çocuklar
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Yapicak hiç bir şey yok sadece sabır gecicek duzelicek zamanla 
(3,125 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(1,161 puan) tarafından
canim benim  agladigi zaman burak aglasin sadece  yaninda  dur  oyle  oyle alisiyor  bak mesela  bir sey gordu isitiyor  inad  yapiyorlar  ona ver  inan 2 dakika  kecmeden  atiyor  yere  sirf kendilerinin dedikleri olsun diye oyle  yapiyorlar  benimz kkzimda  cok aglardi mesela  ben oturub sadece  sakitlesmeni beklerdim yuzune  bile  bakmam orali olmazdim  bir  kac defadan sora kecdi.  birde duyqularini bilmoyorlar bak mesela  ona sinirlendiyi zaman nasol davranmasi mutlu olgudu zaman nasil davranmasi gerekdiyinden bahs et saril bolca ona mesela.     mesela  bir sey isteyib anlatamadiklari icin cok sinirleniyorlar cocuk cunki bunlar.   hic oyle dusubme     dogdufu zaman daha zordu oyle diyilmi ama zamanla buyuyorlar  hepsi keciyoyor  azacik sabr sen hep gulumse  sakit  kalki oda senden oyle  gorsun  oda sakit  kalsin. duyqularini senden aloyorlar
0 oy
tarafından
Canım profilimden tüm sorular kısmına gir. Orada bi video paylaştım. Ona bak
0 oy
(4,889 puan) tarafından
3 yaş daha da zor ikizlerle:/
(1,129 puan) tarafından
Şu yorumunu görünce yüreğim güp etti, ikizlere hamileyim Allah'ım Allah'ım inşallah baş edebilirim
0 oy
(6,152 puan) tarafından
Sorma ya bizde girdik o zıkkım sendroma galiba herşeye agliyo bağırarak hemde şu son iki gündür sesi kısıldı resmen ne yaparsak yapalım olmuyo uykuları çok güzeldi besigine koyardım kendi kendine uyurdu iki gündür anamdan emdiğimi burnumdan getirdi geceleri 2 saat uyutmaya çalışıyorum inşallah düzelir bir an önce
0 oy
(616 puan) tarafından
2.5 yaşında hala gece 100 defa kalkar. Baş ağrısı uykusuzluk ve yorgunluk hal kalmadı bende
0 oy
(7,376 puan) tarafından
20 aylk sanirim gitmişiz bizde hepsi bizim kızda avr bakalım ne yapacaz 
0 oy
tarafından
Bende sütten kestikten sonra oldu ne olduysa ya vala hem iki yaş sendromu hem sütten kesme mahvetti bizi çok yıprandım halende öyleyim sinrimden kulağımı kapatıyorum ağlama sesi gelmesin diyorum öyle böyle bir ağlama değil ya kıyamet koparıyor ne yaptığını ne istediğini kendi de bilmiyor 
0 oy
tarafından
valla ayni baktim salonda kendi kendine aglyor ellemedim elledikce kuduruyor
0 oy
(14,948 puan) tarafından
Seninki gibi olmasa da bizimki de huysuz. Bizimki sütten kesince gece uykuları düzeldi. İlk bir kaç hafta sabah erkenden uyaniyordu. Akşam kaçta uyuyor. Gündüz nasıl uyuyor mesela. Gündüz çok uyuduğu için mi gece öyle yapıyor acaba? Bizimki de günde en az 5 6 ağlama krizi yaşıyor. Ağladığı zaman serbest bırakıyorum. Ağlasın kendi susuyor. İstediğinde sarılıyorum. Akşam 11 gibi uyuyor sabah 8 gibi kalkıyor. Gündüz de 2 3 saat uyuyor. Yine. İnşallah düzelir sizin uykular da 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yaşamıyoruz şükür :D inanmayın fazla öyle şeylere psikolojik olarak yansıyo bebelere
0 oy
tarafından
3 yavrumda da sunu gozlemledim ne olusa olsun bem sakinsem sakinlesiyolar bem sinirliysem deliriyolar yani beni bastirmak icin ayri bi güç sarf ediyolar bende sakin kalmaya calisiyorum kizim 18 aylık en küçüğüm yavastan bi basliyo az az benim ses tonuma gore ayar aliyo sankii gözlerime bakiyo aglamasina son veriyoo büyükler zaten baya buyuk onlar bile sesime gore haraket ediyo dusunn yaniii

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 353 göst.
0 oy
15 cevap 210 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Cansu33 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 119 göst.
9 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibelhome (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kabakk (117 puan) tarafından soruldu

377,854 soru

11,309,743 cevap

34,743 kullanıcı

...