0 oy
284 göst.
Aile kategorisinde (228 puan) tarafından
Evimiz kira çocuğumuz var ve patron zam yapmiyo 2300 calisyor eşim de iş arıyor ne olur dua edin de güzel bir işe girsin bari asgari ücret alsaydı kimin duası kabul olur bilinmez ne olur dua edin

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah'ım hayırlı kapıları açsın canım.
(228 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(7,666 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun 
(228 puan) tarafından
Amin çok saol
0 oy
(4,935 puan) tarafından
Rabbim hayirla,afiyetle yuvasına helalinden rizik getirebileci bir iş nasip etsin tez vakitte 
(228 puan) tarafından
Amin. İnşallah çok saolun
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Canım en kötüsü a101 bin şok binlerce eleman alıyor oraya başvursun 2300 hiç bir şey bu devirde 
(228 puan) tarafından
Yok canım ama torpil hep her yere cv birakti
(2,610 puan) tarafından
Benim iki arkadaşım da başvuru yaptı 15 gün demedi almaları oralarda torpil çokta önemli değil diye biliyorum ama çünkü adım attığımız yerde var marketler
(4,668 puan) tarafından
Küçük şehirlerde torpil dönüyor malesef
(2,610 puan) tarafından
Bende Isparta da yaşıyorum küçük ve gelişmemiş bir yer a101 e girmek için çok torpile gerek yok illaki denk gelir dediğim gibi adım atılan yerde market dolu
(13,202 puan) tarafından
Bacı Isparta hiç de küçük değil valla iki sene yaşadım orada
0 oy
(448 puan) tarafından
2300 ne ya bu devirde bu maaşa çalışan kaldimi
0 oy
tarafından
Rabbim Rezzak ismiyle bol bol rızık versin size canm işsizliğin az maaşın ne olduğunu bende çok iyi bilirim babam biz küçükken doğru düzgün işi olmazdı 5 kız kardeştik hepimiz okuyorduk:( inşallah eşinin hayurlisi ile öyle güzel maaşlı bir işi olur ki maddi manevi yönden hiç bir sıkıntıniz kalmaz amin amin amin
0 oy
(640 puan) tarafından
Allahim hayirli kapılar açsın inşallah içinde bizlere de. Benim eşim de yevmiteyle çalışıyor qma her zaman iş çıkmıyor. Rabbım kolaylık versin inşallah güzel bi iş bulsunlar 
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Ben az post açmadım burda eşim için tam 7 yıl devamlı bir işe girsin diye dua ettim dualar dağıttım o kdr seni iyi anlıyorum ki Rabbim en yakın zamanda devamlı güzel bir iş nasip etsin inşallah 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin canm 
0 oy
tarafından
Çok az aliyor ne işinde calisiyor ki yasak degilmi asgari altinsa çalıştırmak. İşte mecbur olmasan şikayet edeceksin bunları kat be kat para cezası odesinler ama insan işinden de oluyor böyle durumda 

Hangi şehirdesin 
0 oy
(48,530 puan) tarafından
bazi isverenlerin yatacak yeri yok sigorta odemiyo bisey yapmiyo 2300 nedir insallah bulur en kisa zamanda
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Rabbim hayirli işler nasip etsin
0 oy
tarafından
Rabbim tez zamanda hayırlı kapılar açsın inşallah  size  benim eşimin de işi yok 5 yıldır işsiz:((   o üzülüyor diye bende üzülüyorum :((
0 oy
(1,129 puan) tarafından

Bir hamile olarak sana yürekten dua ediyorum canımm Rabbim tez zamanda helal kazançlı bol gelirli bir iş nasip etsin en kısa zamanda feraha çıkarsınız inşaAllah<3

0 oy
(2,224 puan) tarafından
Bence çalıştığı yeri SGK'ya şikayet edin patronu akıllıca bir ceza yiyince aklı başına gelir
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Vakia suresi oku canm rizkiniz bereketlenir inşallah 
0 oy
tarafından
Bizde yeni ankaraya geldik 3 aydır eşim doğru düzgün iş bulamıyor kendisi usta ama garson maaşı alıyor dualarınızı bizede eksik etmeyin Rabbım kimin ne duası varsa kabul eylesin 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Allah yolunu acik etsin insallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 237 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 386 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayalperestt (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 711 göst.