0 oy
710 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından

Kızlar 4 buçuk aylık oğlum var. Böbrek hastası. Doktor genellikle kalıcı diyor. Yarın kontrolü var. Benim için içinizden ne geliyorsa dua eder misiniz? Yasin,Fatiha,Ayetel kürsü. Okudum diyenler yazabilir mi? Sizin de duaniza ihtiyacım var lütfen kızlar. Çok kötüyüm. 20 yaşındayım. Genç yaşta anne oldum. 

13 Cevaplar

+1 oy
(74 puan) tarafından

Okur okumaz bende okudum canim rabbim sana bagislasin oglunu acisini gosdermesin

(176 puan) tarafından
Amin canım amin
-Reklam-
+1 oy
(2,484 puan) tarafından

Canım benimde oglumda biotin eksikligi cikti ilaca mahkum bi sekilde yasicak oglum daha 40 ımız yeni bitti ve oglum ilaç kullanmaya basladi eger kullanmazsak zeka geriligine ve daha bir suru şeye yol aciyo. ben oglum icin surekli sure dagitiyorum ve okuyorum senin icinde bu gece 5 tane yasin okurum Allahın izniyle bişey olmaz evladına moralini yuksek tut Allah korusun sütüne bisey olmasın

(176 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim. Emzirmiyorum. Doğduktan 1 ay sonra küvezde kaldı. Çok ağladım sütüm kesildi. Şuan bi sürü ilaç kullanıyorum. Scholl solüsyonu adı. Zehir gibi eksi. Mecbur mama ile  vermek zorundayım.
+1 oy
tarafından

Canım Allah şifa versin. Korkma bak bnm erkek kardeşim de böbrek hastası doğdu bir böbreği büyük diğeri küçük biri daha az çalışirdi. Doktor kalıcı dedi ama zamanla geçiyor canım. Dualarım seninle Allah şifa versin 

(176 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından

Canim öncelikle gecmis olsun . Rabbim yavrunun sifasini versin cok uzuldum ama insaallah iylesicek Allahin izniyle. Ben bi fatiha ve aytel kursi okudum. Duamda olucaksiniz

(176 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun sizlerden canlarim
tarafından
Senden de Allah razi olsun canim saglik sifa versin rabbim yavruna
0 oy
(2,103 puan) tarafından

Okudum yavrum allahim bebegine safi ismi ile şifa versin  yarın güzel haberler alırsın insallah bisey yoktur 

(176 puan) tarafından
İnşallah kuzum ya.
0 oy
tarafından

Allah Safi ismiyle şifa olsun yavruna canim okudum insallah hersey iyi olur. 

(176 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm
0 oy
(2 puan) tarafından

Rabbim şifa versin inşallah okudum 

(176 puan) tarafından
Amin birtanem
0 oy
(218 puan) tarafından

Rabbim şafi adıyla şifa versin inşallah 

(176 puan) tarafından
Amin kuzu amin
0 oy
(446 puan) tarafından

Rabbim şifa versin. Okuyacagim mutlaka yasin ve ayetel kursiyi 

20 yaş annelik zor. 

Bende 20 yaşındayım 4 ayı yeni bitirmiş oğlum var. 

Gerçekten genç yaşta annelik zor birde hasta olması daha da zorlaşıyor rabbim saglik sıhhat versin yawruna

(176 puan) tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
tarafından

Canm toplam 80 tane okudm ayetel kürsi

(176 puan) tarafından
Allah razı olsun senden canım benim. Rabbim kalbinden geçenleri eline versin inşallah
tarafından
Amin cümlemizdn insallah canim
0 oy
(65 puan) tarafından

Allah safi ismiyle sifa versin insallah üzülme allahtan umut kesilmez.canim bende okudum peki neden bu rahatsizlik cikmis doktor ne dedi niye boyle olmus sigara falan ictinmi hamileykem

(176 puan) tarafından
Yok canm ne sigarası. Eşim dahi içmez. Doğduktan sonra bobregindeki asiti atamamis bebek. Doktor da bise diyemiyor. Genetik testi yaptirdik. O da şubatta çıkacak sonucu. Onu bekliyorum. Eğer genetik degil ise ilaçları azaltacak
(176 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim
(65 puan) tarafından
Allah sendende razi olsun rabbim sifa versin insallah biran önce sagligina kavusur yavrun canim dualarimiz seninle
(176 puan) tarafından
İnş birtanem. Diğer kontrol şubat 10 :=( artık kontrollerine gitmekten de korkuyorum. Daha kötü birşey soyleyecek diye
(65 puan) tarafından
Korkma gönlünü ferah tut allaha sığın dua et rabbim herseyin en hayirlisini bilir zorda kalan kullarinin yaninda olur hep insallah düzelicek yavrun iyi düşün iyi olsun
0 oy
(40 puan) tarafından

Rabbim şifalar versin inşallah canim.. okudum.. 

0 oy
(176 puan) tarafından

Allah razı olsun sizlerden kızlar

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 373 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayalperestt (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 280 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 234 göst.